miniBB: free php bulletin board and forum software
- Šåćčńņšąöč’ - Ķą÷ąėī - Īņāåņčņü - Ńņąņčńņčźą - Ļīčńź - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)


www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Lietuvių skalikų, laikų ir urvinių šunų klubai / Įsteigta Lietuvos skalikų augintojų sąjunga
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>

Ąāņīš Ńīīįłåķčå
Gediminas
Hunting forever

Ģīäåšąņīš

# Äąņą: 14 Īźņ 2007 13:13 - Ļīļšąāčė: Gediminas


Kaip ir buvo skelbtą, 2007 m. spalio 13 d., "Žvėrinčiuje", o po to Telšių urėdijoje, įvyko Lietuvos skalikininkų aktyvo, neabejingo lietuvių skalikų veislės šunų problemoms ir jos išlikimui, susirinkimas.
Nežiūrint kai kurių asmenų nesupratimo bei didelių pastangų sužlugdyti "iš apačios" kylančią iniciatyvą, o dėl to susirinkime vyraujant slogiai nuotaikai ir daugelio aktyvių skalikininkų baimei prisijungti prie steigėjų - Lietuvos skalikų augintojų sąjunga įsteigta.
Sąjungos prezidentu išriktas patyręs skalikų augintojas, kupiškėnas Ričardas Barzdenis, o jam dirbti padės, nemažiau patyrę, valdybos nariai: pasvalietis Juozas Beniulis, panevėžietis Remigijus Jėčius, plungiškis Andriejus Petreikis ir palangiškis Viktoras Žilys. Valdyba pareigomis pasiskirstys vėliau, kai susirinks į pirmąjį posėdį, o jos darbą stebės revizijos komisija: kaunietė Ana Ivanova ir telšiškis Darius Šimkus.
Linku sąjungos valdybai stiprybės ir neblėstančio entuziazmo, dirbant mūsų nacionalinės lietuvių skalikų veislės ir medžioklinės šunininkystės labui. Savo ir kitų sąjungos narių vardu pažadu - padėsim, kiek tik galėsim. G.
P. S. Manau, kad kiek vėliau, viską apmastę, savo mintimis pasidalys ir kiti susirinkimo dalyviai. Iki šiol besitesianti tyla forume rodo, kad apmastyti reikia daug ką...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

Darius
Hunting forever

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 14 Īźņ 2007 13:17


Aha.... Dienele vakar buvo ne is maloniuju Nu bet pradzia padaryta, tad lieka testi pradeta darba....

www.parakas.lt
Baldų, šviestuvų, pakabų bei kitų gaminių gamyba iš ragų.

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 14 Īźņ 2007 13:59


Taip, sunki buvo dienelė...Tačiau viskas baigėsi gerai, klubas įkurtas. Nors reikėjo atlaikyti didžiulį moralinį spaudimą, nors iš pradžių buvom daugelio nesuprasti (matyt, buvo gerai apgalvota, kaip sužlugdyti mūsų iniciatyvą, pasiruošta mus uždusinti pačioje pradžioje), nors seminaro dalyviai buvo nuteikti prieš mus, manau, kad pabaigoje „klimatas atšilo", ir su daugeliu iš tų, kurie mums oponavo, išsiskyrėm gerais draugais. Manau, žmonės suprato, kad mes visiškai nesiruošiam kenkti LMŽD, priešingai, mes pasiruošę bendradarbiauti ir su ja, ir su LKD. Mūsų sąjungos durys atviros visiems, kurie neabejingi LS reikalams - ir medžiotojams, ir nemedžiotojams. Nesam naivūs ir puikiai suvokiam, kad laukia sunkus ir ilgas darbas, bet, padėdami vieni kitiems, atlaikysim.

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 14 Īźņ 2007 14:13


Į kiekvieną naują iniciatyvą žmonės reaguoja trejopai: vieni iš karto entuziastingai imasi veiklos, kiti aktyviai priešinasi (kokios čia dar nesąmonės, ko tie durniai nori, nieko čia nebus ir t. t.), treti abejoja, laukia, į kurią pusę palinks svarstyklės, o paskui pamažu įsilinguoja ir tampa aktyviais dalyviais. Iš savo asmeninės patirties gerai žinau, kad dažnai net didžiausi skeptikai ir bambekliai vėliau prisijungia prie iniciatorių, kai įsitikina, kad reikalai juda į gerąją pusę. Manau, kad po kurio laiko prie mūsų prisijungs ir tie, kurie, gal širdyje ir pritardami mums, vakar buvo užsidarę savame kiaute, būdami sukaustyti baimės, bijodami paprieštarauti valdžiai arba ir tie, kurie, norėdami įtikti „aukščiau stovintiems", bandė įsijungti į bendrą chorą ir mus „paauklėti"...

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

Laima


# Äąņą: 14 Īźņ 2007 21:18


Labai džiugu, kad visas šis reikalas pagaliau pajudėjo iš mirties taško. Galime pasiguosti, kad net ilgiausias kelias prasideda nuo apsisprendimo ir pirmojo žingsnio.

Ricardas LS
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 14 Īźņ 2007 21:23


Sveiki LS.
Kilusios diskusijos nuo pavasario dėl skalikininkų susiėjimo ir steigimosi baigėsi. Juokavau, kad "13" yra laimingas skaičius man, o tuo pačiu išėjo ir Jums. Spalio 13dieną ir 13val lėmė, kad svajotoji sąjunga įkurta. Ji įkurta dėka 18 įniciatyvinės grupės narių. Tai: D.Šimkus, L.Lukošaitis, A.Ivanova, A.Petreikis, K.Matulevičius, V.Gendvilas, V.Tamošauskas, A.Čiapas, R.Šleinius, J.Beniulis, P.Daugėla, G.Žiukas, R.Jėčius, V.Bukelis, V.Žilys, A.Dziadas, P.Lukaitis, R.Barzdenis. Ačiū šiems entuziastams, kurie sukūrė Lietuvių Skalikų Augintojų Sąjungą.
Dėkoju Jiems už pareikštą man pasitikėjimą. Manau, kad su išrinktu darbščiu valdybos ir revizijos komisijos pagrindu bus galima pradėti aktyviai dirbti. Tikiu, kad šis kolektyvas Jūsų mieli skalninkai pagalba suras daug įvairių būdų ir kelių kaip populerinti mūsų mėgstamą veislę.
Mūsų klubas atviras visiems skalikų augintojams. Labai dėkingi esame laikųklubo atstovams Gediminui ir Albertui, kurie labai daug pakonsultavo ir padėjo. AČIŪ.
Skalikų augintojai pradėkime aktyviai bendrauti.
Ričardas

Tikras vyras - medžiotojas,
Tikras lietuvis medžiotojas - turi Lietuvių Skaliką!

Skalis
Hunting forever

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 15 Īźņ 2007 13:07


Saunuoliai skalikininkai pramuse leda.

--------------------------------------
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

Anonimas


# Äąņą: 15 Īźņ 2007 13:17


Iki šiol besitesianti tyla forume rodo, kad apmastyti reikia daug ką...

Jo tila kiek uzsitesusi iki siol tai buvo tema siubuojanti pirmame trejetuke

Laima


# Äąņą: 15 Īźņ 2007 13:26


Temos siūbavimas pirmame trejetuke ir realūs veiksmai - yra du iš esmės skirtingi dalykai.

Ramsas
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 16 Īźņ 2007 12:58


Sveikinu įkūrus sąjungą. Kokie numatomi pirmieji sąjungos darbai, kaip ir kokia veikla planuojama buriant augintojus ir populiarinant mūsų veislę?

Anonimas


# Äąņą: 16 Īźņ 2007 13:28


Jo, musu gera veisle

Gediminas
Hunting forever

Ģīäåšąņīš

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 15:27


Ramsas
Neskubinkit, leiskit žmonėms atsikvėpti, užregistruoti sąjungą, susirinkti į 1 posėdį, pasitarti, o štai tada, manau, bus paskelbti ir planai, ir darbai ...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

Dzeni
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 15:45


Sveikinu įkūrus sąjungą. Kokie numatomi pirmieji sąjungos darbai, kaip ir kokia veikla planuojama buriant augintojus ir populiarinant mūsų veislę?

Vienas darbu apjungti kuo daugiau skalikistu ir... kad liktu kuo maziau skeptiku

____________________
Vivere est cogitare

Skalis
Hunting forever

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 16:12


dabar vyksta registracijoos darbai, o tai per diena nepasidaro tad truputelis kantrybes. daugiau info bus po pirmojo susirinkimo kuria paskelbs sajungos prezidentas. Tad kol kas laukiama tik kruvos pasiulymu kad butu galima kuo placiau susidaryti vaizda ir pageidavimus

--------------------------------------
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 16:17


Kol Ričardas tvarko sąjungos registracijos reikalus, mūsų iniciatyvinei grupei( visiems tiems, kurie buvo susirinkę Telšiuose) laikas pradėti galvoti apie pirmąjį mūsų darbą. Mes su Ričardu jau šiek tiek apie tai kalbėjome, bet jis dabar užsiėmęs registracija, todėl trumpai informuosiu aš. Pirmas mūsų darbas - visų Lietuvoje esančių lietuvių skalikų inventorizacija. Tikiu, kad dauguma LS augintojų - tvarkingi ir drausmingi žmonės, jų šunys registruoti LMŽD skyriuose, tačiau... Juk pasitaiko ir apsileidusių, ir arogantiškų LS savininkų, kuriems „per žema" registruoti savo šunį ( kam tie formalumai, mano šuo puikiai medžioja ir bejų...), be to, dažnai būna, kad šuo dėl įvairių priežasčių žūsta, miršta nuo senatvės, būna parduotas arba dovanotas kitam savininmui, o šeimininkas apie tai nepraneša draugijos skyriui, ir „mirusi siela" dar ilgai guli LMŽD skyriaus kartotekoje.


Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 16:27


Tai štai mums reikia nustatyti tikslų LS skaičių Lietuvoje. Ir ne tik skaičių, o ir kiek turime šunų, kalių, kokio amžiaus, kokie jų eksterjero įvertinimai, lauko bandymų diplomai, kokie buvo jų tėvai, savininkų koordinatės ir t.t. Manoma, kad LS Lietuvoje yra apie 300, bet abejoju, ar šis skaičius tikslus. Kas jei ne mes, gyvendami įvairiose Lietuvos vietovėse, galim „išknisti" neregistruotus, niekada parodose ir lauko bandymuose nebuvusius šunis? Taigi, pradėkime nuo savo rajono arba miesto. Be to, juk LS laiko ne tik medžiotojai, o jie, ko gero, tikrai neregistruoja LMŽD skyriuose savo šunų. Kai turėsim bent jau apytikrį vaizdą (baigus inventorizaciją) bus galima pagalvoti ir apie rimtą veislinį darbą, apie veislės standarto tobulinimą. Ieškokime pažįstamų gretimuose rajonuose, ir ne tik gretimuose, įjunkim juos į šį darbą ir aplamai į mūsų sąjungos veiklą, plėskim savo gretas.

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 17 Īźņ 2007 16:38


Taigi, reikia apie kiekvieną šunį surinkti šitokią informaciją: 1. Savininko vardas, pavardė, adresas, telefonas. 2. Šuns lytis, vardas, gimimo data, eksterjero įvertinimai, lauko bandymų diplomai. 3. Šuns kilmė (jo tėvai, tėvų savininkai, kita ionformacija).
Pirmiausia reikėtų užeiti į draugijos skyrius (manau mums ten geranoriškai padės) ir susirinkti informaciją apie ten registruotus šunis, o paskui leistis į neregistruotų šunų paieškas. Kalbėkimės su medžiotojų būrelių, klubų vadovais, eiliniais pažįstamais medžiotojais ir nemedžiotojais. Šunys be kilmės dokumentų mūsų nedomina. Kai baigsim surinkti informaciją apie savo rajoną ar miestą, imkimės gretimo, tiktai susiderinkim veiksmus, nesusidubliuokim. Galima jau pradėti žvalgybą, o konkretesnius veiksmus suderinsime po pirmojo posėdžio. SėkmėsĄ

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

BARSUKAS


# Äąņą: 17 Īźņ 2007 16:59


net asara rieda (is dziaugsmo) kad pagaliau tai atstiko tas seniai lauktas dalykas

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 26 Īźņ 2007 12:49


Lietuvos skalikų sąjungos iniciatyvinės grupės narių dėmesiui! Sekmadienį, spalio 28 d., 12 val. renkamės Vaivaduose (prie Panevėžio, šalia Kupiškio plento) kavinėje „Pas Katiną". Aptarsime savo pirmuosius darbus, pasiskirstysime zonomis ir t. t.

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

patyres
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 26 Īźņ 2007 20:54


Pirmiausia reikėtų užeiti į draugijos skyrius (manau mums ten geranoriškai padės) ir susirinkti informaciją apie ten registruotus šunis, o paskui leistis į neregistruotų šunų paieškas.
Ka reiskia neregistruti sunys?

Toks gyvenimas...

DaivaD
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 26 Īźņ 2007 23:42


patyres
Ka reiskia neregistruti sunys?
Aš manau, kad kalbama apie šunis, kurie buvo įsigyti su kilmės dokumentais, tačiau tuos dokumentus šeimininkai padėjo į stalčių, ir jokių kinologinių organizacijų registruose jie nefigūruoja.

_______________________
Ragana

Ricardas LS
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 29 Īźņ 2007 10:02


Sveiki LS.
Įvyko sąjungos narių susirinkimas Panevėžyje. Kol tebevyksta sąjungos registracija nuspręsta iki sausio mėn. pabandyti surinkti duomenis apie Lietuvoje esančius skalikus. Medžiotojų registruoti draugijose ir dalyvaujantys parodose daugmaž yra žinomi, bet yra tokių kurie laikomi, bet nevežami į parodas ir neregistruojami. Prašymas, žinant tokius pranešti. Informaciją rinks skalikų sąjungos valdybos nariai, pagal gyvenamus regionus. Žinoma, labai reikalinga pagalba žmonių, ką nors žinančių apie tokius skalikus, jų yra kiekviename rajone. Nuspręsta dėl LS užmegzti diskusijas su ŽŪ gyv. institutu. Beto buvo svarstytas nario mokestis, naujų narių priėmimo galimybės, internetinės svetainės įkūrimas, pavasariniai lauko bandymai.

Tikras vyras - medžiotojas,
Tikras lietuvis medžiotojas - turi Lietuvių Skaliką!

medziotoja
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 29 Īźņ 2007 11:46 - Ļīļšąāčė: medziotoja


Ricardas LS
dėl LS internetinės svetainės įkūrimo, buvo rimtas pasiūlymas šiame forume, Vaigucci http://www.hunter.lt/index.php?action=vthread&topi c=1212&forum=15&page=0

Vaigucci
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 29 Īźņ 2007 12:36


Tik kazkodel LS augintojai kazkaip bishki pro pirshtus i tai ziurejo... idomu kaip dabar bus.... nes kaip jau sakiau tada - reikia visos info kiek tik galima surinkti - bet iki shiol - TYLA...

Dzeni
Medžiotojas

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 29 Īźņ 2007 14:41


Tik kazkodel LS augintojai kazkaip bishki pro pirshtus i tai ziurejo... idomu kaip dabar bus.... nes kaip jau sakiau tada - reikia visos info kiek tik galima surinkti - bet iki shiol - TYLA...

Siulyciau ir Tau prisideti, pagalbos mum manau nebus per daug

____________________
Vivere est cogitare

Skalis
Hunting forever

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 29 Īźņ 2007 14:46


Vaigucci

Si organizacija nera uab su komercinem paslaptimis ar pelno siekimu tad jei nori tapti jos nariu kvieciame , jei nori prisideti darbais tai labai didelis dekui, tad jei truksta informacijos ar nezinai kur jos gauti ar turi pasiulymu visad atviros durys.

--------------------------------------
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

Grita


# Äąņą: 4 Ķī’ 2007 16:20


Laba diena. Man drauges gimtadienio proga padovanojo siuniuka. Na man jos sake kad jis turbut neveislinis, gavo is bendradarbiu. na ir dabar neseniai per televizoriu pamaciau paroda kurioje buvo Lietuvių skalikai. Na ir as pažiurejau, kad atrodo beveik taip pat kaip ir mano suniukas. na tik jo ausys ne tokios ilgos, bet visa kita kaip ir atitinka. Na bet as nesu visiskai tikra ar tai yra LS ir neturiu jokiu dokumentu...tai y ta kluba turbut neitu niekaip istot?

Skalis
Hunting forever

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 4 Ķī’ 2007 19:31 - Ļīļšąāčė: Skalis


Grita
I si kluba priimami visi kuriems patinka LS ir kurie nori prisideti prie ju klestejimo ateityje

--------------------------------------
Niekas taip negadina taikinio kaip pataikymas.

Grita


# Äąņą: 4 Ķī’ 2007 20:18


aisku

jubena
Hunting for living

Ó÷ąńņķčź

# Äąņą: 4 Ķī’ 2007 22:10


Tikrai, maloniai laukiame visų, kuriems rūpi LS reikalai, tereikia tik išsiaiškinti, iš kurio Lietuvos miesto ar rajono esate ir užmegzti ryšį su arčiausiai gyvenančiu Lietuvos skalikų sąjungos valdybos ar iniciatyvinės grupės nariu ir parašyti prašymą įstoti į sąjungą.

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 27 . 28 . >>
Āąų īņāåņ
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Īņģåķčņü *×ņī żņī?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... 

» Ėīćčķ  » Ļąšīėü 
Āāåäčņå Ļšīńņī āāåäčņå óķčźąėüķūé Ėīćčķ.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 4
Narių - 0
Daugiausia: 228 [4 Ąļš 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Ļīääåšęźą: miniBB forum software © 2001-2020