| Autorius |
Žinutė |
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 20:33
As nedarau klaidu as uzduodu klausimus.
Prasau atsakyti dviem trim sakinias ne straipsniais
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 22:06

|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 22:57
Anonimas
Prieštaravimas dėl „mechanika nereikšminga“
Originalus teiginys buvo: šūvio ciklas = mechanika + žmogus + situacija. Tai aiškiai pripažįsta mechanikos vaidmenį. Todėl kaltinimas, kad aš sakiau „mechanika visiškai nesvarbi“, yra netikslus.
Dėl pozicijos pasikeitimo diskusijos metu
Ką tamsta manote, apie gaidukinį dvivamzdį...? Ar jis greitas? Koks medžiotojas jį turėtų rinktis...?
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 23:02
Jei abu išoriniai gaidukai užvedami po užtaisymo, atsiranda papildomas etapas tarp „uždarei ginklą“ ir „gali šauti“.
Realiai ranka daro du atskirus judesius nykščiu – kiekvienam gaidukui, dažnai šiek tiek keičiant suėmimą ir trumpam prarandant stabilumą.
Tai lėtina pirmą šūvį ir apskritai visą ciklą, nors pats antras šūvis po pirmo (jei abu gaidukai jau užvesti) išlieka labai greitas.
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 23:04
Haris Šauna
Ne tau rašiau, o anonimui... Aš esu su tokiu sumedžiojęs šerną, po to šoviau lapy... Matai esmė, kad yra dvasinis ryšys su tokiu šautuvu... Tai kažkas aukščiau, nei šautuvas...
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 8 Gegužė 2026 23:04
Kad tik laimė būtų...
|
T__
Hunting forever
Narys
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 00:32
Nu, vaikai, dar nebaigėt pešiotis? 
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 14:27
Tevelio bajeris pabudo, uzsnudes buvai?
|
T__
Hunting forever
Narys
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 14:36
A lovą pasiklojai jau, kad mandravoji?
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 23:38
Jau sumedžiojau oži
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 23:40
Haris Šauna
Turi stright pull'a?
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 9 Gegužė 2026 23:52
Turiu, bet medžioklėje svarbiau ne spyna ar mechanika, o kaip ginklą jauti rankoje. Vienam straight-pull’as bus idealus greičiui, kitam senas gaidukinis dvivamzdis duos daugiau malonumo ir pasitikėjimo.
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 08:20
Ir bolta turi?
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 11:49
Ir boltą turiu.
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 13:14
O koks kalibras geriausias?
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 20:56
Kiekvienam savo. Man - mano kalibrai...
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 21:56
Ir viskas, o kur rasliavos paklode apie "man-mano kalibrai"!?
|
Haris Šauna
|
# Atsiuntė: 10 Gegužė 2026 22:54
Miegot, visi miegot.
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 11 Gegužė 2026 00:38
Pfff...
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Birželis 2026 11:29
Džentelmenai, kokios nuomonės apie naują Federal šovinį 6.5 Creedmoor+Peak ? Man asmeniškai smalsu, kaip dirbs su 155gr kulka
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Birželis 2026 14:13
Acha tikrai ziauriai idomu
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Birželis 2026 14:16
Kodel anksciau neklausdavot nieko apie kitus naujus ir neprienamus kalibrus?
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Birželis 2026 14:23
Kaip tai neklausdavau? 46 psl., pavyzdžiui, yra mano klausimas dėl 7mm backcountry ir 25rpm
|
Anonimas
|
# Atsiuntė: 8 Birželis 2026 19:01
Ir kaip diskusija, idomi buvo?
|