miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Ginklinė / OPTIKOS
<< 1 ... 441 . 442 . 443 . 444 . 445 . 446 . 447 . 448 . >>

Autorius Žinutė
Anonimas


# Atsiuntė: 29 Gegužė 2026 23:16


Blaser B2 – labai stiprus vidurinės ir aukštesnės klasės taikiklis;
✔ daugeliui medžioklinių situacijų jo pilnai pakanka;

Kas cia per.formuluotes isvis, apie ora...

Rapalas77


# Atsiuntė: 29 Gegužė 2026 23:36


Tai parašyk savų minčių...

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 00:18


Kiek sitas robotas gali viska is chatgpt rasyt.

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 09:13


Rapalas77
Pirksi Taliona?

Rapalas77


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 12:03


Kiek sitas robotas gali viska is chatgpt rasyt.


Žmogau, tikriausiai vis dar tiki, kad po teslos vėl persėsime ant arklių? O po Blaserio, vėl medžiosime ietimis, ar akmenimis užmėtysime šernus, kaip urviniai žmonės... O DI išnyks, kaip slogus sapnas, ir po 5-10 metų, su šypsena prisiminsime. Atskleisiu tau pačią didžiausią paslaptį, tik niekam nesakyk - tai NĖRA NAUJA MADA, tai NAUJA REALYBĖ... Mokykis su ja gyventi, ir - joje IŠGYVENTI...

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 13:58


Kad ir kaip keistusi pasaulis ar kokia ginkluote bebutu tradicinis-simbolinis patrankos suvis vis dar naudojamas ivairiose salyse ivairioms progoms. Lygiagreciai egzistuoja medziokles llubai kurie medzioja tik duminiu paraku uztaisomais ginklai arba tik vienasuvias ginklais arba ginklais be optiku, lankais ir pan. Reiketu gebeti skirti, kas yra medziokles tradicija ir kas yra intensyvi populiacijos kontrole, atsaudymas jei norite, tai visiskai skirtingos medziokles kryptys, kai viena moderneja, kita priesingai senamadiškeja.

O kas liecia DI forume, tai forumas yra ne tam, kad perpasakoti ka mano chat gpt, nes kiekvienas gali pats jo paklausti ir bendrauti su juo tiesiogiai, cia tiesiogiai bendraujama su kitu zmogum, o ne su kito zmogaus chat gpt.

Rapalas77


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 17:28


Labai viską suplakei. Ir iš esmės labiau patvirtinai mano mintį, negu ją paneigei.
Tai, kad egzistuoja žmonės, medžiojantys su lankais, juodojo parako ginklais ar be optikos, niekaip nepaneigia fakto, kad bendra technologijų kryptis juda pirmyn. Tai tik rodo, kad šalia pagrindinės krypties visada išlieka tradicinės ir nišinės formos.
Lygiai taip pat ir su DI. Tai nėra atskira tema nuo technologinės pažangos – tai jos dalis. Vieni naudojasi knygomis, kiti Google, treti užsienio forumais, ketvirti moksliniais straipsniais. DI yra dar vienas informacijos apdorojimo įrankis. Esmė ne kuo naudojiesi, o ar pateikiama informacija teisinga ir argumentuota.
Jeigu matai faktinę ar loginę klaidą – parodyk ją. Bet teiginys „čia ChatGPT parašė“ savaime nėra argumentas. Tai tik informacijos šaltinio paminėjimas, o ne jos paneigimas.

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 20:05


Bet rapalai tu mali savo ta pati per ta pati. Kaip ir pats paminejai su cchat gpt gali kiekvienas rasinetis asmeniskai. O klausimas buvo forume zmoniu nuomones kas lietuviskom salygom naudoja butent situos taikiklius.

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 21:33


B1 yra dar aukstesne klase nai B2, kalbejau tiesiogiai su kelias B1 naudotojais, kazkodel visi ju labai greitai atsisake po neilgo naudojimo, viena ju vaziavo net du kartus i garantini.
Apie ta problema radau or kelis ginklu youtuberiua kalbancius, esme, kad po keliu menesiu naidojimo viduje atsiranda hermetiko perteklius kuris vizualiai matomas ant stiklu,atsiranda plemai ant lesiu is vidaus. Kitam išsichermetino ir aprasojo vidus ir cia mes jalbam apie premium klase.taikikli, kurio naujo kaina virs 3,5k jeigu ka, biski nelabai tokia gaminio reputacija man...
Zinant Blaseri, nieko nuostabaus...

Anonimas


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 21:39


Ispustas, išhipintas ir overratintas brukalas

Rapalas77


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 23:17


Anonime,

čia kaip tik ir buvo kalbama ne apie reklaminius bukletus ar teorijas, o apie bendrą vaizdą, kuris matomas Vokietijos ir Austrijos medžiotojų forumuose tarp realių naudotojų. Ir ten nuomonės apie Blaser B2 gana nuoseklios.
Dauguma naudotojų B2 vertina kaip labai stiprų optinį taikiklį savo kainos kategorijoje. Dažniausiai giriama gera vaizdo kokybė, tvirta mechanika, patikimi bokšteliai, geras suderinamumas su termovizoriniais ir naktiniais clip-on priedais bei gana kompaktiški gabaritai. Būtent todėl nemažai medžiotojų Vokietijoje rašo, kad B2 yra vienas geriausių kainos ir kokybės santykio variantų tarp aukštesnės klasės optikų.
Tačiau lygiai taip pat tie patys forumai nerašo, kad B2 yra geresnis už Swarovski Z8i. Čia ir atsiranda niuansai. Prie didžiausių didinimų Swarovski vis dar dažniausiai vertinamas geriau dėl vaizdo skaidrumo, kraštų ryškumo, spalvų perteikimo ir bendro vaizdo „gylio“. Kitaip sakant, optinis skirtumas egzistuoja, tačiau daug diskusijų sukasi apie tai, ar tas skirtumas proporcingas kainų skirtumui.
Dėl B1 serijos taip pat galima rasti kritikos. Vokiečių forumuose pasitaiko pavienių atvejų, kai naudotojai mini rasojimą, hermetizacijos problemas ar vizualius defektus optikos viduje. Tačiau čia svarbu nepadaryti loginės klaidos ir iš kelių atvejų nespręsti apie visą seriją. Lygiai taip pat garantinių gedimų galima rasti ir Swarovski, Zeiss ar Leica naudotojų temose. Klausimas ne ar gedimų pasitaiko, o koks jų realus mastas visame parduotų gaminių kiekyje.
Todėl bendras vaizdas Vokietijos ir Austrijos forumuose šiandien atrodo maždaug taip: Swarovski Z8i daugeliui išlieka optinis etalonas, Zeiss V8 laikomas vienu stipriausių konkurentų prieblandoje, o Blaser B2 vertinamas kaip labai stiprus kompromisas tarp kainos, kokybės ir funkcionalumo. Dėl to ir atsiranda tokios formuluotės kaip „daugeliui medžioklinių situacijų pilnai pakanka“, nes realioje medžioklėje skirtumai tarp aukštos klasės optikų dažnai būna gerokai mažesni nei skirtumai jų kainose.
Todėl teiginys „nesilygina“ yra toks pat kraštutinumas, kaip ir teiginys „visiškai prilygsta“. Tiksliau būtų sakyti, kad Swarovski Z8i daugumos medžiotojų vis dar laikomas optiškai aukštesniu lygiu, tačiau Blaser B2 yra vienas iš tų taikiklių, kuris prie tos klasės priartėja arčiau, negu būtų galima spręsti vien iš kainų etikečių. Būtent todėl apie jį tiek daug diskutuojama Vokietijos ir Austrijos medžiotojų bendruomenėse.

Rapalas77


# Atsiuntė: 30 Gegužė 2026 23:45


Kalbant apie produktus ir prekės ženklus, pateiksiu paprastą pavyzdį iš savo patirties.
Mūsų šeimoje jau apie 20 metų važinėjama beveik vien Mercedes-Benz automobiliais. Per tą laiką jų buvo ne vienas ir ne du. Automobilius dažniausiai perku naujus, nuvažiuoju 230–250 tūkst. kilometrų ir parduodu. Važiuoju daug, nevengiu greičio, automobiliai dirba savo darbą pilnu krūviu. Mano asmeninė patirtis tokia, kad rimtų problemų su jais neturėjau. Tuo tarpu su Audi ar Land Cruiseriais įvairių netikėtumų yra buvę.
Ar tai reiškia, kad Mercedes yra geriausias automobilis pasaulyje? Ne. Tai reiškia tik tiek, kad mano asmeninė patirtis su šiuo prekės ženklu yra labai gera. Lygiai taip pat atsiras žmonių, kurie prisieks Toyota, Lexus ar BMW vardu ir pateiks visiškai priešingų istorijų.
Tas pats galioja ir optikai. Nėra pasaulyje gamintojo, kuris neturėtų garantinių atvejų ar pavienių broko atvejų. Swarovski turi gedimų, Zeiss turi gedimų, Leica turi gedimų, Blaser turi gedimų. Klausimas ne ar jų pasitaiko, o kokia jų dalis bendrame parduotų gaminių kiekyje ir kaip gamintojas sprendžia problemas.
Todėl keli forumo įrašai ar keli Youtube vaizdo įrašai dar neleidžia daryti išvados apie visą gaminio seriją. Jei taip vertintume, pasaulyje neliktų nė vieno gero automobilio, ginklo ar optikos gamintojo.
Ar aš pats pirkčiau Blaser optiką? Greičiausiai ne. Mano filosofija kitokia. Jei jau einu į premium segmentą, dažniausiai renkuosi Swarovski ir nebesuku galvos. Jei reikia optikos mažesniems kalibrams ar paprastesniems uždaviniams, žiūriu į stiprius vidutinės klasės variantus – Meopta, Steiner ir panašiai.
Bet tai tik mano asmeninis pasirinkimas. Jis nereiškia, kad Blaser produktas blogas. Lygiai kaip mano gera patirtis su Mercedes nereiškia, kad visi kiti automobiliai yra blogi. Todėl, mano nuomone, verta remtis ne pavienėmis istorijomis, o kuo platesniu realių naudotojų patirties ir faktų rinkiniu.

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 31 Gegužė 2026 00:45 - Redagavo: T__


Dar yra tikinčių, kad visai kitos srities gamintojas, pasinaudodamas savo vardu, tik pyst ir be jokios patirties pradėjo iškarto premijinį produktą daryti? Čia yra biznio darymas iš užkibusių ant pavadinimo.

Anonimas


# Atsiuntė: 31 Gegužė 2026 02:11


Blaseriui optikas daro minoxas, gaminti jie kaip ir moka, ne pirma karta optika daro, bet kazkas nesuziureta iki galo, gal form faktorius neiprastas jiems ar dar kas, bet kazkur tikrai yra prajobas, nera patikimas daiktas. Kaip sake vienas pazystamas, kuris turejo B1 - as negaliu rizikuoti, kad man medziokles isvyka i uzsienio sali susiktu kazkoks nepatikimas taikiklis.

Pats sudiniausias ir netinkamiausia palyginimas kai ginklai ir optikos gretinamos su automobiliais, tad pats kas plaktuka lyginti su kompu

Rapalas77


# Atsiuntė: 31 Gegužė 2026 10:59


Man atrodo, kad čia vėl suplakami keli skirtingi dalykai.
Pirma, argumentas „Blaser negali padaryti geros optikos, nes anksčiau gamino ginklus“ nėra labai stiprus. Pagal tokią logiką Leica negalėjo gaminti gerų taikiklių, nes garsėjo fotoaparatais, Swarovski negalėjo gaminti optikos medžioklei, nes pradėjo nuo krištolo, o Apple negalėjo kurti telefonų, nes gamino kompiuterius.
Realiai svarbu ne kas užrašyta ant korpuso, o kas projektuoja, gamina ir kokia galutinio produkto kokybė.
Antra, jei Minox iš tiesų dalyvauja gamyboje ar kūrime, tai kaip tik rodo, kad už produkto stovi įmonė, turinti ilgametę optikos patirtį. Klausimas tada ne „ar moka gaminti optiką“, o ar konkretus modelis pasiteisino rinkoje.
Trečia, čia atsiranda klasikinė atrankos klaida. Žmogus, kuriam optika veikia be problemų 5 metus, dažniausiai forumuose apie tai nerašo. O žmogus, kuriam sugedo, parašys temą, įkels nuotraukas ir apie tai kalbės metus. Todėl vien iš forumų gedimų temų negalima spręsti apie realų gedimų procentą.
Ketvirta, teiginys „pažįstu du žmones, kurie pardavė B1“ irgi nėra labai stiprus įrodymas. Aš pažįstu žmonių, kurie pardavė Swarovski, Zeiss, Leica ar Schmidt & Bender. Žmonės keičia optiką dėl įvairiausių priežasčių – svorio, didinimo diapazono, bokštelių, clip-on suderinamumo ar tiesiog noro išbandyti kažką naujo.
O dėl automobilių palyginimo – jis nebuvo apie techninį panašumą tarp automobilio ir taikiklio. Jis buvo apie vartotojo patirtį ir prekės ženklo reputaciją. Mintis paprasta: pavienės nesėkmės dar neįrodo, kad visas produktas blogas, kaip ir pavienė sėkmė neįrodo, kad visas produktas idealus.
Todėl man įdomesni ne pavieniai forumo gandai, o bendras vaizdas: kiek realiai yra naudotojų, kiek garantinių atvejų, kokia gamintojo reakcija į problemas ir kaip produktas vertinamas po kelių metų naudojimo. Būtent tai ir parodo tikrąją gaminio vertę.

Anonimas


# Atsiuntė: 31 Gegužė 2026 19:23


Rapalas77
Leica yra pirmiausiai optiniu taikikliu gamintojas, o ti po to fotoaparatu, cia siap, kad zinotum ;)

Rapalas77


# Atsiuntė: 31 Gegužė 2026 22:42


Anonimas




Pats pasinagrinėk Leica istoriją. Bet, čia ne apie Leica istoriją buvo kalba.
Mintis paprasta: produkto kokybė nevertinama pagal tai, ką gamintojas darė prieš 50 metų.
Pagal tokią logiką Swarovski neturėjo pagaminti gerų taikiklių, nes garsėjo krištolu, o Garmin neturėjo pagaminti gerų termovizorių, nes garsėjo GPS.
Jei B1 ar B2 turi problemų – kalbėkime apie konkrečius gedimus, optiką ar mechaniką. Bet argumentas „anksčiau gamino ginklus, todėl negali padaryti geros optikos“ nėra labai stiprus.

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 09:08


Kai dar vadinosi ne Leica, o Leitz, pradzia mikroscopai, tada monoklis, binoklis ir optika, pirma foto kamera 17 metu veliau

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 09:15


B1 turi problemu, lesiu sandarinimo smazke išsitasko po stiklus, ta patvirtino du skirtingi zmones is skirtingu saliu, turejo lygiai ta pacia problema po neilgo naudojimo.

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 09:26


https://youtu.be/ysUSYxUgF_g?is=lzc-p50naRSXnRFQ

nuo 30:10

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 09:33


Konkreciia apie problema nuo 35:03

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 09:42


Is asmeninio susirasinejimo su kitu, (siauram rate placiai zinomu), sauliu ir medziotoju:
Inside grease started appearing on the lenses. They fixed that. Then there was a gas leak (impossible to look through the glass). They replaced the scope, I sold it. The scope failed twice and I cannot risk my hunts with unreliable gear.

Rapalas77


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 10:00


Žmogau, tu ne apie du žmones kalbėk, nes čia yra totali nesamonė, o paminėk, kiek iš viso buvo pagaminta tų B1 ir B2, kokia dinamika, ar pardavimai auga, ir koks procentas pirkėjų kreipiasi dėl sutrikimų. Tada lyginame su kitais to gamintojo produktais, ir stebime, kur bėdos, pavieniame produkte, ar visuose, ir kur konkrečiai, ir kaip konkrečiai galima tai ištaisyti. Tada koks tas procentas yra pas kitus gamintojus. Lyginame. Va, tai ir yra tikroji analizė, kuri pasako viską. O nagrinėjant dviejų ar trijų žmonių nuomones, plačiame ar siaurame rate žinomu, pasako tik tai, ar jiems asmeniškai patinka tas produktas, ar ne. Sėkmės.

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 10:03


Nu tai palygink, pklausk "vokieciu forumu" ir tegu pateikia tikslius skaicius koks procentas grizta i gamykla su garantiniu?

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 10:09


Dar klausimelis, gali pasitelkes tuos pacius "vokieciu forumus" ir paaiskinti visiems, kodel per skelbiu.lt parduodamas B1 uz 1600, kuris buvo pirktas uz 3500 ir vistiek nera perkanciu? Kai V8 ir Z8 deveti parsiduoda virs 2k be dideliu problemu.

Rapalas77


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 10:44


Dar klausimelis, gali pasitelkes tuos pacius "vokieciu forumus" ir paaiskinti visiems, kodel per skelbiu.lt parduodamas B1 uz 1600, kuris buvo pirktas uz 3500 ir vistiek nera perkanciu? Kai V8 ir Z8 deveti parsiduoda virs 2k be dideliu problemu.


Kodėl kodėl, nes rinkos skirtingos, perkamoji galia skirtinga. Žmonių skaičius + Perkamoji galia. Mobile.de yra gal 1,5 mln auto pasiūla, ir auto parduodami per kelias savaites, jei adekvati kaina. Autopliuse - gal koks 42 K auto pasiūla, ir leidi leidi tą kainą, kol kas nuperka, ir tai, turi būti a6 avantas, tiuninguotas senas X5, Land Cruiseris ne daugiau nei 300 K km. Plius vidutinis atlyginimas Vokietijoje vos ne du kart didesnis, plius, medžiotojai iš principo yra su vidutinėm aukštesnėm ar aukštomis pajamomis. Blaseris Vokietijoje nėra prabangos segmente, jis yra kokybiškas ginklas, su aukštesne nei vidutine kaina. Prabanga ten rankų darbo ginklai, ko pas mus net nesuvokia, kas tai tokio. O atsakant į tavo klausima, pas mus dauguma medžiotojų, yra su vidutinėm, pagal LT standartus ir žemesnėmis pajamomis, daug pensijinio amžiaus žmonių, pati medžiotojų visuomenė dar yra pakankamai brandaus amžiaus, kuri iš vis nesigaudo kas tas blaseris, kas tas swaras, jiems yra graižtvas, dvivamzdukas ir t.t. Galiu fantazuoti, bet nemanau, kad LT yra ne daugiau nei 500 žmonių, turinčiu Blaser ginklą. O tų optikų... Velnias žino, gal koks 100 ir yra...Blaser turiu omenyje. Ir... Na sunkus atvejis, labai maža rinka. Labai nišinė.

Rapalas77


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 10:48


Nu tai palygink, pklausk "vokieciu forumu" ir tegu pateikia tikslius skaicius koks procentas grizta i gamykla su garantiniu?


Tokios info nėra. Yra tik tokia:

Tikslūs rinkos dalių procentai medžioklinės optikos segmente (ypač taikikliams / riflescopes) nėra viešai skelbiami nei Vokietijos, nei Europos spaudoje. Tai nišinė premium rinka, kurioje gamintojai (ypač Swarovski, Zeiss) retai atskleidžia detalius skaičius.
Bendras vaizdas premium medžioklinės optikos rinkoje (Europa / Vokietija)
Premium segmente (kaina >2000–2500 €) dominuoja vokiečių ir austrų gamintojai:

Swarovski Optik (Austrija) — dažniausiai laikomas lyderiu pagal prestižą ir pardavimus medžioklės segmente. Ypač stiprus fernglasuose (binoculars) ir taikikliuose (Z8i serija). Daugelyje testų ir forumų (pvz., wildundhund.de) minimas kaip „top choice“.
Zeiss (Vokietija) — labai stipri pozicija, ypač Victory V8 / V4 serijose. Tradiciškai stiprus Vokietijoje.
Leica (Vokietija) — mažesnė dalis nei Swarovski/Zeiss, bet premium nišoje (Magnus, Fortis) konkuruoja kokybe.
Blaser (B1 / Infinity serija) — mažiausias iš ketverto. Blaser labiau žinomas dėl šautuvų (R8 ir kt.), optika yra papildomas produktas. Rinkos dalis gerokai mažesnė.

Įvertinimas pagal prieinamus duomenis (2020–2026):

Swarovski ir Zeiss kartu užima didžiąją dalį premium medžioklinės optikos rinkos Europoje (tikėtina 60–80 % premium segmento, priklausomai nuo kategorijos — taikikliai vs. binokliai).
Leica ir kiti (Kahles, Schmidt & Bender) — likutis.
Blaser — nišinis žaidėjas (kelis procentus ar mažiau optikos segmente).

Swarovski Optik metinis apyvartumas ~195–210 mln. € (2024–2025), didžioji dalis iš sportinės optikos. Zeiss Consumer Markets (įskaitant hunting) yra mažesnė dalis bendro koncerno (11+ mlrd. €), bet hunting optika — svarbi prekės ženklo dalis. Blaser Group bendras apyvartumas ~195–200 mln. €, bet didžioji dalis — ginklai, ne optika.
Paskutinių 5 metų dinamika (2021–2026)

2021–2022: Rekordiniai metai visiems dėl COVID „outdoor boom“ — didelė paklausa, kainų augimas.
2023–2025: Sulėtėjimas. Swarovski ir Zeiss mini „iššūkius rinkoje“, „disruptive“ pokyčius (konkurencija iš pigesnių azijietiškų premium alternatyvų kaip Vortex, Hikmicro ir kt.). Zeiss netgi mažina klasikinės optikos gamybą Vokietijoje dėl kaštų.
Bendros tendencijos:
Swarovski išlaiko stiprią poziciją, bet augimas lėtėja (vis tiek augo iki ~200+ mln. € 2025 m.).
Zeiss — stabilus, bet spaudimas kainoms.
Leica — stabiliai nišinė.
Blaser — auga kartu su šautuvų pardavimais, bet optikoje lieka už didžiųjų trijų.


Rinka vis labiau „disruptinama“: pigesni konkurentai siūlo 80–90 % kokybės už mažesnę kainą, o medžiotojai tampa jautresni kainai. Premium ženklai išlaiko lojalumą dėl reputacijos, garantijų ir low-light savybių.

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 19:07


Kodėl kodėl, nes rinkos skirtingos, perkamoji galia skirtinga.
Ka tu cia nusipezi?

Rapalas77


# Atsiuntė: 1 Birželis 2026 22:04


O kas konkrečiai čia „nusipezėjimas“?
Tu paklausei, kodėl vienas konkretus B1 ilgai neparduodamas. Aš pateikiau vieną iš galimų paaiškinimų – mažą ir labai nišinę Lietuvos rinką.
Jeigu manai, kad priežastis kita, tai ir parašyk kokia. Nes kol kas iš tavo pusės yra tik teiginys „produktas blogas“, paremtas kelių žmonių patirtimi ir vienu skelbimu.
Aš bent jau bandau žiūrėti plačiau: rinkos dydis, pirkėjų skaičius, prekės ženklo žinomumas, likvidumas antrinėje rinkoje ir bendros tendencijos Europoje.
Jeigu turi faktų, kurie tai paneigia – įdomu išgirsti. Jei ne, tai „ką čia nusipezi“ nėra argumentas.

Anonimas


# Atsiuntė: 2 Birželis 2026 09:43



Tikslūs rinkos dalių procentai medžioklinės optikos segmente (ypač taikikliams / riflescopes) nėra viešai skelbiami


Tai tada nesakyk, kad reikia palyginti, jei nera tokiu duomenu

<< 1 ... 441 . 442 . 443 . 444 . 445 . 446 . 447 . 448 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 3
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2026