miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Ginklinė / Beretta 686 Silver Pigeon II
. 1 . 2 . >>

Autorius Žinutė
Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 08:19


Sveiki visi,

Planuoju isigyti toki sautuva. Viskas kaip ir tinka ir patinka, bet ka patartumete labiau - medziokline versija (Game) ar Sporting ?
Butu naudojamas tiek medzioklei, tiek lekstelems pasaudyti. Neprofesionaliai, zinoma. Bet didesnis prioritetas - lekstelems.
Sporting versija kiek sunkesne. Gal yra Silver Pigeon Sporting savininku, kurie pasidalintu ispudziais ?
Labai domina ir sio ginklo patikimumas - ar tiesa, kad sio ginklo neimanoma ,,susaudyti" ?

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 08:19


Ar pataupyti ir pirkti F3 Blaser ?

Kodis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 09:14


Pats turiu senesnio modelio 686 E Sporting. Ilgesni vamzdžiai, platesnė plankė, didesnis svoris suteikia stabilumo. Taip pat reguliuojama buožė, kas padeda susireguliuoti iki maksimalaus patogumo. Naudoju tiek medžioklėje, tiek šaudymui į lėkštutes. Pažystamas nusipirko paprastą Pigeon versiją, tai kiek pašaudęs į lėkštutes suprato, kad padarė klaidą....tai tiek info pamąstymui.

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 09:17


Zodziu, kiek didesnis svoris nekisa kojos medzioklei ?
Tamsta, pats su savaja Beretta Sporting medziojate antis, kiskius ?
Kiek sveria sautuvas ?

Kodis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 10:26


Anonimas

Ginklas sveria apie 3.8 kg. Vamzdžių ilgis - 76 cm. Didesnis svoris, man asmeniškai - privalumas, lengviau valdosi, mažesnė atatranka, tai ypatingai aktualu, kai šauni daugiau šūvių, tiek į lėkštutes, tiek ančių medžioklėje. P.s. jį ir naudoju daugiausiai ančių medžioklėje ir gana rezultatyviai. Remiantis asmenine patirtimi ir žinant pačio poreikius, siūlyčiau pirkti tik sportinį variantą.

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 10:53


As irgi mastau apie sportingui skirta modeli. Tik tie 3,8kg, ipratusiam prie 3 kg sveriancio horizontalaus sautuvo, kazkaip neduoda ramybes ir vis dar vercia dairytis ir i medziokline versija, kuri lengvesne.
Kokie atsiliepimai ir niuansai butu kas liecia si sautuva ? Ar tikrai toks patikimas kaip kalbama ?

Kodis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 11:01


Anonimas

Nesibaidyk to svorio nieko ten baisaus nėra. Vamzdžio resursas pas Beretta apie 100000 šūvių, mechanizami patikimi, tai manau, jei profesionaliai nesportuosi, užteks visam gyvenimui Kas patiko, tai atsarginių dalių prieinamumas, man buvo sulūžusi buožės reguliatoriaus detalė, tai atsiuntė tiesiai iš Berettos per 3 dienas
Dar kartelį patarčiau neskubėti dėl medžioklinės versijos, geriausiai būtų išbandyti šaudykloje tiek vieną, tiek kitą. Paimsi į rankas ir klausimų nebebus...

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 11:10


Tas patikimumas toks subtylus dalykas... aišku tik viena prireikus detalės atsiras per dvi paras visada....toliau jei galvoji apie blaser tai gal Tadu geriau brauningas 727 lygtai toks modelis kiek prisimenu.o beretos šios nesensta kainoje vienas gerai žinomas šaulys savąją po septynių sezonu įtempto daužymo lėkštučių visose Lietuvos Latvijos varžybose pardavė už nepadoriai aukšta kaina.Neskaitant to kad per sezona netoli 10 tūkstančių šūviu padaro.

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 11:38


Sportinė versija neturi automatinio saugiklio

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 12:13


Atsargines detales siunciates per Vollit ?

Kodis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 12:21


Anonimas

Tiesiai per beretta.com

gadinali
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 19:45


beretos rida, jei ka milijonas. Paskaiciuok, kiek kainuoja sovinys, ir suprasi, kad per savo amziu nesudrosi.O rinktis modeli reikia pagal tai, kaip jis tau tinka. Prisimesk ja, gal tau visai nelips.
P.S. taip man sake vienas is buvusiu lietuvos cempionu, pries man perkant. Siaip F3 smagesnis nuleistukas. Bet kainos skirtumas didziulis.

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 20:39


Dėl sušaudymo visos dylančios dalys yra keičiamos.kur jas gauti irgi tau pasakė.lėkštutėms grynai reiktų pirkti 692-4 arba DT11.lietuviai yra praktiški todėl renkasi beretas latviai labiau myli perazius ,fabarmus .paskutiniu metu labai populiarėja brauningas 7 serijos.geriausiu šalies šaulių lėkštučių daužymo 10 šimtuke keturi brauningai.yra iš ko rinktis

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Lapkritis 2020 21:45


Del Browning. As nesu specialistas nei profesionalas. Taciau yra teke is Lino Miskinio, jam dirbant Italijoje treneriu, kad saudymo mokyklose, buvo Brauningu ir Berettu su ridomis apie 150 tukst.soviniu (patikekit, as tik perfrazuoju - neiaivaizduoju kaip jis ta rida nustatineja) - jo teigimu, Brauningai vis dar saudantys, bet isklere. Pradedantys pasaudo Brauningais, o paskui, pabande Beretta, saudo tik Berettomis ir Perazziais. Nenoreciau netiketi - turint omenyje sia pavarde, siame forume jaunimas gal ir neauoras, taciau kam reikes, susiorientuos...
Taigi. Esu zemiskas saulys. Blaser F3 - galbut ir ryzciausi taupyti - bet ar verta ? Manau, kad bazinis Silver Pigeon man bus virs ausu. Na, o Perazzi - jau kitas lygis, as ne profesionalas...

Lenku parduotuveje Silver Pigeon II Sporting su reguliuojama buoze kainuoja 1900 EUR. Vollit - 2350 EUR.

W


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 00:16


https://armisalvinelli.com/shotguns.html
arba
https://www.bredafucili.com/en/product/zenith-blac k/

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 06:14


Volitte reikia parodyti kad jo labai labai nori ir kaina bus 2050 euru.bent jau už tiek aš nupirkau.o jei nesibaidai deveto Tai už pusantro tikrai rasi.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 06:59


Tau rinktis ..... beretos tvarkingos tik dėlto kad dalių yra po ranka ir greitai brauningu šioje vietoje sudėtingiau...

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 07:25


Aciu visiems uz atsakymus or patarimus - kas kur ir kaip. Rytoj dar neperku, bet dvejoniu liko maziau. Orientuosiuosi i Silver Pigeon Sporting modeli.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 07:54


Dar vienas dalykas 686 modeliukai jau į pabaiga turėtų 687 siūlyti jau

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Lapkritis 2020 08:52


Ta prasme - i pabaiga ? 686 gamyba nutraukiama ar tiesiog Vollit ju jau nebeturi ?

Pradedantysis_


# Atsiuntė: 14 Vasaris 2021 11:50


Sveiki !

Norėčiau išgirsti atsiliepimų iš 12 kal. ,,Beretta 686 Sporting" savininkų, kokiomis lygiavamzdžio kulkomis šaudote į taikinius. Pats asmeniškai dar nespėjau išbandyti didesnio asortimento.

Įdomios būtų latvių gamybos firmos ,,Ddupleks" užtaisymo ,,Monolit", primenančios seniau gerai žinomas ,,Blondo" tipo kulkas, tačiau išbandyti dar taip pat nėra tekę.
Treniruotėms patrauklia kaina yra ir latviškų ,,DSR" šovinių.

Kokios būtų nuomonės apie šaudmenis, užtaisytus kulka šiems šautuvams? Kokį čoką naudojate šaudydami kulka - cilindrą ar 1/4 ?
Šautuvo vamzdžių kanalo diametras - 18,6mm.

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Vasaris 2021 15:20


Pradedantysis_
Naudojau labai senai Dupleks monolit kulkas.Naudojau nes graižtviniam šautuvui įsigyti buvo reikalingas stažas.Geriausiai jos man sulėkdavo šaudant iš vamzdžio su pilnu čoku.Trys kulkos iš 50m sutilpdavo į 50mm skersmens apskrtimą.Tikrai gera kulka,bet kai seife atsirado graižtviniai, tai greitai pamiršau tuos žaidimus,o galiausiai ir lygiavamzdžius pardaviau.

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Vasaris 2021 23:59


Anonimas

Tai gal žmogus ir į varžybas kulkinio šaudimo iš ligiavamzdžių važiuos. O ir varimynėje medžioklėje zuikį, kiaunę, ar lapę norės sušauti gražiai. O ne per pus pertraukta parsinešti namo. Nepagalvojot ? Gal todėl ir renkasi ligiavamzdį. Kombinuotas ginklas jau netiks ančių, zuikių medžioklėje. O ligiavamzdis puikiai tinka daugeliui medžioklių, jei turėti tik vieną ginklą. Apie tolimus šūvius nekalbu.

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 07:11


Būkime biedni ir pripažinkime kad lygiavamzdis skirtas tik paukščiu ,lėkštučių medžioklei.

Pradedantysis_


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 10:51


Esu biednas, bet teisingas: klausimą taip ir suformulavau - būtų įdomu išgirsti šio šautuvo savininkų įžvalgų, tendencijų, kokių firmų šovinius, užtaisytus kulkomis, jis mėgsta. Šaudymui į taikinius, o ne kanopinių žvėrių medžioklei.
Esu mėgėjas šaulys, o ne profesionalas. Lygiavamzdis šautuvas yra skirtas ,,moliniams karveliams", tačiau Lietuvoje ir Latvijoje yra populiarios šaudymo varžybos į taikinius iš lygiavamzdžių šautuvų kulkomis. Įstatymai to daryti dar kol kas nedraudžia.

Dėl karantino dar neteko išbandyti didelio asortimento šaudmenų. Tiesa pasakius, labai nustebino Zala Arms užtaisymo šovinys ,,Zala Sport" - 28g kulka iš 1/4 čoko. Puikūs rezultatai su medžioklei skirtais šoviniais ,,Zala Arms Premium", 32g kulka ir cilindrinis čokas. Anykštėnų užtaisymo ,,Choke" nelabai patiko, tiesą sakant galbūt todėl, kad šoviau iš cilindrinio čoko, iš 1/4 ar 1/2, tiesą pasakius, net nebandžiau.

Visgi, dėl besiklostančių aplinkybių švininės amunicijos teks atsisakyti, todėl norisi išbandyti ,,žaliuosius" užtaisus kaip ,,Ddupleks Monolit". Dar nesu bandęs ,,Ddupleks", berods vadinamos ,,Super Target" - iš plieno ištekinta kulka, labai primenanti visiems gerai žinomą Polevo kulką.

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 13:56


Jei mastai apie šaudyma kulkomis tai beretta686 puikus pasirinkimas.Kuris zalos sportines kulkas numeta į reikiamą vietą.Vat jei pabandytum tas pačias kulkas pamėtyti iš 692 ar DT11,caesar guerini vamzdžiu tai pastebėtum kad šie vamzdžiai sukonstruti taip kad nemėtytu mirusiu šratu bet sportine zalos kulka numeta apie porą metru arčiau nei priklauso.Kodėl taip yra geras klausimas...

Pradedantysis_


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 15:39


Is tikruju, buvau maloniai nustebintas. Ir vamzdziu sureguliavimu (,,suvedimu"), kas teoriskai yra jau isspresta kone gera simtmeti, taciau praktikoje net ir geriems gamintojams ne visuomet pavyksta igyventinti tai tobulai praktikoje.

DT11 ir 692. Idomus pastebejimas. Jie turi labai ilga, jei atmintis neapgauna, apie 360mm pereinamaja kreive (angl. ,,forcing cone") is sovinio lizdo i kanala - deke to maziau gniuzdo ir deformuoja sratus, taip islaikant sratu speiciaus stabiluma ir sklaidos tolyguma. Nezinau kaip senesnes 686 versijos, taciau naujasis Sporting modelis taip pat turi pailginta pereinamaja kreive is sovinio lizdo i vamzdzio kanala ir Optima HP vamzdzius bei cokus.

Laukiu pavasario ir graziu dienu - isbandysiu daugiau saudmenu. Aisku, kad ir geras sautuvas, taciau be saulio jis nesaudo...

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 16:14


O ko čia to pavasario laukti atvyk šestadienį į Vilniu.D grupėje išbandysi savo jėgas.... http://www.sporting.lt/renginis/ziemos-taure-2/

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 16:17


Nenori į vilniu dar sekanti savaitgali į kėdainius.... yra varžybu kalendorius jai yra noro kiekvieną savaitgalį welkome kur tik širdis geidžia

W


# Atsiuntė: 15 Vasaris 2021 16:30


Jums ziuriu karantinas negalioja

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 16
Narių - 1 [ T__ ]
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2021