miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)


www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Indianapolis / Tvenkiniai, kūdros, įžuvinimas ir kita susijusi informacija
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

Autorius Žinutė
Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 17:25


Sveiki kolegos, kažkodėl turiu nuojautą, kad daugelis jūsų turi šalia namų kokį dirbtinį vandens telkinį, taigi būtų visai nieko pasvaigt kartu apie įžuvinimo medžiagą, priežiūrą, įrengimą ir t.t. Kadangi tokios temos neradau, tai užkūriau naują Pradžiai: gal kas žino, iš kur gauti sibirinio eršketo, margojo upėtakio ir sterkų? Dar plačiažnypliai vėžiai domina. Gal kas prekiaujate (ar žinot kas prekiauja) kokybiškais pašarais žuvims?

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 17:37


Pašarais žuvims prekiauja visi grūdų kombinatai (Kėdainių, Kretingos ir t.t..) Mėgėjiškiems įžuvinimams pakanka. Beje, o kokio ploto vandens telkinys? Pratekantis ar šiaip? Kaip žiemą planuojat žuvims "oro duoti".

...mes tvenkinį "paveldėjome", kartu su plačiažnypliais ir menkavertėmis žuvimis Kažką tvarkyti toliau kolkas rankos nekyla.

Sarunas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 17:39


Junka
o seryklomis prekiauju as

"Kiekvienas kvailys gali kritikuoti, smerkti ir reikšti nepasitenkinimą - dauguma kvailių taip ir daro. O norint suprasti ir pateisinti - reikia charakterio ir savikontrolės."

urvinis
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 18:39


Dar vienas klausimėlis, gal žinote kas Širvintų rajone (aštuoni km nuo Širvintų, Kernavės link) kasa tvenkinius ir kokios panašiai kainos, ar už kubą ar už moto valandas ima. Tvenkinukas 2.5x10x50 m. panašiai gautūsi. Mokėčiau grynais. Galima atsakyt ir asmenine žinute.

Vercar
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 18:45


Sarunas
čia turi omeny, tas automatines, kur ir šernams šerti,
ar prekiaujate, ir kazkokiomis specialiai skirtoms tik zuvims šert?

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:03


Laima_E

Na taip, kombikormo galima, bet norisi kaip įmanoma ekologiškesnės, nors tokiu atveju prieaugis bus gerokai mažesnis, bet... Taigi, mano bala 11-12 arų, vandens debitas didelis (įteka tik šaltiniai, bet išteka cielas upelis). Papildomai oro nežadu, ba gylis ~ 4 m., tai žiūrėsiu - gal pratrauks ir be papildomos aeracijos, o kadangi kasiau tik šią žiemą, tai viskas dar eksperimento stadijoje

Sarunas

Kaip ir užsirašiau ;) Turit pas save? Atlėkčiau paveizėt.

urvinis

Žinau kasėjus kur man darė. Su sąlyga, kad man padarė gerai, tai galiu rekomenduoti.

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:13 - Redagavo: Laima_E


Mūsų kraštų žmogai mailių iš Kintų žuvininkystės ūkio vežasi. Tik kaži ar paties pageidaujamų žuvų jie turi...Džiugu, kad anie amūrų turi.

Kintų kainininkas:

http://www.kintai.lt/Gamyba/Izuvinimo-medziaga

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:19


Laima_E

Aš Kintuose tik karpius pagaudau labai retkarčiais Va Bartžuvė turi Besterių ir vaivorykštinių upėtakių prekyboje jau. Armolė tuoj lynų turės. Simne tai nesuprasi kada ir ko jie turi Bet panašu, kad tik vasarą turės sibirinių, o margųjų upėtakių maždaug po poros savaičių (jei info teisinga VBS)... Amūrų man kol kas nereikia, o Armolė turės kartu su lynais, tai vis tik keliasdešimt km gaunas, ne tai kaip iki Kintų 300 ;)

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:24


Kiek už upėtakiu lupa?

Anonimas


# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:25


junka

pirma turi nuspresti kokias zuvis auginsi ar upetakius ar karpines . bet turi isiaikinti jei upetakius kokia vandens temperatura buna vasara jei saltiniuotas tvenkinys ir daug deguonies turi tai tikrai verta uzsiimti upetakiais

auga labai greitai serimas kombinuoti pasarai ir zuvu mailius

o jei vandenelis gerokai isyla tai lieka karpines ir asiku visokie plesrunai nuo eserio iki samo )))
pas mane asmeniskai 12 aru tvenkinys tai visko yra ir samuku ir karpiu ir amuru situos tai is vis lengva auginti tik dobilu papjauni ir i tvenkini meti ))

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:29


Laima_E

Bartžuvė rašo, kad nuo 3,8 Lt. / vnt. Iki 6 Lt. / vnt. Bet mokėjau po 3,8 Lt. / vnt.

Anonimas

Dėl amūrų tai yra pakankamai skirtingų nuomonių... Tipo žoles suėda (tuo pačiu priš..ka), tokiu būdu pritręšia kūdrą, o kadangi kaip ir nebėra žolių suvartoti trąšas - kūdros eutrifikacijos procesai pagreitėja ir vanduo sužydi...

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:34


Tai nereik amūrų laikyt iki nugriuvimo. Nebepamenu kaip ploto reikalavimai, berods vienas žuveliokas 4 arams (sorry jei nugrybavau). Išvalė prūdą ir į puodą arba duodi kitam apsileidėliui. Kam juos laikyti, kol pradės šokinėdami blindžių lapus gnaibyt

Anonimas


# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:39


amuru galidaugiau laikyti kaip tvenkinys prizeles bet jei naujei iskastas tai tik papildomai serti reikes zolyte ))
o siaip tai pas mane buvo labai daug zoles bet kaip prileidau karpiu amuru tai per 2 metus viska isvale jokios zoles neliko

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:45


Beje. Gal turite idėjų kaip lengviau velnio švendrus iš pakrantės pašalint per daug po vandenį nesimurkdant?...Kažkokias žoles, kurios virš vandens iškelia violetines burbuoles pavyko pašalinti per dugną pertraukus metalinį tinklą (dvi virvės, du žmogai, vienas tinklas ir švaru).

Anonimas


# Atsiuntė: 4 Balandis 2012 20:46


geriausiai auga placiakakciai ir samai tik placiakakciai nekimba tad juos reikia su traukiamu tinklu

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2012 02:31


Gal kas turi kontaktus rekomenduotinų įmonių/specialistų kas galėtų įrengti (kokybiškai) "vienuolį" ?

Medžiodamas pažink

Sarunas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2012 11:18


Vercar
yra tokios, kurios meta tik i viena puse

Junka
turim.

"Kiekvienas kvailys gali kritikuoti, smerkti ir reikšti nepasitenkinimą - dauguma kvailių taip ir daro. O norint suprasti ir pateisinti - reikia charakterio ir savikontrolės."

levukas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2012 14:35


Ziu cia tema apie zuvis,norejau paklaust,pas mani kudra mazdaug 10 aru ir paleidau siemet 5 amurus ir 5 placiakakcius mazdaug 200-300 g dydzio.Zoles prizele nedaug tai galvoju ar reikes papildomai sert zole ir kuo dar maitinasi sios zuvys.

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Balandis 2012 15:05


levukas
nereiks sert o placiakakciai rudeni bus netoli 2kg

toms
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2012 21:22


o! tai kiek paauga amurai ir placiakakciai per metus ar per vasara ? na mazdaug . nes esu pries kelis metus pas save imetes kelis amurus po 2 kg. tai kokie cia jie butu dabar?

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 8 Balandis 2012 23:52 - Redagavo: Junka


Matavau vandens apsikeitimą kūdroje. Gavosi toks (matavau su 20 litrų kibiru ir laikrodžiu): 20 litrų per 10 sekundžių, arba 120 litrų per minutę, arba 7200 litrų per valandą, arba 172800 litrų per parą, o tai yra 63072000 litrų per metus. Afigėnnai. Kaži čia gerai bus upėtakiams ir eršketams..? Maudytis nebus dubako?

Medžiodamas pažink

jubena
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 11:05


Junka
Tik nepadaryk klaidos, kokią padariau aš - neleisk į tvenkinį vėžių. Reikia pasirinkti - arba žuvys, arba vėžiai. Vėžiai labai mėgsta žuvų mailių ir jų ikrus, taigi...

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 12:24


jubena

Na, aš kaip tik pergyvenu dėl to, ar tik eršketai nesurinks vėžių jiems besineriant. Dėl ikrų tai nepergyvenu - galbūt kaip tik į gerą, gal neleis visokiems karosams užsiveist, o eršketai su upėtakiais vargu ar nerš. Beje, kuo mažiau menkavertės gyvasties kūdroje - tuo daugiau šancų vertingai žuviai peržiemoti sėkmingai (kalbant apie deguonies kiekį vandenyje). Tik svarbu prisileisti lietuviškų plačiažnyplių (jei kas galėtų pamačyti - būtų ne tik ačiū). Be to, gal kas žinot kur rasti/gauti senovinių keraminių drenažo vamzdelių?

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 12:44


Kad menkavertės žuvys nesiveistų, - labai mačyja lydekaitės. Gyventum arčiau, sakyčiau užsuk, kol geri kavą tinklas su lupta varle padarys stebuklus.

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 13:15


Laima_E

Vat man irgi (kol apie tvenkinius neprisiskaičiau) atrodė, kad bus ir karosų, ir lydekų, ir karpių... Dabar tai kaip maro vengiu šitos trijulės Lydekos pernelyg plėšrios - griebia ir tokias žuvis, kurių praryt negali. Vat dėl to ir nereikia. Vietoje jų suplanavau sterkų desietką įveist, tai kartu su upėtakiais ir besteriais galės mailių kapot, o stambesnės žuvys liks ale motinine banda ir kas svarbiausia - sveikos.

Medžiodamas pažink

Laima_E
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 13:17


Teisingas įžuvinimas - tikra puzzle.

jubena
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 21:05


Junka
A, tai pas tave visai kita situacija. Na, lydekos ir karosai tikrai nesuderinami dalykai. Tik nesupratau, kodėl blogai karpiai? Aš pats planuoju šiemet nusipirkti keletą jų. Aišku, jie jautrūs deguonies trūkumui žiemą, reikės kompresoriaus, bet auga gana greitai ir rezultato laukti ilgai nereikia. Pernai įleidau apie 70 lynukų, jie kantrūs ir ištvermingi, atrodo, sėkmingai peržiemojo (lavonėlių nesimato). Viena bėda, kad jie lėtai auga, bet mėsytė skani Na, žinoma, eršketai ir upėtakiai - karališkos žuvys, linkiu sėkmės juos auginant, įdomu bus už kokių poros metų sužinoti, kaip sekėsi. O su plačiažnypliais vėžiais situacija gana sudėtinga, juos baigia išstumti iš Lietuvos vandenų siauražnypliai, jie plastiškesni ir lengviau prisitaiko prie gana nepalankių gyvenimo sąlygų.

Ne tada gončus reikia lakinti, kada reikia eiti medžioti
(Liaudies išmintis)

Brutas
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 21:11


As pries keturis metus yleidau 9 didelius karpius tai is eiles du metus buvo maziuku pernai nenerse tad teko yleisti lydeka nes nerealus skaicius buvo karpiuku labai letai auga siemet manau reikes lydy traukti lauk nes zenkliai apmazejo karpiuku kadangi sumazejo manau predes greiciau augti, o per kiek laiko uzaiga ersketai ir ar gyvens kartu su karpiais nes vanduo drumstas

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 21:19 - Redagavo: Junka


jubena

Na, mano kūdros krantai labai durpingi, tai karpiai išknistų anksčiau ar vėliau. Jei planuoji papildomai šerti - tai geriau besterių įsileist, nes ės tą patį ką karpis, augs irgi turbūt taip pat, o va skoninės savybės... Nors dėl skonio ginčytis negalima. Be to - vanduo bus skaidresnis ba dugno neknis. Jei turi vėžių - įsileidęs karpių apie vėžius galėsi pamiršti (dar ne visai išsiaiškinau apie eršketų ir vėžių draugystę). Na, bet neatkalbinėsiu... Tiesiog dar klausimas: kokia tavo vandens telkinio paskirtis ir dydis, gal kaip tik nieko tokio, jei keletas karpių prisijungs... Bet visi gasdina, kad 12 a tvenkinyje, apie 6-us metus karpiams išneršus daugiau niekam maisto nebeužteks

Brutas

Dėl eršketų tai klausimas ar šersi papildomai ar ne... Jei šersi, o jei dar spec. baltymingais pašarais - augs greitai. Dėl drumsto vandens - kiek teko skaityti tai eršketui drumstumas kaip ir ne kliūtis. Bet šiaip pabandymui įleisk kelis ir bus matyt ar gyvens ar ne. Bartžuvėje po 9 Lt ~300 g besteriukai. Tskant ne karvę kainuoja. Beje, internete visai nemažai info iš žmonių, kurie augina tvenkiniuose žuveles (čia google gali padėti įvedus "tvenkininė žuvininkystė" ar pan.).

Medžiodamas pažink

Anonimas


# Atsiuntė: 9 Balandis 2012 21:39


pries 5 metus pas mus baloje karosiuku buvo tiek kad plude sokinedavo virs vandens ,tad su kaimynu nutarem ileist keleta lidekaiciu. finisas toks kad siai dienai karosiuko aniei vieno liko tik karosai didieji [vienetai] ir lidekos .klausimas kaip jas dabar is tos balos dabar isnaikinti

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 1
Narių - 0
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2019