miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Medžioklė / Dėl medžioklės karantino metu
. 1 . 2 . >>

Autorius Žinutė
Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 16:12


Sveiki kolegos!
Situacija pas mane tokia: Tame rajone kur medžioju turiu apsiėmęs prižiūrėti sodybą tokių senų žmonių ( jie dabar gyvena pas savo vaikus ), prasidėjus karantinui susirašėme nuomos sutartį, kad galėčiau ten nuvykti ir pasižiūrėti ar viskas tvarkoje. Klausimas: galiu tame rajone medžioti kur prižiūriu tą sodybą ar ne?

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 16:31


Medžioklei (kaip veiklai) apribojimu nera, yra judejimo ribojimai, jei legaliai patenkate i savivaldybe tai ir medzioti joje galite.

Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 16:37


W
Dėkui už atsakymą !

Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 20:05


W ir anonimui:

Medžioklė ir žvejyba, kai ja užsiima ne daugiau kaip 2 asmenų arba vienos šeimos ir (ar) vieno namų ūkio narių grupės atviroje vietoje savo gyvenamojoje savivaldybėje, yra leidžiama.

https://policija.lrv.lt/lt/naujienos/svarbi-inform acija-del-judejimo-ribojimu-atsakymai-i-klausimus- nuolat-atnaujinama

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 20:48


Anonimas
Kas yra gyvenamoji savivaldybe?

Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarime Nr. 1418 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ numatytą teisėtą vykimo tikslą pagrindžiančius dokumentus (pvz. būsto nuomos sutartis, nekilnojamo turto nuosavybės dokumentus...

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 20:51


Jei turiu nuomos.sitarti ar nekilnojamojo turto savivaldybeje tai galiu ten gyventi ar ne? Ar galiu gyventi tik.ten kur deklaruotas?

Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 21:09


W
Važiuok ar gyvenk kur tik nori, o medžiok tik ten, kur deklaravęs gyvenama vietą. Tas pats liečia žūklę.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 23:07


Neparasyta, kad ten kur deklaruotas, parasyta gyvenamojoje.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 23:09


Jei turiu plotuose sodyba ir ten gyvenu sezoniskai, tai negaliu iseit medziot, nes deklaruotas mieste? Laba diena.

Petras
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2021 23:21


Anonimas
Negali. W tik samprotauja. Mes turėjome panašų įvykį ir kolega susimokėjo 250€. Policiją iškvietė gamtosauga.

"Kurtuvėnų", "Ginkūnų" medžiotojų būreliai (Šiauliai)

Gena
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 08:30


šis klausimas ir man neaiškus, niekaip nesusiriša, galima tokiu atveju medžioti ar ne

silven
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 08:49


Gena

Turiu deklaruota gyvenama vieta Kaune, taip pat turiu sodyba Raseiniu raj. Abiejuose vietose esu isirenges ir pridaves policijai seifus ginklams. Buvau patikrintas gamtos apsaugos ir policijos, jokiu problemu ir baudu negavau. Prasimuse viska per duomenu baze ir paleido. Turiu nuosavybes, tai yra misko sklypu ir kitose savivaldybese, kur kartais pamedziodavau iki karantino. Paklausus ar galiu ir tenai medzioti, gavau atsakyma-NE. Nes tenai neturiu gyvenamosios vietos.

Su pagarba

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 08:56


Petras
Netikiu. Detalizuokite prašau, kokia pas jus buvo situacija.

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 08:58


silven
Nu tai va, reikia gyvenamosios, vietos, o ju gali buti ne viena ir ne toje pacioje savivaldybeje.

Gena
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 09:40


silven
Aciu uz info, dabar aiskiau

Prezidentas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 09:41


Matyt gyvenamoji vieta tik viena... ten kur deklaraves...o galima keliaut į savivaldybę kurioje turi gyvenamą plotą... Tai yra šioks toks skirtumas....

______________________________________________
<<<Vieni kalba apie medžioklę - kiti gi medžioja...>>>

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 10:06


Prezidentas
Kur keliauti galima mes zinom, diskusija apie medziokle.
Taisyklese nurodyta, kad galima medzioti gyvenamojoje savivaldybeje, ar gyvenamoji yra tas pats kas deklaruota? Nemanau. Ir silven pavyzdys ta irodo.

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 10:11


Gyvenamoji savivaldybe mano akimis yra ta kurioje turi nuosava ar nuomojama gyvenama plota ir tai patvirtinanti dokumenta. Jei tave jo (dokumento) pagrindu ileidzia i savivaldybe, vadinasi ji yra tavo gyvenamoji ir joje galima medzioti. Nepriklausomai nuo to kur esi deklaraves gyv., vieta.

Petras
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 10:15 - Redagavo: Petras


Gena
sėkmės bandant.
W
labai jau tuščios su pačiu diskusijos. Pats mėgsti ginčytis dėl ginčo. Neturiu tiek laiko ir noro. Nepyk, ar pyk, kaip tau geraiu.
silven
būtent, jei abiejuose vietose yra įrengtas ir priduotas seifas.

"Kurtuvėnų", "Ginkūnų" medžiotojų būreliai (Šiauliai)

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 10:57


Taisyklese neparasyta, kad medzioti toje savivaldybeje kur saugote ginklus, neparasyta ir tai, kad tik toje kur deklaruotas. Parasyta gyvenamojoje savivaldybeje. O i savivaldybe kurioje gyveni ileidziama kai pateiki, -"vykimo tikslą pagrindžiančius dokumentus (pvz. būsto nuomos sutartis, nekilnojamo turto nuosavybės dokumentus).

Man tai viskas labai logiška, nežinau už ka ten jus baudžia, bet neatrodo teisinga.

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 11:05


O jei tikrai baudzia, tai patys prisipraset isaiskinimo del medziokles kuomet buvo ir taip visiems aiškūs judejimo apribojimai, bet medziotojai nezinojo kaip elgtis ir norejo butent jiems skirto isaiskinimo, vat ir gavot situacija, kuomet del judejimo apribojimu nebaudzia ir i savivaldybę ileidzia per posta, bet medzioti joje negalite.

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 12:16


Nes grybautojas ar uogautojas legaliai patekes i kita savivaldybe eis ir uzsiims savo megstama veikla, o mums buvo neaisku kaip judeti ir elgtis tai dabar turim isaiskinima - tik gyvenamojoje savivaldybeje 👍

Anonimas


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 13:00


Čia ir yra įdomiausia, kad pas mus terminologija nesuderinta tarp teisės aktų.
Žmogus, gali turėti ne vieną (netgi daug) gyvenamųjų vietų. Bet... nuolatinė gyvenamoji vieta, gali būti tik viena. Ir tai jau konstatuota ne viename teismų sprendime.
Ir tada kyla klausimas, apie kokią vietą (nuolatinę ar tik gyvenamąją) kalbama karantino teisės aktuose? Nes pats terminas gyvenamoji vieta ir nuolatinė gyvenamoji vieta, yra civilinės teisės kategorijos, ir jos nėra tapačios. Ir susidaro įspūdis, kad priimant karantino aktus, į CK nuostatas, dėl to visiškai nebuvo atsižvelgiama.

Anonimas


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 13:25


Tvirtai apsisprenziau: tik vienintelis viską žinantis W gali tinkamai reformuoti medžioklės ūkį. Pirmyn...
Policija gana lanksčiai reaguoja į situaciją ir tikrina jiems prieinamą informaciją apie asmens registracijos vietą, seifų ar seifo deklaruotas vietas (silven atvejis) ir tuo pagrindu priima sprendimą taikyti baudą ar "paleisti". Siaip nenumirsite ir nemedžioję: dabar zveriu apskaitos turėtų rūpėti bei pašarų vilkimas i mišką + einamieji darbai.

Gena
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 14:35


dabar zveriu apskaitos turėtų rūpėti bei pašarų vilkimas i mišką + einamieji darbai.


Butent tai ir yra medziokle

ramzis3
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 15:09


būtent, jei abiejuose vietose yra įrengtas ir priduotas seifas.

ką bendro turi seifa sir nuolatinė gyvenamoji vieta?

Anonimas


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 18:48


Gyvenamoji vieta kaip ir viesa vieta nera nurodyta teises aktuose. Galima teigti kad gyvenu automobilyje ir medzioju jei turiu teiseta pagrinda buti toje savivaldybeje. Prasau teisininko, o ne siaip rasanciu ta paneigti. Be to teisminiame gince manau tikrai policija pralaimetu del savo rekomendaciju medzioti tik gyvenamoje vietoje, tik visi tingi kreiptis del 250, bes bylinejimasis brangus...
Matysim kaip advokato LC120 konfiskacija Ukmergej baigsis kai bylinejimasis nemokamas...

brudas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 19:54 - Redagavo: brudas


Butent tai ir yra medziokle


Medžioklės įstatymas, galiojanti redakcija
2 straipsnis. Pagrindinės šio Įstatymo sąvokos:
8. Medžioklė – medžiojamųjų gyvūnų apsauga ir racionalus naudojimas vadovaujantis šiuo Įstatymu, kitais medžioklę reglamentuojančiais teisės aktais bei atsižvelgiant į ekologines medžioklės plotų sąlygas, etikos normas bei šalies medžioklės kultūros tradicijas.

Čia oficialu...

Nepatogu kai vaikai į kaimyną panašūs....

Anonimas


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2021 20:30


Čia ir yra įdomiausia, kad pas mus terminologija nesuderinta tarp teisės aktų.
Žmogus, gali turėti ne vieną (netgi daug) gyvenamųjų vietų. Bet... nuolatinė gyvenamoji vieta, gali būti tik viena. Ir tai jau konstatuota ne viename teismų sprendime.
Ir tada kyla klausimas, apie kokią vietą (nuolatinę ar tik gyvenamąją) kalbama karantino teisės aktuose? Nes pats terminas gyvenamoji vieta ir nuolatinė gyvenamoji vieta, yra civilinės teisės kategorijos, ir jos nėra tapačios. Ir susidaro įspūdis, kad priimant karantino aktus, į CK nuostatas, dėl to visiškai nebuvo atsižvelgiama.Va teisingai viska isdestete. Manau dauguma baudu bus galima nugincyti, nebent, turinys virsys forma. Jei kazkas teigs, kad gyvenamoji vieta auto, tai nelabai patikes, jei ir fiziskai galima irodyti, kad ten gyventa. Bet jei kazkas turi namuka, kuriame imanoma gyventi, yra lova, sildymas, tuomet tai patampa galima gyvenamaja vieta. Bet cia prasideda jau kiti kuriozai, jei as vaziuoju i kuria nors savivaldybe, ir ten savaitgali nakvoju nuomos pagrindu, cia gyvenamoji vieta? O jei tai darau sakysime 20 savaitgaliu per metus ir toje pacioje vietoje, cia gyvenamoji vieta? O jei turiu nuosava sodyba, ir ten nakvoju 2 savaitgalius per metus, ir kaip sake kazkas, ten yra Seifas, ar cia gyvenamoji vieta? Faktas, kad kas rase, kad gyvenamoji vieta, puikiai suprato, kad tai ne registracijos vieta. Nes registracija labai aiski teisine savoka. O kas yra gyvenamoji, yra aptaki teisine savoka. Ka reiskia pati savoka, gyvenu? Niekas nepaaiskins, bent kiek as suprantu, ten as tureciau buti buves per metus daugiau nei 2 kartus, ir daugiau nei 2 metus is eiles...? Na, toks vaizdas, kad viskas priklauso nuo pareiguno geranoriskumo, kaip nores, taip traktuos. O po to teismas irgi, kaip nores, taip traktuos...

Anonimas


# Atsiuntė: 23 Vasaris 2021 11:16


Blyn medžiotojai, medžiotojai! Nebūtumėt jūs lietuviai. Jei valdžia pasakė, kad negalima judėti tarp savivaldybių visiem, tai ir sėdėkite ramūs. Nes yra karantinas coronos stabdymo prevencija. Žinote kodėl uždėtas karantinas visiems be išlygų? Todėl kad kiekvienas lietuvis ieškos kaip prie kokio žodžio prisikabinti ar ieškoti įstatymo spragos. Kodėl pas mus draudžia ir baudžia? Todėl kad geruoju neina susitarti.

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 7
Narių - 1 [ T__ ]
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2021