miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)


www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Medžioklė / Patarimai pradedantiesiems

Autorius Žinutė
Beginner1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 8 Rugsėjis 2020 23:54


Sveiki, medžiokle domiuosi jau kelerius metus, tačiau niekaip neprisiruošiau pradėti ruoštis egzaminui. Pagaliau nusprendžiau, kad dabar metas pradėti, bet prieš pasiryžtant šiam procesui iš pradžių norėčiau susipažinti su medžiokle realybėje ir nuspręsti, ar man tikrai tai patiktų. Klausimas - ar galima pašaliniams, neturintiems medžiotojo bilieto, dalyvauti medžioklės metu kartu su kitais medžiotojais ir paprasčiausiai observuoti patiems nemedžiojant? Jei taip, ar būtina gauti kokį nors specialų leidimą/pakvietimą iš medžiotojų klubo? Jei ne, ką patartumėte tiems, kurie norėtų pamatyti medžioklės procesą iš arčiau? Esu iš Vilniaus.

Dėkui

Anonimas


# Atsiuntė: 9 Rugsėjis 2020 07:25


Beginner1
Leidimu jokių nereikia, bet be medžiotojo draugo ar gero pažystamo nieko nebus. Be jų tavęs niekas neįsileis.

W


# Atsiuntė: 9 Rugsėjis 2020 11:18


Pagaliau nusprendžiau, kad dabar metas pradėti, bet prieš pasiryžtant šiam procesui iš pradžių norėčiau susipažinti su medžiokle realybėje ir nuspręsti, ar man tikrai tai patiktų.


Ne taip tampama medziotoju.
Ne kolektyvas ar konkretaus proceso pamatymas padaro tave medziotoju, medziokle yra visu pirma individualus pasirinkimas, arba tai istringa tau nuo mazens kai formuojasi smegenys arba ne.
As asmeniskai sunkiai galiu pakesti dauguma koletyviniu medziokliu, daznos yra visiska priesingybe tam ka as suvokiu kaip medziokle, bet tai nevercia manes suabejoti tuo ar as esu medziotojas ar man tai tikrai tinka ir patinka.

Sotganas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 9 Rugsėjis 2020 17:27


Sveiki, medžiokle domiuosi jau kelerius metus, tačiau niekaip neprisiruošiau pradėti ruoštis egzaminui. Pagaliau nusprendžiau, kad dabar metas pradėti, bet prieš pasiryžtant šiam procesui iš pradžių norėčiau susipažinti su

Mano patarimas būtų padalyvauti medžioklėse varovu jei yra tokia galimybė.Pamatysit medžioklę realybėje.Taip pat manau, kad medžioklei turi būti potraukis, arba teisingiau- aistra.

Beginner1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugsėjis 2020 00:42


Dėkui už patarimus. @W - nei tėvas, nei seneliai nemedžiojo, todėl neturėjau galimybės nuo mažens šeimoje patirti, ką reiškia medžioti. @Sotganas - matau, kad varomoji medžioklė bus vienintelė galimybė pamatyti realybę

W


# Atsiuntė: 12 Rugsėjis 2020 01:51


Taip, medziokle gali ateiti vaikysteje per seimos narius, bet tai ne vienintelis kelias, yra ir kitu butu. Dazniausiai, medziotoju ateityje tampantis, jaunas zmogus su ja susiduria ne is karto, ne su pacia gryniausia jos israiska.Viskas prasideda palaipsniui, pirmiausiai nuo elementaraus laiko leidimo gamtoje, nuo teminiu knygu skitymo, nuo pirmo peilio ir t.t. galiausiai arba tai issirutulioja i kazka rimtesnio arba ne.

As asmeniskai netikiu tais kurie nusprendzia tapti medziotoju tuomet kai pilnai susiformavusi asmenybe, kuomet medziotoju tampama rysium su gyvenimisku apkinkybiu pasikeitimu, tam tikru nauju pazystamu atsiradimu aplinkoje. Tokie zmones nera medziotojai, jie tik saviveiklininkai kurie lygiai taip pat sekmingai, vietoje medziokles, galetu pradeti zaisti golfa ar veikti dar kazka kito, nepajausdami didelio skirtumo tarp siu uzsiemimu.

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Rugsėjis 2020 09:31


Pas mane iš artimos aplinkos nebuvo nei vieno medžiojančio, tačiau nuo pat mažens mena traukė ginklai.Turėjau jų gana daug,įvairių ir gan rimtų . Kol atsiradus galimybei patapau medžiotoju. Ir taip jau 33-įs metai medžioju. Taigi manyčiau,kad tas potraukis turėtų būti kažkur pačiame žmoguje, gal atsineštas iš praeitų gyvenimų netgi . Jis yra arba jo nėra.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 3
Narių - 0
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2020