miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)


www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Medžioklė / Ieškomi bendraminčiai
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

Autorius Žinutė
Ozas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 3 Vasaris 2020 12:22


Sveiki,

Ieškomi žemės savininkai, norintys medžioti jiems nuosavybės teise priklausančioje žemėje sudarius sutartį su medžiotojų klubu.
Tikslas yra suburti žemės savininkus, susiorganizuoti susitikimą, galbūt įsteigti organizaciją, kuri atstovautu ir rūpintusi nariais.
Norintys skambinkite Valdui 868639866

silven
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 3 Vasaris 2020 15:38


Ozas
Visa si situacija yra zinoma iki skausmo ir is esmes. Su vieno klubo keliais valdybos nariais, kurie turejo galios laviruoti ir pateikti savo asmeninius principus, kaip viso klubo nuomone, buvome susikibe vyriskai😀 Bet viskas baigesi zemes savininku ir vietiniu gyventoju, pastoviai gyvenanciu klubo mpv teritorijoje, pergale. Klubo pirmininkas su tais valdybos nariais atsistatydino, vienas valdybos narys, kuris buvo ir vieno pogrupio vadas buvo suspenduotas ir medziokleje nedalyvauja jau keli metai. Vietiniai medziotojai, nebudami klubo nariais, turi galimybe dalyvauti praktiskai visuose medzioklese.
Isvada: situacija labai stipriai pasikeite ir i zemes savininku puse.

Su pagarba.

Anonimas


# Atsiuntė: 3 Vasaris 2020 15:58


Na aš asmeniškai pats esu žemės savininkas. Mano žemės užima labai didelia medžioklės plotu dalį, tačiau medžioju su visais lygiomis teisėmis ir nesiruošiu reikalauti kažkokiu tai vip privilegiju. Bet atsiranda matau visokiausiu išsišokeliu...

Ozas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 3 Vasaris 2020 17:11


Anonimas
padarei išvadas nežinodamas aplinkybių. vip privilegijų nereikalaujama. klubai neįsileidžia naujų narių, uždari. paklausus apie medžioklę nuosavoje žemėje pradeda reikalauti įsirengti lupyklą, atliekų duobę, o kalbant apie sumedžiojamus žvėris, kiškiui sumedžioti reikalauja turėti tūkstančius hektarų.

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 09:55


O tu turėdamas 10 ha, norėtum versti briedį?

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 10:34


Ozas, gal bėda ne būrelyje? Nes pas mus yra taip pat nemažai ukininku, iš kuriu 4 medžioja neilgiau kaip 3 metai. Bet nei vienas neatejo ir nepareiškė, kad jus privalot mane priimti nes aš turiu žemės jusu plotuose. Jie po truputį įsiliejo į mūsų kompaniją, padėdavo pastatyti bokštelius, varovaudavo, šerdavo žveris ir laikui bėgant tapo neatsiejamais mūsų būrelio nariais.

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 11:21


visur ta pati giesme, atsiskirti nori tik nepritape.

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 11:22


Anonimas
O tu turėdamas 10 ha, norėtum versti briedį?

Bet kodel briedi gali versti klubietis isvis neturedamas nei aro žemes?
Cia kalba eina apie žemiu savininku priemima i klubus. O ta briedi nuvers tas kam nusisypsos laime Ateiti bet kokiu atveju žemiu savininkai medzios,bet ar medzios dabartiniai klubu nariai kurie dabar siuntineja zemiu savininkus i kaire ir desine tai cia dar klausimas? Ar tik nera taip kad tie visi mandruoliai pjauna šaka ant kurios dabar patys sedi

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 14:23


Kazkas kaskada atsisede ant backos isbraize medziokles vienetus ir nusprende - mes cia medziosim. Manau tai tik laiko klausimas kada usuotus bebrus pakeis normali isilavinusi karta, kuri pakeis konstitucijai priestaraujanti medziokles istatyma, kur nuosavybes nepaisoma. Vakaruose medziokle paremta zemiu savininkais. Ateis ir cia tokia diena.

Ozas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 14:35


O tu turėdamas 10 ha, norėtum versti briedį?
apie briedį nesvajojama lapių, bebrų medžioti savoje žemėje neleidžiama

Ozas, gal bėda ne būrelyje?
žinau kad bėda manyje, turbūt dėl jaunesnio amžiaus, nesu sovietinio palikimo gerbėjas, kai išrinktiesiems suteikiamos privilegijos. nepripažystu kad kažkas paveldėjo ir vieninteliai turi išskirtines teises į mūsų visų bendrą turtą. Mano skirtumas nuo klubo nario tik tas, kad aš noriu medžioti man priklausančioje žemėje.

Jie po truputį įsiliejo į mūsų kompaniją, padėdavo pastatyti bokštelius, varovaudavo, šerdavo žveris ir laikui bėgant tapo neatsiejamais mūsų būrelio nariais.
Stačiau bokštelius, kai priimdavo važiavau į varomines, šerdavau žvėris, bet pasakė kad klubas uždaras, apie medžioklę galiu pamiršt.

visur ta pati giesme, atsiskirti nori tik nepritape
šaunu, kad pas jus visi identiško mastymo medžiotojai susirinkę. medžioklėse kuriose dalyvavau, susirinkdavo labai skirtingi žmonės su įvairiomis nuomonėmis ir jos ne visalaik sutapdavo. jei klubas nenori kad su jais medžiočiau, kodėl negaliu be jų medžiot

Gediminas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 15:34 - Redagavo: Gediminas


Ozas
paklausus apie medžioklę nuosavoje žemėje pradeda reikalauti įsirengti lupyklą, atliekų duobę, o kalbant apie sumedžiojamus žvėris, kiškiui sumedžioti reikalauja turėti tūkstančius hektarų.
Jums, ko gero, teko bendrauti su gerai apsiskaičiusiu klubo pirmininku, žinančiu LR medžioklę reglamentuojančius dokumentus bei mokančiu savaip (savo naudai, kad tik nereikėtų išduoti medžioklės lapo) juos interpretuoti . Taip, viskas ką Jūs paminėjote ir ko, manau, yra neteisingai iš Jūsų reikalaujama, yra "užkoduota" Veterinarinės priežiūros medžioklėje reikalavimuose, Medžioklės taisyklėse ir t. t., bet tie reikalavimai taikomi TIK medžioklės plotų naudotojui - klubui, o ne individualiai (savo žemėje), pagal medžioklės plotų naudotojo išduotą medžioklės lapą, medžiojančiam medžiotojui (asmeniui). Visą tai, jei tik klubas sugebėtų (nors lyg ir privalo !?) vadovautis "protingumo principu", galima aprašyti sutartyje, nedarant iš to problemų. Kitą vertus, beveik viskas yra parašyta AM įsakyme-
https://e-seimas.lrs.lt/portal/legalAct/lt/TAD/e25 15d1276fc11e99ceae2890faa4193?positionInSearchResu lts=2&searchModelUUID=f4fc1fb9-cbb1-43a8-b243-679d af3271c6
Jei jau ryžtatės kurti žemės savininkų asociaciją, šių "sutartinių" medžiojimo klausimų sprendimui, manau, kad mintinai jį ir kitus LR teisės aktus mokate?
Sėkmės Jums, steigiant dar vieną LT medžiotojų (savininkų) interesus ginančią organizaciją, nors, žinodamas mūsų, medžiotojų "lietuvišką" mentalitetą bei aktyvumą, labai abejoju ar pavyks ...
Pabaigai - linksmiau, apie ką kalbėjo Jums "pirminykas" . Tik gal nemedžiokit kiškių varant <...> savo laukuose, o sėlinkit prie jų, nes:
15.2.9. pilkuosius kiškius – nuo lapkričio 3 d. iki vasario 1 d. (laukuose per medžioklės sezoną leidžiama organizuoti ne daugiau kaip 2 medžiokles varant, katilu ar grandine medžioklės plotų vienete, ne didesniame kaip 4000 ha, ir 4 medžiokles medžioklės plotų vienete, didesniame kaip 4000 ha). Apie konkrečias pilkųjų kiškių medžioklių laukuose datas iš anksto informuojamas AAD; Ir... "Nei plauko, nei tauko..." ...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

forester99
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 15:35


Ozas
Nesvaik,nes ant tetos Marijos plotų galioja viena,o ji ir vienintelė taisyklė - visi mes lygūs,bet yra lygesnių.Tad,kol neišnyks ši ir panašios taisyklės,tol ir gyvensim kaip gyvenam dabar.Basta,t.y.psio.
Vienintelis būdas šiais laikais medžioti,o galimai ir apskritai oriai gyventi,tai vedinam savanaudiškų paskatų kažkur kažkam kažkada...
Jei bent kiek nuovokos turi,tai galimai suprasi,jog prieš traukinį,nors ir visiškai surūdijusį su šakėmis,o juolab plikomis rankomis nepašokinėsi.Tad galimai mažiausiai sąnaudų reikalaujantis procesas sustabdyti ir tikėtina visiškai sunaikinti tokius "traukinius" - ardyti pabėgius ar daryti kitokius teisėtus veiksmus,nukreiptus prieš panašius procesus.Sėkmės!

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 18:08


Nereikia jokiu atsosiaciju... pakelt kaina plotu nuomos ir bus sociai vietu norintiems medziot.

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 19:14


Na su tom kainom tai kaip čia pasakius šiemet nepilnai 10 tūkstančiu sumokėjome.Ačiū partijai, tėvynei už taloną patalynei.o jei rankšluostį dar gausiu visa amžių jai tarnaus iu.... kažin ar tie savininkai už savo žemėje gamtos išteklius ar patemps tokios pagalvės mokestį.

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 20:02


Tai gal 20000ha plotai?

.


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 21:20


10 tūkstančiu sumokėjome - tiek turetu kainuoti 2000ha eksplotavimas medzioklei, tada galetume kalbeti apie tikra medzuokles uki

Anonimas


# Atsiuntė: 5 Vasaris 2020 23:31


Visom prasmem bus idomus 2024 m... Labai labai labai dideliu geopolitiniu pokyciu metas, ir, labai labai labai dideliu pokyciu medziokleje metas... Realiai tai ir bus sovietinio palikimo pabaiga...

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Vasaris 2020 08:30


Gali taip but kad bureliu plotu ribos tikrai keisis, atsiras daugiau bet mazesniu

.


# Atsiuntė: 6 Vasaris 2020 10:39


Visom prasmem bus idomus 2024 m... Labai labai labai dideliu geopolitiniu pokyciu metas

Apie ka cia, apie rinkimus Rusijoje?

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 04:09


Tai gal 20000ha plotai?
Deja ne nepilnai 15000ha

.


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 09:57


Tokie plotai turetu kainuoti minimum 50 000€ per metus

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 10:19


O kodėl ne 800000, pagal kokius kriterijus tamsta sugebi skaičiuoti. Dvejetukinas garantuotas.

.


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 16:52


Dvejetukinas pas tave is gramatikos.

pagal kokius kriterijus

Pagal jokius kriterijus, ne uzdavini sprendziam, tik sakau, kad tai ka mokam dabar yra neadekvaciai mazai, juokinga, centai, pigiau grybo.
Ilgai taip testis tiesiog negali, kaina turi keistis, o jei ja didinti patys ir pasiulysim tai galima paversti pozityvia zinia visuomenei, kad esam adekvatus ir norim moketi realia kaina uz tai ka gaunam.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 19:21


tai ka mokam dabar yra neadekvaciai mazai, juokinga, centai, pigiau grybo
Kai žmones prades gauti nejuokingus atlyginimus tada ir apie mokescio didinima galima kalbeti,nebutina lygiuotis i saujele turtuoliu kurie nezino kur deti pinigu, dauguma medziotoju yra eiliniai zmones uzdirbantys minimuma ar šiektiek daugiau. Kada valstybe uztikrins oru zmoniu pragyvenima tada tegu ir mokescius kelia.

.


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 20:30


Medziokle nera pirmo butinumo dalykas, kuris privalo buti prieinamas kiekvienam, ne maistas ir ne karstas vanduo.
Golfo klubas irgi gali buti kazkam per brangu, tai nereiskia, kad jis privalo atpigti.

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 20:54


.
Reik manyt, savo būrelio ar klubo metinį mokestį vienas už visus sumoki, kad nesijaustum nedamokantis? Gal apsiimtum ir kitiems pasponsoriaut? Juk ne skupicelis esi?

.


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 21:17


Reik manyt, savo būrelio ar klubo metinį mokestį vienas už visus sumoki,

Taip, sumoku uz savo 1000ha, bet ir sprendziu pats kas jame medzios, ar as vienas, ar dar kazkas gales ta daryti su mano zinia.
P.S.
Ir jei jau tapai mano sveciu, tai tau nieko nekainuos.

Ir toliau manau, kad suma yra neadekvaciai maza.

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 21:23


.
Kur būreliai galėtų tamstai siųsti savo sąskaitas pinigų pervedimui?

.


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 21:30


T__
Galite isskirti man atskira tukstanti? Duokit, sumokesiu triguba kaina ir medziosiu vienas su keliais sveciais, boksteliu nereikia, laimikiu galiu dalintis 50/50 uz leidima naudotis lupykla.
Medzioju daug, saunu retai, desru nemegstu.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Vasaris 2020 21:47


Jei turetum 1000 ha nuosava kluba, tai cia nerasytum ir nesiskustum kad kiti moka mazai uz plotus. Man atrodo, kad tu esi eilinis medziotojas be klubo, kuris bando cia kelti panika, bandydamas atkreipti demesi i savo problemas.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 11
Narių - 0
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2020