miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)


www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Medžioklė / Fazanu medziokle
. 1 . 2 . >>

Autorius Žinutė
Benas ten
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 11 Sausis 2018 12:43


Sveiki gyvi, medžiotojai !
Planuojama fazanų medžioklė 2018 m sausio 26 ir 28 dienomis! Joniškio rajone!
Dėl platesnės informacijos kreiptis šiuo nr 861540076 )

Anonimas


# Atsiuntė: 11 Sausis 2018 18:46


Kaina.

Petras
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Sausis 2018 09:18


Geras variantas tiems kurie nenori didelės kompanijos. Fazanai gerai, teisingai auginti ir gerai kyla

"Kurtuvėnų", "Ginkūnų" medžiotojų būreliai (Šiauliai)

Dalbajobas


# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 08:14


Man taip pat labai patinka si medziokle, smagu, kad forume yra taip pat mananciu.

ramzis3
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 08:21


Nuo kada vistu saudymas vadinamas medziokle?

Petras
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 08:51 - Redagavo: Petras


ramzis3
Nuo tada, kai ši rūšis įtraukta į medžiojamųjų gyvūnų sąrašą ir MT yra jų medžiojimo terminas.

"Kurtuvėnų", "Ginkūnų" medžiotojų būreliai (Šiauliai)

silven
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 09:31 - Redagavo: silven


Petras
ramzis3

Viskas gerai su ta fazanu medziokle, sauniai praleidziamas laikas, suniukai gauna kitokio nei iprastai darbo, kaip taisykle susirenka idomi kompanija.
Bet atkreipkite demesi i organizuojamos medziokles data. Ji sutampa su paskutine varyminiu sezono medziokle. Save gerbentys klubai organizuoja sventine medziokle su seimos nariais, rungtymis sokiais pokiais ir taip toliau ... Jei as pasirinkciau fazanu medziokle, tai tikrai isreiksciau nepagarba savam kolektyvui ir nebuciau suprastas. Tad galima daryti isvada, kad i ja susirinks visokio plauko prasalaiciai ir zmones neatrade gyvenime savo vietos.

Su pagarba

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 09:34


Vakaras Italijoje. Medžiotojai turintys net po 40 aru sklypus pasiėme keturkoji drauga, arba be jo, vaikšto aplink savo sklypus ir tikisi sumedžioti "Ramzio-višta" . Pas mus taip nebus, tai klimatas ne toks tai plėšrunu nesugebam susitvarkyt, tai požiuris trukdo, nu ir dar va kas kitaip.

Kinikas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 13:46


Anonimas
"Ramzio-višta" - linksmas terminas gavosi
Manau, kad daugumos skeptikų požiūris į fazanų medžioklę pasikeistų, jei šie paukščiai pas mus išgyventų ir veistųsi natūraliai. Dabar, analogiškai galima ir dramblius Lietuvoje medžiot, įtraukus juos į lietuvišką medžiojamųjų gyvūnų sąrašą. Techninių skirtumų žinoma yra, bet esmė panaši. Viskas priklauso nuo požiūrio. Renginys savo forma nuo medžioklės lyg niekuo ir nesiskiria - yra skraidantys(lakstantys) fazanai, juos šaudantys medžiotojai ir pastariesiems talkinantys šunys. Ko dar reikia medžioklei?

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 14:06


Kad tie fazanai susisike buna ir nepaskrenda

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 17:25


Anonimas14.06
Ar buvai nors vienoje rimtoje fazanų medžioklėje? O jeigu tikrąja žodžio prasme šaudei vištas , tai gili užuojauta. Sportiškesnės ir įdomesnės medžioklės , jeigu fazanai užauginti teisingai, deja , bet nežinau.

Andriunia
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 20:17


Teko kazkada dalyvaut fazanu "medzioklej". Medziokle tai sunku pavadinti, daugiau genocidas. Fazanai buvo metomi is deziu, miskelyje. Medziotojai apstoje miskeli neleisdavo jiems niekur isskrist. Fazanai skrisdavo tik i viena puse, todel medziotojai po kiekvieno paleidimo keisdavosi savo vieta pagal laikrodzio rodykle.
Gyvenime daugiau i tokia "medziokle" nekelsiu kojos, nes tai yra gaidziu gaidys ir garbes jokiam medziotojui nedaro.

Todel pries medziokle pasidomekit kaip vyks ta medziokle. Ar fazanai bus paleidziami is vakaro, ar is ryto ir po to sienausit po pievas su sunimis ir pan.

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Sausis 2018 21:24


Andriunia
Yra kam patinka
Bet vistiek kažkaip kažkaip....

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 06:43


Andriunia
O šerno medžioklė, nupenėto kukurūzais, beveik prijaukinto ir pririšto prie lovio, sumedžioto naudojant naktinio matymo žiūronus arba termiką, o dar geriau naktinio matymo taikiklius, kaip tokią medžioklę vadinti ?
Kai neliks šernų, o dvikojai ir keturkojai vilkai išretins elninius , tada ir tikros vištos tiks......

Dalbajobas


# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 09:20


Pritariu

Kinikas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 10:25


Anonimas
O šerno medžioklė, nupenėto kukurūzais, beveik prijaukinto ir pririšto prie lovio, sumedžioto naudojant naktinio matymo žiūronus arba termiką, o dar geriau naktinio matymo taikiklius, kaip tokią medžioklę vadinti ?
Kai neliks šernų, o dvikojai ir keturkojai vilkai išretins elninius , tada ir tikros vištos tiks......


Kam tie kraštutinumai. Juk ne visos šernų medžioklės prie lovio vyksta, ne visi juos tuose loviuose intensyviai "peni". O ir "super taikiklius" ne kiekvienas naudoja. Normaliom salygom šį žvėrį nėra taip paprasta sumedžioti, kaip ir fazaną, natūraliai gyvennatį laukinėje aplinkoje(dėl pastarojo tik spėju). Suprantu, kad situacija reikalauja tokio retorinio manevro(stiliuje - aš vagiu, nes ir kiti vagia), bet mindamas ant mozolio šernų medžioklės gerbėjams, lietuviškos fazanų medžioklės vertę vargu ar padidinsit O kaip pasikeis situacija sumažėjus šernų populiacijai, spekuliuoti neverta. Pagyvensim - pamatysim. Kas išvažaivęs į medžioklę negali ištvert nepaleidęs šūvio, tam gal iš vištos medžioklei susgadys. Aš gi namie augintus paukščius bevelyčiau galabyti kulinarijai tinkamesniais būdais

Dalbajobas - daugeliu atveju atrodot linksmas, kritinio mąstymo nestokojantis žmogus, pagyvinantis daugumą tų kvailybių kurias mes čia rašome rimtais veidais Tik gal neverta perspausti, kad geras prieskonis nenustelbtų pagrindinio patiekalo skonio

medziotojas
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 12:41


Andriunia

A tu žinai kiek vargo suorganizuoti "vištų" medžioklę ?! Aš supratau apie kokią "vištų" medžioklę šnekėjai, bet deja, jei pameni orelis buvo ojojoi ... Šurpą vos išvirėme, nes šalo konkrečiai, o jei "vištas" būtūme paleidę iš vakaro, tai jos vargšės būtų ten ir sušalę.

Medžioklė amžina,keičiasi tik varymų kvartalai

info@medziotojas.eu
ramas.medziotojas@gmail.com

Jei randi ką įdomaus gyvenime, tegu ir saulėlydį - žiūrėk, nepraleisk, džiaukis gyvenimu, nes jis trumpas kaip akimirka.

aurimas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 14:41


medziotojas

Fazanai kurie buvo auginti lauko salygomis, tikrai nesusaltu per viena nakty. Nebent lapes keleta priglaustu. Bet cia ne nuostolis, nes vis tiek 100% paleistu, neatsisaudo.
Keletas mano draugu augina fazanus jau daugeli metu lauko salygomis. Ir medzioklines veisles ir dekoratyvines ir jokie salciai jiems nebaisus. Svarbu, kad turetu gero lesalo ir atsigerti.
O zmogus teisingai sako, pauksciu metima, medziokle nepavadinsi.

Aš vadinu didvyriais ne tuos, kurie laimedavo mintimi arba jega.Aš vadinu didvyriu tik ta, kuris buvo didis širdimi. R.Rolanas

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 19:04


Kinikas
Kaip andriunia šaukia, taip ir atsiliepiu

Andriunia
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 19:23


medziotojas

As ne apie ora, o apie pati principa. Nieko pries fazanu medziokle neturiu, nu bet, tikrai, ne tokia kokioje tada teko sudalyvaut.

As suprantu, kad suorganizuot yra vargo ir visiems neitiksi, bet organizuot tik tam kad organizuot, tai gal geriau visai neorganizuot. Bet kaip rase Dalbajobas yra kam patinka.

Kaip suprantu pats dalyvavot toje medziokleje, ar dalyvautumet dar karta tokioje? Kalbu tik apie ta dali kur buvo fazanu medziokle, nes iki jos viskas buvo labai gerai.

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Sausis 2018 20:48


Andriunia
Nuvažiuok nors vienai medžioklei į lenkus ar čekus ir nuomonė pasikeis. Organizuojamos geros medžioklės ir Lietuvoje, bet tik savam ratui

ramzis3
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 05:46


Kokia kaina, beje?

Anonimas


# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 08:05


O tai del kainos sudetinga nurodytu telefonu pasiskambinti?
Darosi ir juokinga, ir apmaudu. Vienoje skiltyje prirasyta net keli puslapiai komentaru taip ir neatsakant konkreciai, kuris vamzdis tylesnis/garsesnis - trumpas ar ilgas, o temoje, kurioje pateikta informacija del organizuojamos fazanu medziokles, jau eina antras puslapis komentaru, kad cia ,,ne medziokle, o vistu saudymas", o kai kas dar ir medziokles eigos, medziojamuju pauksciu kiekio bei organizuojamos medziokles kainos desperatiskai susizonoti nesugeba...

Anonimas


# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 10:09


Ramzi taigi tau "vištos" neidomu.

ramzis3
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 10:56


Neidomu, i domu kiek kiti moka uz tokia 'medziokle'

Belapis


# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 11:02


Turbut visi zino kodel leksteles vadinamos "moliniais balandziais", nes anksciau viskas vyko su gyvais balandziais, juos leidziant is narvo, laikui begant buvo suvokta, kad taip neetiska ir buvo sugalvotos leksteles. Siandienine fazanu medziokle Lietuvoje yra lygiai tas pats, nepriklausomai nuo to kaip jie auginti, gerai kyla ar nelabai, pries para paleisti ar meszioklei prasidejus, jokio skirtumo, principas lygiai toks pats, net jei medziokles taisykles ta leidzia nereiskia, kad tai yra teisinga ir normalu.

ramzis3
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 19:57 - Redagavo: ramzis3


Pritarsiu Belapiui pries kokiu 12 meteliu apkviete ir mane i fazanu medziokle. tada tai skambejo man kazkaip anglsikai/aristokratiskai. Pasiimk sako simta pinigu startui, uz kiekviena sumedziota fazana papildomai reiks sumoket, paiimk bonke, uzkandos sau ir draugui, na atvariau,,, ziuriu, deziu pilna. fazanai sudeti.... isvezem i miskeli - paleidom. grizom i sodyba, pasaudem biski i lekstutes gal po 10 suviu. nu sako pradedam. sustojom ratu sodyboj, organizatorius per viduri. imais dezes ir meta i visu, vienas skrenda, kitas ne, o mes pliekiam is dviliaupiu ciut kiek virs galvu. sako, cia medziokle kubilu..... tada i miska su sunim nuvarem. sunias bando kelt, mes vel pliekiam biski virs galvu. nu zodziu. absurdas kazkoks. su tokia pacia sekme, galima naminiu kiauliu i miska prileist, o poto ismedziot kaip sernus su varovais . na, bet cia tik mano nuomone.
https://imgur.com/QtCo31C

Anonimas


# Atsiuntė: 17 Sausis 2018 23:31


https://www.facebook.com/1614673302130926/videos/1 964943070437279/

Petras
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 19 Vasaris 2018 13:58


Sveiki. Gal kas ateinantį savaitgalį medžiosite fazanus? Atvyktumėm su šuniuku.

"Kurtuvėnų", "Ginkūnų" medžiotojų būreliai (Šiauliai)

Anonimas


# Atsiuntė: 19 Vasaris 2018 14:27


Sorry, bet mes tikrai nemedziosim. Tai manau, kad geriau nevykti Jums su suniuku.

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 14
Narių - 2 [ volfgr, forester99 ]
Daugiausia: 228 [4 Balandis 2018 10:47]
Svečių - 227 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2019