miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / MEDŽIOKLĖS ŽURNALAS (naujas e-lapas)
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Autorius Žinutė
.


# Atsiuntė: 9 Gegužė 2023 20:37


Ar jau pratestavot, kokie pastebėjimai?

Mane labiausiai erzina rolių (narys, svečias, ūkininkas) buvimas ir funkcijų toms rolėms suteikimas programiškai (by default).

Anonimas


# Atsiuntė: 9 Gegužė 2023 21:00


O kokia LMŽD pozicija dėl to lapo? Kad medžiotojams jis visiškai nereikalingas tai akivaizdu. Tvarka per eilę metų nusistovėjusi ir visiems suprantama. Kokia prasmė to ale "tobulinimo" ? Kam jo taip jau reikia?

Lapas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 08:04


Kad ir kokia bebutu LMZD pozicija, traukinys jau nuvaziavo, laikas kuomet galima buvo stapdyti e-lapo paleidima pramiegotas.
Jau seniai reikejo neikinti lapa kaip dokumenta ir iki jo elektronizavimo nebutume ateje.

Šiame etape turime vienintele galimybe, koreguoti programele pagal musu poreikius, kad ji butu kuo priimtinesne medziotojams.

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 12:20


Kam dar neaišku dėl e-lapo, tai jis sukurtas dėl to, kad neprapultų ir būtų įsisavinti skirti europinigai. Viskas labai paprasta. Ir tai - ne sąmokslo teorija. Plius kažkas ,,pasišildė” kurdamas tai, ko niekam nereikėjo ir nieks neprašė.

Evdokim Lavrov
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 12:54


At this point, our only choice is to modify the programme to suit our requirements in order to make it as palatable to hunters as possible.

evdokim

Anonimas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 16:49


Koks programėlės pavadinimas ir iskur ją gauti?🙋

forester99
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 16:51


Sveikinimai visiems su "progresu" bei dar vienu apynasriu medžioklės ūkyje!

Anonimas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 17:33


Tai vadinasi viskas su LMŽD vadovybe derinta. Tada kyla klausimas kam dirba tas ponas direktorius? Ar taip jis turi atstovauti medžiotojų interesus? Gal laikas tokiam veikėjui parodyti duris?

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 18:23


Kas dar pikta, kad medžiotojų tarpe iškart atsirado ,,naudingų idiotų”, kurie domisi šia neprašyta naujove ir ją jau ,,matuojasi”.

Anonimas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 18:37


Čia propagandos dalis.Nesistebėkite. Tie "naudingi idiotai" iš tų pačių idiotų šaikos. O pikčiausia tai,kad LT. medžiotojas naktinėms optikoms dar "nepribrendęs", o vat tokioms nesąmonėms kaip el. lapas tai jau pats tas. Ar jums patinka,kai jus durnina kas tik netingi? Kaip manote. Kiek visa tai dar tęsis?

Anonimas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 20:42


Sakė direktorius, programos pzezentacijoa metu, kad medziotojai protestuos ir boikotuos nauja tvarka, jei ji bus priimta.
Šaukstai po pietu.
Dometis e-lapu reikejo idejos uzgimimo stadijoje, o to nebuvo padaryta, viskas paleista savieigai, kalbos sukosi tika apie tai, kad rysio nebus kazkur ir viskas.

Kiek tada keliau veju, rasiau visiems kam galejau, visoms medziotoju organizacijoms, medijoms, valdininkams, kad absoliuciai neisdiskutuotas reikalas, kad nera aisku kokias problemas norima spresti, kad is pradziu reikia tvarkyti esamo popierinio lapo funkcijas, niekam, absoliuciai nerupejo, niekas nesugebejo iskelti siu klausimu aukstesniam lygyje, visi lauke manydami, kad ta diena yra kazkur labai toli ir greiciausiai isvis neateis.
Va ir atejo.

Anonimas


# Atsiuntė: 10 Gegužė 2023 22:35


Kaip visada įsisavinti europiniai pinigai įvykdyti Briuselio užgaidas.Niekieno nuomonė neidomi

Anonimas


# Atsiuntė: 11 Gegužė 2023 21:23


Žodžiu nėra programos testuotojų, gausiausiai lankomame Lietuvos mežiotojų forume, ar visiems, viskas taip labai patinka, kad net nėra ką aptarti?

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 10:04 - Redagavo: sauliuksas


T__
idiotai ar ne laikas parodys ,o manipuliacijoms ateis galas visomis prasmėmis.
Programėlės panaudojime matau tik teigiamas įžvalgas ,o tobulinti ir sustiguoti ,kad tai veiktu optimaliai naudingai visiems manau niekada nevėlu.
Panašu ateis rūgščios dienos tiems ,kas mėgo laikyti medžioklės lapą su šratinuku rankose, iki lupimo vietos .

https://play.google.com/store/apps/details?id=com. mobile_medziotojas&pli=1

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 11:42


sauliuksas
,,Nerami” liaudis vistiek nerims. Vistiek ieškos ir ras apėjimų. Nes nustatyta tvarka galioja tik jos besilaikantiems.

forester99
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 12:02


sauliuksas
Esmė ne programoje ar jos techniniuose parametruose.Svarbiausia šioje tragikomedijoje - medžiotojų ir juos atstovaujančių organizacijų pasyvumas procesuose,kurie tiesiogiai liečia ar palies.Niekas neprašė to e-lapo,nebent kažkas nepastebėtas smuktelėjo reikiamon vieton reikiamu laiku.Gi dabar turim ką turim ir visas gėlytes skinsime kartu.Tad garsūs lozungai apie demokratiją,pasirinkimo laisvę,pasitikėjimą bei kontrolės mažinimą verti lauko tupyklos.
Dar kartą sveikinu su "progresu"!

brudas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 12:22


forester99

Yra tokia vieno iš antikos filosofų mintis: kiekviena tauta nusipelnė tokios valdžios, kokią turi. Aukso žodžiai. Va, ką išsirinkom - tą ir turim. Nėra čia ko burnoti. Ypač LMŽD tyruose. Tos mažesnės organizacijos dar pakankamai aktyviai juda. O LMŽD kaip LMŽD... Cher pajudinsi ir cher pajudės.

Nepatogu kai vaikai į kaimyną panašūs....

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 13:32


Biški biip'is ta programa. Kam tas medžioklės planavimo etapas? Ateinu, isijungiu ir medzioju, bet ne, reikia tris papildomus zingsnius padaryti, norint pradeti medzioti, nes nemedziotojai nusprende, kad medziotojai nores programoje planuoti savo ateities medziokles, kam ta beprasmė funkcija?

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 13:39


sauliuksas
Tai gal tamsta įvardysi kas jūsų prašė šitos "kūrybos"? Ir iš kur tokia fantazija dėl lapo ir šratinuko? Brakonieriui joks lapas nereikalingas, o normaliam medžiotojui nėra ko slėpti ar ko bijoti. Taigi nereikia čia tokių argumentų. Nerimta ir nesolidu.

M


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 14:12


Durniausia, kad skaitmenines programos pagrindas yra senas abejotinos kokybes ir reikalingumo dokumentas, kas savaime jau yra prastas sumanymas ir menkas prograsas.
Procesas tolygus medines skaičiuoklė elektroninei versijai, bet iki kalkuliatoriaus dar vistiek labai toli.

Na, o dabar apie programą.
Kas nors gali man durnam paiškinti, kam reikia medžiotojui fiksuoti medžioklės pradžios ir pabaigos laiką jei iš esmės užtenka to, kad medžiotojas esnatis plotuose, būtų legalus tame plote ir galėtų tą įrodyti.
Vadinasi jei aš esu narys tame MPV, nes mane administratorius prijunge prie klubo saraso, as galiu individualiai medzioti, galiu fiksuoti sumedziotus laimikius programoje, tai kaip as galiu buti nelegalus tame plote?
Kodel man reikia papildomai legalizuotis programoje ijungiant medziokle realiu laiku?

P.S.
Yra funkcija, pradejus medzioto, niekada neisjungti medziokles, ar gali viena medziokle testis visa sezona?
P.P.S
Jei pazymesiu programoje, kad medzioju, o is tiesu nebusiu plotuose, tai bus medziokles taisykliu pazeidimas?

Zodziu jus mane supratot, kokia prasme fiksuoti medziokle realiu laiku? Juk esme yra medziotojo legalizavimas, o ne medziokles laiko chronometrazas.

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 14:20


Vat specialiai, pervaziuodamas plotu viduje ir dedamas ginkla i dekla, kiekviena karta isjunginesiu programa (nes nemedzioju), o pries istraukdamas vel ijungsiu (nes vel medzioju).
Ir kokia tu mano duomenu ir astuoniu skirtingu medziokliu per viena diena prasmė?
Statistikai? Kokiai? Nerezultatyviu medziokliu?

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 16:50


Reikia ir būtina boikotuoti šią nesąmonę. Aš kiekvieną dieną fiksuosiu,kad medžioju, o ką iš tikro veikiu ir kur randuosi tai jau niekam aiškinti neketinu.Kažkaip taip. Lai užsikruša su tais savo "šedevrais".

T__
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 20:24


Aš kiekvieną dieną fiksuosiu,kad medžioju,

Įdomi idėja. Sabotuoti, kaip kad tai būtų okupantų primesta tvarka. Kad visi taip, masiškai, tada gal pradėtų įsiklausyti į liaudies nuomonę. Bet pas mus vienybės nė su žiburiu nerasi. ,,Naudingi” niekada neprisijungs. Jie jau niuansus nagrinėja.

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Gegužė 2023 22:28


Jau peržengtos visos padorumo ribos, tad nieko daugiau ir nelieka kaip tylus pasipriešinimas griaunant tokias primestines tvarkas. Taip ilgiau nebegali tęstis.# Atsiuntė: 13 Gegužė 2023 08:14


Elektronine sistema is esmes nera blogis, nesamone yra on-line rezimas ir kiekvieno zingsnio fiksavimas reliu laiku.

Galima liepti saziningam medziotojui ant galvos medziokleje nesioti tiesiogines transliacijos kamera, bet tai netures jokios itakos nusizengimus daranciam, kameros ant galvos nenesiojanciam brakonieriui.

Ir su elektroniniu lapu galima sumedziojus viena gyvuna per ta pacia diena susivezti astuonis po viena, kas nores, tas ras budu apeiti sistema, ne tame esme. Esme tame, kad legaliais medziotojais reikia maksimaliai pasitiketi, o pazeidejus reikia gaudyti, bet pertekline saziningo medziotojo kontrole neduos jokio efekto, tik susipriešinimą tarp tų kurie iš esmės turi dirbti ranka rankon.

Anonimas


# Atsiuntė: 13 Gegužė 2023 10:38


Bet kame čia tas baubas.Kur tie brakonieriai? Kas ir kodėl pučia tą burbulą. Juk yra akivaizdūs faktai,kad panaikinus perteklinę kontrolę žvėrių skaičius tik didėja. Prisiminkime šernų ar stirnų licenzijų panaikinimą. Taigi peršasi mintis,kad "kontrolieriams" nebelieka erdvės veiklai ir reikia sukiršinti bei nuteikti visuomenę prieš medžiotojus tuo pateisinant savo svarbą ir reikalingumą. Čia jau žūtbūtinė kova už būvį. Juk patogu,kai nieko realiai neveiki ir gauni algą. Gal ne taip? Klystu?# Atsiuntė: 14 Gegužė 2023 11:55


Neklysti. Kontrolierias reikia kontroliuoti, priesingu atveju jie tampa nereikalingi!

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 16 Gegužė 2023 12:17


forester99
nieko blogo aš toje elektroninėje sistemoje nematau ,jai kas mato matyt turi savo priežasčių.Tai netgi patogiau nei turėti šūsnis popierių kurie taptų nereikalingi.Be to nebereikalingos ir atskaitos ar limitų stebėjimas.net jai pamesi telefoną ,o ne lapą vistiek duomenys liks .
Man panašu, kad mergaitės dar niekas nečiupinėjo, o jau nusprendė ,kad ji paleistuvė

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Gegužė 2023 12:26


sauliuksas
Tai gal pavardink kas sudaro tas šusnis popierių. Konkrečiai.

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 16 Gegužė 2023 12:28Elektronine sistema is esmes nera blogis, nesamone yra on-line rezimas ir kiekvieno zingsnio fiksavimas reliu laiku.

Galima liepti saziningam medziotojui ant galvos medziokleje nesioti tiesiogines transliacijos kamera, bet tai netures jokios itakos nusizengimus daranciam, kameros ant galvos nenesiojanciam brakonieriui.

Ir su elektroniniu lapu galima sumedziojus viena gyvuna per ta pacia diena susivezti astuonis po viena, kas nores, tas ras budu apeiti sistema, ne tame esme. Esme tame, kad legaliais medziotojais reikia maksimaliai pasitiketi, o pazeidejus reikia gaudyti, bet pertekline saziningo medziotojo kontrole neduos jokio efekto, tik susipriešinimą tarp tų kurie iš esmės turi dirbti ranka rankon.

8 gyvūnai minimum 8 šūviai ir 8 ratai maršruto,bei 8 vėdarų maišai,taip toli nenuvažiuosi,o jai medžioklė baigta ir pradėta ta diena kas valanda iš naujo vėl viskas bus matoma pačių narių kolektyve ,kurie nemanau ,kad tuos 8 reisų mėgėjus taip jau ims glostyti.
be to programoje jus matysite ,kad yra medžiojama arba ne ,bet jai pasigirs šuvis , o medžiojančių nėra jųsu pareiga kontroliuoti savo teritorija ,taip kad nėra to blogo ,kad neišeitų į naudą

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 4
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024