miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / LMD KONFERENCIJA Įspūdžiai, komentarai, įžvalgos

Autorius Žinutė
Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:29 - Redagavo: Vilnietis


Šių metų balandžio 10 d. įvyko LMD konferencija. Kadangi turėjau kiek laisvo laiko, buvau netoliese, todėl smalsumo vedinas ir aš įkišau ten savo nosį. Pažiūrėti, paklausyti. Kadangi širdyje esu neabejingas „bendram“ medžiotojų reikalui, nekantriai laukiau kolegų, dalyvavusių konferencijoj, įspūdžių, debatų, nuomonių. Ir ?... Nulis! Na gerai, ne nulis, o beveik nulis. Tai yra publikacija spaudoje: http://www.agroeta.lt/lmd-bure-besiblaskanciam-med ziotoju-laivui/ kuri man priminė „šaunius, gerus“ tarybinius laikus su niekiniais pranešimais spaudoje apie, pvz: „sąjunginį agrotechnikų suvažiavimą ir t.t.“. Ir anonimo komentaras temoje: LMZD susirinkimas 2014:# Atsiuntė: 10 Balandis 2019 22:52
Teko dalyvauti. nežinau. nuomonės nesusidariau galutinės. Idėjos ir norai gal ir geri. Bet juk gerais norais....
Tiesiog savo amžiuje norėčiau tikėt, kad žmones gali stumti idėjos. Gal tiesiog ambicijos ir reikšmingumo trūkumas? Ar tai blogai? Tiesa slypi kažkur tarpe.

Spėju, kad nors komentaras pateiktas kitoje temoje, jis buvo būtent apie šią konferenciją. Ir viskas. Negi niekam neįdomu? Ir nors niekas manęs neprašė, pabandysiu čia išdėstyti savo įspudžius, nuomonę ir, gal būt, kai kokius pasiūlymus:
Pirmas įspūdis!... Na toks, santūrus... Maždaug toks kaip ir anksčiau minėto anonimo. Prireikė kiek laiko pačiam įsisamoninti ką pamačiau ir išgirdau: na, vyrai ne piemenys, ne ubagai, susikūrę savo verslus, iškalbingi ir ne durni. Solidūs vyrai! Bet... Seno sukirpimo, tai yra seno mąstymo atstovai. Norai geri, o kaip tai padaryti įdėjų nėra. O ką tu, brolau, bepakeisi, jei naujos mintys į galvą neateina. Belieka mintyti senoviškai. Tur būt todėl ir ¾ konferencijos vyko narstant senosios LMŽD bėdas, klystkelius ir šunkelius.
Žinot, kai šeimoje nutrūksta santykiai, gyvenimas nesustoja. Praeina abipusių kaltinimų, skausmo ir nuoskaudos periodas, ir viskas. Dedamas taškas. Reikia gyventi toliau. Žmogus ieško naujos kitos pusės ir kuria gyvenimą iš naujo. Ir jeigu jau nutarei pradėti naują gyvenimą, tai kam žvalgytis ką ir kaip veikia tavo buvusioji(-ysis). Koks tau skirtumas? Tu juk apsisprendei, išsiskyrei ir nutarei gyventi toliau. Kam (net ir mintimis) grįžineti į praeitį, kam aitrinti senas žaizdas? Todėl ir ši konferencija man priminė neapsisprendusio paauglio dvasines kančias: „Kursim naują draugiją! Bet lyg tai teismas priėmė senosios LMŽD bonzoms nepalankius sprendimus. Tai dar nežinom... Gal grįšim LMŽD pavadovauti.“ Gerbiamieji, Jūs patys apsisprendėt ar reikia naujos draugijos?
Reikia. Jei jos nereikia Jums, tai jos reikia man. Tik STOP! Tikrai ne tokios, kokios jau egzistuoja. Neveiksnios, neatstovaujančios medžiotojų. Nematančios problemų (čia taupydamas savo ir Jūsų laiką nesiplėsiu), o tik besirūpinančios kaip prisirinkti pinigėlių sau algoms išsimokėti. „Dievuliau mano, sąvadą panaikino! Kaip dabar euriukų reiks prisirinkti? Kad tik netektų eiti darbo ieškotis… “ Ne ne, tokių mes jau kelias turim. Gal teisingai sako kiti kolegos: “Kam dar viena reikalinga?”. O man reikalinga aktyvi, gyvybinga, autoritetinga medžiotojų draugija. Turinti idėjų kaip spręsti esamas ir naujai kylančias problemas. Draugija, kuriai būtų

Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:29


įdomi pirmiausia mano, eilinio medžiotojo nuomonė, bet kokiu klausimu, liečiančiu medžioklę. Noriu naujo mąstymo, naujo požiūrio.
O ką aš randu? Tai viską tą patį! “Taryba, valdyba, prezidentas… 5 Eur, 3 Eur, 1 Eur (metiniai mokesčiai)… “Načnykai”, duslintuvai… Nieks nesikeičia, bet jei kas keisis, mes atstovausim…”
O dar pasiūlymas kitoms draugijoms apsikeisti nariais į tarybas… “Po vieną į kiekviena iš kitos…”. Na.. Ir… Kas iš to?... Kas pasikeis? Idėjų atsiras? Abejoju…Na, nebent sugalvosit, jei ne sąvadą, tai dar kokį naują būdą pinigams iš medžiotojų rinkti… Gerbiamieji, suvokite karčią tiesą: visos tos LMŽD, VMD, GAMTA, SŪDUVA yra pasmerktos. Tik laiko klausimas kada jos subankrutuos ir išnyks! Nėra su kuo jungtis, Jei jau pasivadinote LIETUVOS medžiotojų draugija, tai ir galvokit apie visą Lietuvą, apie ateitį. Gerbiamieji, vietoj medžioklės Afrikoje įsiprašykit į svečius pas kolegas čia, Lietuvoj. Ne tam, kad išdidžiai ir autoritetingai pakalbėti apie naują draugiją, o tam, kad paklausti ir išklausyti medžiotojus. O ypač tuos, sermėginius, kurių dauguma… Ką išgirsit? Greičiausiai nieko… Tik ranka numos. Netiki jie niekuo. Jumis, manau, irgi…
“Konferencija, suvažiavimas, susirinksim dažniau…” Tfu! Nesikeikiant… Garbės žodis, kaip tarybiniais laikais… Lyg ne XXI (interneto) amžiuje gyventume. Atseit, visi turim marias laiko po konferencijas važinėti, sėdėti… “Kodėl verta tapti LMD nariu? Gausi kelių procentų nuolaidą ginklų parduotuvėje ir kartą per metus galėsi šaudykloje graižtvinį šautuvą prisišaudyti.” Va čia tai ZJBS, bletj, mane motyvavo! (Atleiskit, bet čia jau nesusilaikiau ir nusikeikiau…)
Ir taip toliau, ir taip toliau… Dar visą dieną galima būtų apie visiems medžiotojams žinomus dalykus rašyti. Konkrečiau, ką siūlai? - mintyse jau girdžiu dažno medžiotojo klausimą.
Siūlau… Gerbiamieji LMD, net ir šiai konferencijai, matyt, radot pinigų salę “Karolinoje” užsakyti. Tai, jei geri norai nedingo, gal pasistengsite už tuos pinigus sukurti naują Lietuvos medžiotojų draugijos internetinį puslapį. Ne tokį, koks dabar yra (http://www.medziotojudraugija.lt/). O tokį, kuriame tilptų viskas: medžiotojų forumas, medžiotojų apklausos ir nuomonės visais, bet kokiais aktualiais klausimais, medžiotojų peticijos valdžios institucijoms ir pagaliau, medžiotojų piniginiai įnašai konkrečiai iniciatyvai.
Skamba banaliai, bet gyvename jau visai kitokiais laikais. Gerbiamieji LMD, jei neklystu net kai kas iš Jūsų pinigus iš interneto uždirba? Tai kodėl gi Jūs neižvelgiat interneto galimybių? Ar “žalieji” aktyvistai Karolinoje renkasi? Ar “Baltijos vilkas” parašus po savo peticijomis Gedimino prospekte renka? Pirmiausia, jų jėga ir slypi tame, kad jie išnaudoja interneto, pačia plačiausia prasme, galimybes. Tai mokykimės iš jų.
Prieš kažkiek laiko LR Seime buvo svarstomas naktinių taikiklių klausimas. Kolegos medžiotojai pasisakė šiame forume ir už, ir prieš. Bet mes net nežinome kokiu santykiu

Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:30


pasiskirstė mūsų nuomonės. Gi protingai sukūrus internetinį puslapį tai nebūtų jokia problema, jokiu klausimu. Norite atstovauti visus medžiotojus visais klausimais? Puiku! Bet gal pirma sužinokime jų nuomonę kiekvienu klausimu. Bent jau būtų balsavimas, statistika...
Prieš kiek laiko ir šiame forume buvo siūloma pasirašyti peticiją, berods, dėl vilkų medžioklės. Rezultatas – liūdnas. Kodėl? Reikia pripažinti, kad ir šis, HUNTER.LT forumas ne visų medžiotojų skaitomas. Medžiotojų 30 000, o pasirašyti nėra kam. Kodėl? Tur būt, viena iš priežasčių, kad net ir šis forumas yra komercinis. Tai yra pagrindinis jo tikslas – pinigai. Bet koks piemuo po anonimo kauke gali įžeidinėti prisiregistravusius medžiotojus ir vienas kitą. Skaityti spjaudalus vieni ant kitų nėra malonu, o administracijai neapsimoka riboti anonimų. Forumo finansinė vertė priklauso tik nuo peržiūrų skaičiaus, tik tai yra aktualu forumo savininkui. Rezultate – normalūs, atviri debatams forumo nariai neapsikentę palieka forumą, dalinasi nuomonėmis, idėjomis ir įspūdžiais apie medžioklę uždaruose „facebukuose“ ir t.t.
Jei naujas „LMD forumas“ nesivaikytų vien finansinės naudos, jei balsuoti, komentuoti ir teikti iniciatyvas galėtų vien registruoti forumo nariai, arba jei būtų išskirti forumo „nario“ ir „svečio“ statusai, manau padėtis keistųsi. Tuo pačiu registracija puslapyje galėtų tapti ir LMD narystės patvirtinimu. Jei norite, apjungiant su tuo pačiu nario mokesčiu (minėti 5 Eur tikrai nebūtų daug). O dabar: LMD paskelbė apie įsikūrimą, gerbiamas dainiusha įstoti nori, prašosi, prašosi… tik niekam jis nereikalingas… Ir graudu, ir juokinga buvo skaityti…
Mokesčiai, mokesčiai, mokesčiai... Tai kas rūpi visiems... Labai rūpi ir man. Papasakosiu savo patirtį: panaikino sąvadą. Klubo vadas kreipėsi į visus su pasiūlymu: kaip seniau mokėjom, taip ir toliau mokėti draugijos skyriui po 15 Eur į metus. Matai, jei nemokėsim, kai reikės laikyti „saugaus elgesio su ginklu“ egzaminą bus problemų. Pamąstėm, nu tikrai bus... Mokam. 5x15 Eur (egzaminas kas 5 metai). Viso 75 Eur. Daug tai ar mažai? Ir ką už tuos pinigus gaunam? Kasausi pakaušį, bandau prisiminti... Na, kad ne... Nieko daugiau, tik galimybę laikyti tą egzaminą. Kartoju, tik už galimybę, nes už patį egzaminą, šovinius ir šaudyklą mokėjom dar papildomai egzamino metu. Reiškia, 75 Eur eina šuniui ant uodegos. Ne bendriems medžiotojiškiems reikalams, ne teigiamo įvaizdžio visuomenėje formavimui, o draugijos skyriaus vadovo atlyginimui. Na gal ne viskas jam, gal dar dalis LMŽD „pamaitinti“nubyra. Šaunu! Kažkas gauna kąsnį duonos kasdieninės, bet aš už tuos pinigus negaunu nieko! Ir net jei pats, savo iniciatyva duosiu jiems dar po 100 Eur kasmet, vis tiek negausiu nieko. Kiek beduotum, vis tiek viskas šuniui ant uodegos. Nesiginčijau, moku… Čia žinote, kaip senovėje būdavo: prie bažnyčios po mišių ubagams gaspadorius išmaldą dalina. Gaila, bet duoda. Nes šalia kaimynas taip pat išmaldą dalina ir abu mato kas kiek duoda… Vienu žodžiu, kad gėda nebūtų.
Kame problema? Problema pasenusioje sistemoje. Gerbiami LMD, galit kiek norit kovoti su vagystėmis ir korupcija LMŽD, bet visumoje Jūs nieko nepakeisit, nes Jūs planuojate tokią pačią mokesčių sistemą. Tik laiko klausimas, kada atsiras nauja “žiurkė”. Netapsite Jūs skaidriais, jei pati sistema neskaidri.

Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:31 - Redagavo: Vilnietis


Ką daryti? Kur tų pinigų prasimanyti? Pavyzdys: https://www.donationalerts.com/ . Arba dar kuri nors internetinė pinigų mokėjimo sistema. Dabar jų pilna, visokių, šiaip aš tikrai ne interneto žinovas. Bet jei pagrindinis principas būtų, kad pinigai renkami konkrečiai užduočiai, konkrečiai temai (užsakomų straipsnių, TV laidų, gamtosauginių iniciatyvų ir t.t., ir t.t.). Manau pinigų pririnktumėt. Mes broliai lietuviai nesame labai turtingi, bet nesame ir biedni. Tik aš, pavyzdžiui, labai pergyvenu, kur ir kaip tie pinigai bus panaudoti. O šiuo atveju aš finansuočiau ne tūlo “ūsuoto bebro” gerbuvį, o man aktualios problemos sprendimą. Ir medžiotojų internetiniame puslapyje, kur atskirai kiekvienam reikalui renkami pinigai, matyčiau kiek pinigų surinkta, kiek dar trūksta, kiek mokėtojų būta. Tuomet į kritiko klausimą, o ką aš padariau, kad ką nors pakeisčiau, aš pirmiausia pats sau galėčiau atsakyti, kad bent jau problemos sprendimui prisidėjau tam tikra pinigų suma. Ar aš vienas toks? Ne. Manau tokių dauguma. Bet reikalingas skaidrumas. Tikras, o ne tik deklaruojamas.
Reikia gerinti medžiotojų įvaizdį visuomenėje, nes dabar tik purvas pilamas. Ar nereikia? Kaip? Nauja draugija yra, idėjų nėra. Gerbiamieji, na negali būti žmogus genialus visame kame. Jūs turite puikiausias organizacines savybes! Tikrai ne juokas atlikti tą darbą, kurį jau atlikote. Tik bus gaila, jei neisite toliau. Veltui bus ir tai ką jau padarėte. Konferencijos metu atsistojo gerbiamas Petras ir siūlo: „o padarom kokių 20 000 inkilų ir iškeliam. Bus kuo pasigirti.“ LMD reakcija: na toks mandagus ignoravimas... O aš dar papildyčiau pasiūlymą: -Padarom, o padėti iškelti, spaudoje pakviečiam visuomenę: visus tuos „žaliuosius“, „BV“ ir visus norinčius. Inkilai mūsų, pagalba keliant - jūsų... O akcijos metu, klubų nariai, kurie pareikštų norą dalyvauti akcijoje nori nenori ir pabendrautų su tais „asfalto vaikais ir salotų žudikais“. Ir tie pamatytų, kad nesame mes „impotencijos problemų kamuojami, kraujo ištroškę iškrypėliai“. O dar akciją teisingai medijoj nušviesti... Tik ir vėl klausimas: Jūs žadat medžiotojų klubams kiekvienam atskirai raštus rašyti, ar paskelbti savo „LMD puslapyje“ ir kviesti prisijungti? Skirtumą jaučiat? Akcija „Darom!“ kažkada irgi nuo kvietimo internete prasidėjo...
Na jei jau gerb. Petras Jums patarimą davė, stengsiuos neatsilikti ir aš. Suprantu, kad neprašėt, bet pasiūlysiu. Pagaliau, gerbiami LMD, jei Jums nebus tai įdomu, tai gal nors kasnors pasinaudos. Artėja šienapjūtė. Ta prasme ne rytoj, bet laikas bėga greitai. Ir kas? Ogi vėl, kaip ir kasmet, važinėsis ūkininkų traktoriai, o vėliau ir kombainai po pievas, laukus, pamiškes. Ir vėl, kaip kasmet nespecialai, bet veltui žudys žvėrelius: stirniukus, kiškučius ir kelias belikusias kurapkėles. Konferencijoje teigėte, kad medžioklė yra pirmiausia gamtosauga. Štai Jums mintis gamtosauginė! Šiek tiek interneto, šiek tiek spaudos, ir didžiausias blogis visuomenėje taps ne medžiotojas, o... ūkininkas.Visuomenė puola medžiotojus ne todėl, kad jie yra didžiausias blogis, bet jai reikia kažkur išlieti neigiamas emocijas. Reikia priešo. Leiskim medžiotojams pailsėti, tegul blogis būna ūkininkas, o mes kartu su visuomene kovosim su blogiu. Ir net gi būsim generolai šioje kovoje. Kažkas atsisakys? Netikiu. Tinkamai pateikus žaidimo sąlygas būti sąjungininkais, kovoti kartu neatsisakys nei BV, nei „žalieji“, nei „asfaltiniai“ ar „salotų žudikai“. Čia svarbu kas pirmas iškels kovos vėliavą. Medžiotojų nuostoliai – jokių. Nauda – akivaizdi, laimi gamta, laimi medžiotojai.Na, kainuos tai ūkininkams nuo keliasdešimt iki poros

Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:32


šimtų eurų. Bet, manau, nenumirs. Ko tam reikia? Prisiminkit kiekvienas, tikrai kažkur kažkada matėt piešinukus kaip turėtų būti šienaujamas laukas (iš vidurio į kraštus), kaip turėtų būti sukomplektuota šienapjovė (priekyje šienavimo technikos įrengta žvėrelių baidymo įranga, pvz. iš grandinių).Prisimenat? Kur matėt? Pavyzdžiui aš tokius piešinukus mačiau tik kai ruošiausi egzaminui medžioklės leidimui gauti. Dar teko mokytis būsimų ūkininkų kursuose, bet ten jau tokia informacija niekas galvos man nekvaršino. O berods Vokietijoje tai yra natūralus ir savaime suprantamas dalykas. Kodėl taip neturėtų būti pas mus? Ar norės ūkininkai keisti šienavimo įpročius, pirkti ar patys montuoti baidymo įrenginius? Tai aišku, kad ne. Opa! Va jie ir papuolė. Priešu tampa ūkininkas. Gi visa mano minėta būsimų sąjungininkų „žalia“ kariauna puola jį. Mūsų darbas protingai koordinuoti „puolimą“, Įdėjus šiek tiek darbo, keletą nuotraukų (šiuo atveju atvirkščiai, kuo daugiau kraujo ir išvirtusių vidurių – tuo geriau!) ir straipsnių spaudoje, kelis raštus valstybinėms įstaigoms jau kitais metais galėtumėm džiaugtis pakeitimais (net nežinau kuriame įstatyme ar taisyklėse, bet Jūs gi turit profesionalių teisininkų, pakonsultuos).Ir dar bent keletą metų visuomenė su didžiausiu malonumu gaudytų, viešintų ir skųstų policijai ar gamtos apsaugai ūkininkus-pažeidėjus.Ir nors pats save laikau dideliu, tolerantišku liberalu, prisiekiu, džiaugčiausi tokia vokiška tvarka.
Spauda... Niekas teigiamų straipsnių apie medžiotojus skelbti nenori. Bet gi neigiamus tai skelbia. Tai ir inicijuokit bent kažką, nes dabar mums spardo į vienus vartus. Tik ką aš girdžiu konferencijoje: galima nebrangiai žurnalistikos studentus nusamdyti... - ?????... ?????... What a fuck???!!! Studentus? Reikia mums dar žurnalistikos studento(-ės) straipsnio apie medžioklę? Mes dar mažai profanų straipsnių skaitėme ir po to nežinojome kur akis slėpti? „Tauro rago“ garbės mums maža? Dėl Dievo meilės, panaršykit internetą. Apsidairykit, paskaitykit šį forumą prieš kelis metus. Aš manau, kad rasit bent 10-20 šio medžiotojų forumo narių sklandžiai dėstančių mintis ir galinčių parašyti bent po porą straipsnių apie medžioklę. Jei jau norit atstovauti Lietuvos medžiotojus, tai ir ieškokit jų paramos, remkitės jais, o ne „žurnalistikos studentais“.
Sakykit ką norit, bet net ir su visom kliauzom 3 valandos konferencijos prabėgo kaip trys minutės.Ta prasme kalbėta daug, o viskas neiškalbėta. Na bent jau man vis tiek įdomu buvo į tą „naują žvėrį“ pažiūrėti. Ir jau visai pabaigoje, dalyviams kylant link namų, kažkas paklausė LMD nuomonės apie galiojantį Medžioklės Įstatymą. „-O ką MĮ, viskas ten gerai, nieko keisti nereikia“- nuskambėjo trumpas atsakymas. O aš prisiminiau seną rusišką anekdotą:
Skambutis į duris. Pliktelėjęs, pilvotas žmogelis jas atidaro, o ten stovi aukštas raumeningas blondinas su blonknotu ir klausia: - Darom apklausą. Jūs grupiniame sekse dalyvausit?.
- Tai aišku, - apsidžiaugia žmogelis. – Oi, palaukit... O kas ten dalyvaus?
- Na, aš, Jūs, Jūsų žmona... – vardija blondinas.
- Oi, ne, ne! Aš tada nedalyvausiu! – pareiškia žmogelis.
- Ne problema. Tada Jus išbraukiame…


Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2019 23:32


Anekdoto moralė? Manau, kad problemų ignoravimas problemų neišsprendžia. Jei Jūs nematote problemų įstatyme, greičiausiai Jūs nedalyvausite jų sprendime. Vadinasi, ir neįtakosite vienokio ar kitokio sprendimo. O tai jau Jūsų problema. Na, šiuo atveju ir mūsų, medžiotojų…
Tai vat tokia aš „burę ant medžiotojų laivo“ pamačiau. Ne visai baltą, vietom skylėtą...Nuoširdžiai džiaugčiausi, jei ji atlaikytų artėjančias audras, o ne nuskęstų kartu su visu medžiotojų laivu. Labai nesupykit, jei kiek per rūgštūs tie mano pastebėjimai...
O gal kas pamatė kitaip? Įdomu, koks Jūsų įspūdis, Kolegos?

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 01:02


pusiau protokolas - pusiau dvasios klyksmas. klasika - reikia daryti taip ... jus darykite ...
tai ateik ir pradek daryti bet kuri savo ivardinta konkretu punkta ar darba.
pvz: padaryk toki tinklapi, apie kuri cia svajoji. su balsavimais, medziokles lapais atsiliepimais ir internetine video laida, bent jau cialutkos lygio.
surasyk technine - funkcine uzduoti programeriui, po to web dizaineriui, po to atnesk jiems pinigelius, po to pratestuok sistema ar veikia taip kaip norejai ir tt.
uz savus, be surinktu mokesciu.
ateik vietoje tu senovisku senioku, daryk viska naujoviskai. as ateisiu pas tave ir mielai mokesiu ta nelemta nario mokesti, tik tu daryk, nors ka nors.
ne pizdavok - o prisidek konkreciai atliktu reikalu.
jau simtus kartu girdeta - "juk nesunku parasyti keldeta rastu... juk nesunku ideti keleta nuotrauku... juk nesunku sumesti keleta euru ir uzmoketi uz konferenciju sale".
aisku nesunku. lieka smulkmena - imk ir padaryk.
ateik gabus jaunuoli, pakeisk senus pirdylas, labai esi laukiamas
entuziazmas ryskiai sumazeja, kai reikia atverti savo pinigine ir atiduoti savo asmenini laika.

ZZ TOP
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 01:32


O tai paaiskinkit man durnam kur dabar tie pinigai nueina kur ir toliau mokam LMZD ir pas mus visi po 20 atseikejo (nes taip reikia ), Na kiti bureliai gal kitai draugijai sumoka. Ir kodel cia jiems pirmumo teise tas bapkes susirinkt pvz., o ne LMD ?

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 03:50


Tas pats šūdas, tik kitoj rankoje. Gal tik iš pat pradžių nebus tokie brangininkai kaip visokie tikisi ir petrauskai

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 05:42


Vilnietis
šaunu, belieka sukurti naują medžiotojų broliją ir tada bus viskas gerai

Andresas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 08:16


Na,[Vilnietis[,maždaug viską teisingai surašė.Gana originalios idėjos,kurios,manau, galėtų suveikti.Tik nustebino LMD reakcija,iškart,,pašiaušė šeri".Juolab,kad kritikos minimaliai čia,daugiau patarimai.

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 09:49


pardoncik, dekui uz patarimus.
ju saraso pabaigoje noretusi matyti prierasa:
is pasiulytu veiklos punktu galeciau padaryti ta it ta

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 09:54


LMD
Kaip teisingai pasakė Andresas, jūs ne pabandėte padėkoti žmogui, kad išsakė gerus patarimus, o tiesiog pastatėte jį prieš save, tai yra pabandėte susipriešinti. Vilnietis išsakė geras mintis ir bendrą, visų norinčių pokyčių, konsepciją. Jūs jo neišgirdote. Kaip sako būsimas Ukrainos prezidentas Zelenskis, o tai labai didelis minusas. Jūsų išsakyta mintis ateik ir padaryk už savo pinigus....Ar supratot kaip nuskambėjo? Reiškia jei męs ko norim, turim ateiti ir padaryti...patys ir už savo pinigus...kiekvienas atskirai??? TAI KAM JŪS TADA MUMS REIKALINGI? Jei kiekvienas savo norus galim įgyvendint pats ir už savo pinigus... Jūsų įkurta draugija būtų kaip vienijantis ir koordinuojantis centras, kaip gauti pinigų Vilnietis pasiūlė. Pasiūlė kaip gauti ir pagalbą, ne iš žurnalistikos studento, viešai informacijai skleisti.Puikiai žinau kaip žurnalistikos studentai ruošiami, medžioklės tematika jiems tamsus miškas. LMD Jūs norit pokyčių ir palaikymo? Akivaizdu, nesuprantat kas yra visuomeninis darbas ir neturit absoliučiai jokio supratimo, kas vienija žmones ir juos pritraukia. Pasakysiu tik viena, toks darbas yra pasiaukojimas. Net nevertinamas daugelio, nes žmonėms atrodo, kad taip turi dirbti, dėl jų. Įvertinimas ateina su metais. Tad jei norit masingumo ir palaikymo, nusileiskit ant žemės ir pasinaudokit Vilniečio patarimais. Atsiras ir kitų, kurie patars. Tų, kurie apie visuomeninį darbą žino n kartų geriau, nei jūs. Keiskit toną ir aroganciją į aiškinimą ir atliktų darbų viešinimą. Net pakeitus turėsit aibę preišų kurie jus puls, reaguosit viešai su jais,,kapodamiesi,, , nukrypsit nuo savo siekiamų tikslų ir jų nepasieksit.

Jūs gyvuojat jau pusmetį. Žinot, kokią naudą iš jūsų, būdamas eilinis medžiotojas, dabr žinau ir matau? Pakolkas tik vieną, Gytis pasišaudyt už pitaką leis...Tik tiek. Nes nuolaidas parduotuvėj ir taip gaučiau. O minčių, kaip ką keisit, kad mums būtų geriau, pakol kas nesigirdi. Bet pyktis ir bandymas susipriešinti-matosi. Kodėl ieškot priešų, o ne bendraminčių???
Arba pakeisit savo vadovavimo kryptį ir tikslus,arba važiuojat tais pačiais LMŽD ir kitų organizacijų jau pramintais takeliais. Tada jūs mums tiesiog-neįdomūs, eiliniai rėksniai, norintys valdžios ir dėmesio.
Linkiu pasikeisti.

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 09:55


Vilnietis
taip taip dabar pradekim pilti sudus ant ukininku ir jai kas tai pirstais iskart i juos durkim
tikrai buvau geresnes nuomuones apie pati,ar daug dirbai pas vokieti ukije kad tvirtini jok ten tvarka gelezine
nepyk zmogau bet sitoj vietoj stipriai nusisnekejai ir jai nori zinoti ten cituacija yra zymiai baisesne,tehnika nauja ir baisei galinga tikrai ne belorusais sienauja kurie kelia dag triuksmo ir be baidykliu vokieciai sienauja ir laukus dirba tokiu greiciu kad sernai nespeja pabegt nekalbu apie zuiki

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 10:05


LMD
Na kol rašiau, šioks toks atsiprašymas jau pasirodė. Kodėl jūs viešai Vilniečio prašot, naaagi, davai, dėėėėstyk, internete.... manot sulauksit rezultato? Susisiekit, pasišnekėkit, tada gal prisidės ir padės. Taip ir su kitais, kurie manot, kad galėtų padėt. Viešai prašant, oi atlėkit ir padėkit rezultato nepasieksit. Kai suprasit, kad reikia sėst prie paieškų, imt telefoną, skambint ir prašyti, taip, taip, prašyti, jūs jau būsit ppradedantis visuomenininkas. Neprašyti ateis ir padės tik tada, kai jūsų veikloj jau bus pokyčiai, reikalingi visiems. Pakolkas dar nieko būsimais pokyčiais neįtikinot.
Sėkmės jums.

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 10:11


Tiesa, kas liečia ūkininkus Vilniečio mintis nebuvo gera, medžiotojui jie ne priešai, o draugai. Bet diskusijose gimsta geros mintys. Jei norim nukreipt strėles nuo savęs, pasižiūrim kas mums kenkia? Negi taip sunku susigaudyt, kas formuoja neigiamą medžiotojo įvaizdį ? Bet kas pats yra iki ausų visiems įkyrėjęs? manau, tai akivaizdu. Kaip pervest visuomenės puolimą ant jų? Gana nesunku, tik tam reikia pasiruošt. Bent jau turėt informacijos sklaidos priemones ne prastesnes nei jų. Nuo to ir pradėkit.

gadinali
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 10:36 - Redagavo: gadinali


LMD

Jus mokesti rinksite, o vilnietis dirbs jums visuomeniniais pagrindais?

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 21:12


malacius vilniovskas vienus usotus bebrus pakeite dar ir barzdoti

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 22:32


Vilnietis pazere gerų minčių. Su inkilų akcija galima pritraukti visus: nuo vaikų iki senukų. Su ūkininkais siulyciau daryti akcija "apsaugok stirniuka". Pakanka į nenusienauta pieva paleisti medžiotojų šunis, pvz wahtelius/skalikus ir nereiks kalbėti apie paleistus vidurius. Stirniukas sveikas, medžiotojas geras, ūkininkas itraukiamas, siekiama bendradarbiavimo. Dėl puslapio ir apklausu, tai su staponkum pakalbekite, Petras gal pasijungs, medziotojas.eu turi rimtą patirtį... Neignoruokite gerų idėjų, jos jums reikalingos kaip oras.

Anonimas


# Atsiuntė: 14 Balandis 2019 23:25


kodel tas Vilnietis vis dar ne premjeras ?

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 05:45


Anonimas
eik ir kelk tuos inkilus, kodėl už tave tą turi vaikai padaryti?

OMNI
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 08:54 - Redagavo: OMNI


Turbūt esminis momentas, kad kaip minėjo Vilnietis susitikimo laikas prabėgo greitai (priešingai nei klausantis/bendraujant su didžiąja dalim LMŽD atstovų). Buvo įdomu ir smagu pamatyt veiklių žmonių šviesius veidus. Galima tik džiaugtis kai asmeniniam gyvenime sėkmingi medžiotojai buriasi ir bando bent jau įvardinti visiems mums aktualias problemas.
Paprieštarausiu Vilnietis - arogancijos neužuodžiau. Greičiau kiek pavargusius nuo bevaisių diskusijų steigėjus, kurie (kaip suprantu) dabar nori konkretumo ir rezultato daug neplepant (iš kitų). Kad jiem ar kitiem pavyktų turim prisidėti visi, kurie skaitom ir rašom. Pradedant nuo savo aplinkos. Tad kol kas neskubėkim teisti.

Petro klausimai, pastabos bei siūlymai buvo vietoj ir laiku, deja akivaizdžiai ne visi suprato, ką žmogus norėjo pasakyt. Turiu omeny kandidatą. Bet, aišku, tai vistiek geriausias variantas iš galimų. Ir palyginti trumpam - tik du metai.

Vilnietis idėjos geros arba neblogos tam ilgam tekste, kurį įveikiau tik trečiu bandymu. Vakar laukdamas vieno seno gudraus žmogui pievą tvenkiančio bebro bandžiau suvirškinti tą minčių kratinį dar kartą. Kiek daugoka emocijų pagal tai, kiek skirta laiko čia viską surašyti, siūlau pačiam nukreipti bent dalį turimos energijos prisidedant prie organizacijos veiklos.

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 11:26


OMNI tai prie ko prisidėti, jei net LMD nesugeba pasiūlyt kokiu būdu, geras jo pasiūlymas davai ateik ir įgyvendink savo idėjas pats už savo skatikus. Bet kuris iš mūsų šikt pasiūstų, nebent Vilnietis idėjinis būtų, kas nepanašu. Jis daugiau realistas

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 22:26


Patarimai geras dalykas, bet jei butu bent 10% nuo patreju skaiciaus, padedanciu juos igyvendinti, butu puiku. Norinciu igyvendinti savo idejas uz kituskatikus irgi labai apstu. Jeigu skatiku butu taip apstu kaip patareju - gyventume labai gerai.
Deja tenka bandyti tenkinti neribotus poreikius ribotaisresursais.
Kol kas entuziastu grupele viska daro uz savus. Jei susirinks norinciu moketi nario mokesti, ar remeju, tai bus galima pradeti realizuoti gerus patarimus uz “svetimus” skatikus.
Noriu priminti - mes neplanuojam rengti nauju medziotoju, nei saugumo technikos kursu ar egzaminu, mes jautemes blogai atstovaujami pries valdzios nesamones ir ginant gera medziotojo varda. Todel ta ir ruosiames daryti. Esam nutare - pagrindine bendravimo forma elektroninem priemonem; jokiu grynu pinigu, tik pavedimais; vadovai dirba tik visuomeniniais pagrindais; rotacija - max dvi kadencijos; veiklos skaidrumas.
Pimoji lavina klausimu buvo : kiek pas jus kainuos, ir kas man is to. Tam parengem “materialistinius” pasiulymus - maziausius Lietuvoje nario mokescius ir didziausias kolektyvines nuolaidas parduotuvese ir saudyklose.
Norinciu pakalbeti ir isklausyti “gyvai” buvo nemazai, todel surengta konferencija. Bet kaip daznai buna - noreje pakalbeti kalbejo nedaug, daugiausiai kalbejo organizatoriai.
Stengiames visur kalbeti ne apie tai “kaip pas juos blogai” , o ka mes ruosiames daryti. Gaunasi ivairiai. Ypatingai snekantis gyvai, nesinori pirmam susitikime nutraukti kalbetoja pusiaukalbeje.
Pagraudenimai apie tai, kaip vokietijos ukininkai daro, o musu ne, kaip “reiktu tik kiekvienam kazka parasyti ir biski prisesti prie interneto” , kaip sio forumo “rastingi” dalyviai galetu prisideti prie bendro reikalo. Manau jie ir liks pagraudenimais.
“Tikrai ne interneto zinovai” siulo prisirinkti pinigu is internetiniu labdaros kaulijimo ir mokejimo sistemu. Gal tikrai geras budas. Manau geram to reikalo organizavimui reikia brangiu interneto specialistu, be jokios garantijos del projekto sekmes.
Naivus patarimas - jei nespausdina pozityviu rasiniu apie medziokles reikalus, o neigiamus spausdina, tai reikia siek tiek pastangu, ir viskas bus gerai. Tai patirtis rodo - reikia ne “siek tiek pastangu”, o “siek tiek pinigu”, nes reikia pirkti spaudos ar portalu reklaminius plotus. Taip pat ir su rasanciais zmonem. Dauguma PiaRo kompaniju samdo, zurnalistikos ar kitus, studentus, kurie yra rastingi, ir jiem duoda uzduotis rasinelius rasyti ir medziaga rinkti. Redaguoja, po to, zmones ismanantys “profesija”. Taip gaunamas “kainos irkokybes” optimumas.
Jeigu turit KONKRECIU pasiulymu del medziokles taisykliu ar istatymo pakeitimu, ta rasykite labai KONKRECIAI.

Vilnietis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 23:32


LMD


Išties labai prašau atleisti, kad savo kvailom vizijom ir lūkesčiais sutrukdžiau Jūsų ramybę. Kažkodėl buvau primiršęs, jog šuns balsas į dangų neina.
Tiesiog mane ir kolegas suklaidino pavadinimas „Lietuvos medžiotojų draugija“, Reikėjo pasivadinti „Oksalio medžiotojų draugija“ arba „Afrikos medžiotojų draugija“. Būtu buvę iš karto suprantama. Dar kartą prašau atleisti už sutrukdymą.

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Balandis 2019 23:45


LMD-Oksalio-Afrikos Medziotoju draugija Jums atleidzia, Jus nesutrukdete, bet savo lukesciais smarkiai virsijote pradinuku galimybes.
Manau nesate realiai susidures su tais reikalais, su kuriais mes susiduriam.
Jei liks noro ir entuziazmo prisideti - esate laukiamas.

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 4
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024