miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / Lietuvos Medžiotojų Draugija
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 73 . 74 . >>

Autorius Žinutė
LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 13:41


Sveiki kolegos
Letuvos_Medziotoju_D.jpg
Letuvos_Medziotoju_D.jpg


LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 14:41


DEKLARACIJA

Medžiotojų bendruomenė, kurios viena pagrindinių vertybių yra gamtos pažinimas ir tausojimas, siekia bendradarbiauti ir tinkamai atstovauti savo interesus..

Norim pakartoti medžiotojams savaime suprantamas tiesas:
- Medžioklė yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė,
- Medžioklė yra gamtosaugos dalis.

Nepakankamas medžiotojų interesų gynimas ir susiformavęs neigiamas visuomenės požiūris į medžioklę pastūmėjo mus 2018.10.25 įkurti Lietuvos Medžiotojų Draugiją, kurios vienas iš tikslų yra suvienyti susiskaldžiusią medžiotojų bendruomenę.

Dėsime pastangas kad medžiotojų interesai būtų ginami visose valdžios institucijose, siekiant mažinti medžioklės ir medžiotojų reguliavimą, biurokratinę ir administracinę naštą.

Numatome keisti visuomenės ir medžiotojų santykius gerinant tarpusavio komunikaciją ir stiprinant viešuosius ryšius.

LMD struktūra bus kuriama konfederacijos principu, kad joje galėtų dalyvauti, ir turėti balso teisę, tiek asociacijos vienijančios juridinius asmenis, tiek medžiotojų fizinių asmenų asociacijos, tiek pavieniai medžiotojai.

LMD renkami organai dirbs neatlyginamai. Veikla maksimaliai skaidri ir periodiškai atskaitominga. Valdybos kadencijų skaičius negalės būti didesnis kaip dvi paeiliui.

Šiuo pareiškimu norime pakviesti visas be išimties medžiotojų organizacijas, klubus ir atskirus medžiotojus jungtis prie mūsų organizacijos ir ją stiprinti.

Medžioklei valio!

LMD valdyba

Gediminas Vaitiekūnas
Mindaugas Jablonskis
Gytis Misiukevičius
Gintautas Rimša
Vytaras Randis
deklaracija.JPG
deklaracija.JPG


LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 16:24


deklaracija
deklaracija.JPG
deklaracija.JPG


LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 16:45


rastas
rastas.JPG
rastas.JPG


Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 16:52


Kiek bus pas jus nario mokestis??? Ar turėsit skyriu kituose miestuose?

albert
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 18:05


Norėtume išsamiau paaiškinti visiems. LMD ir LMŽD. ? Kiek suprantu, tai naujas darinys ar LMŽD teisių , įdirbio, turto ir įsipareigojimų perėmėjas ?

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 18:26


Šiuo pareiškimu norime pakviesti visas be išimties medžiotojų organizacijas, klubus ir atskirus medžiotojus jungtis prie mūsų organizacijos ir ją stiprinti.

Sveiki, atsiliepdamas į jūsų kvietimą, noriu jungtis ir prisidėti prie LMD kūrimo ir stiprinimo. Kaip tai padaryti?

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 18:42


Čia bus dabar jūsų oficialus komunikacijos kanalas ?

Ir norėčiau sužinoti ką jūs turitr bendro su LiGSA ?

Anonimas


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 18:47


Randi pavadinti pizdabolu gal ir buvo siek tiek gruboka, tada paklausiu kitaip, ka tas prisiplakelis veikia pas jus?

Zula


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 18:58


Atsakei pats. Jis prisiplakėlis, tai prisiplakė ir tiek

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 19:23


Deklaracija tai gerai, bet ten bendros frazės.

Kokius darbus laikote prioritetinias siandien?

Kokius medzioles taisykliu pakeitimus inicijuosite pirmiausiai?

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 20:34


Ateik į organizaciją ir visi sugalvosim. Čia ką tik įsisteigė ir dar viskas tik statoma. Nenorėkit, iš karto visų atsakymų gauti. Jeigu draugija gerai atstovauja medžiotojus, tai ir veikia pagal bendrus poreikius ir reikalavimus, kuriuos patys ir formuosime.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 21:20


Grupe zmoniu isteigusi organizacija manau turi kazkokia vizija, siulymus, gaires ir krypti, ar sakai, kad jie tik formalumas ir ateje nariai viska sugalvos, kazkodel man taip neatrodo. Yra daugiau organizaciju, kodel man dalyvauti sitoj, nukonkuruokit kitas savo idejom.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 21:29


Va pries metus buvo nauja, isteigta jaunu medziotoju. deklaracija labai panasi buvo. Po to kazka ten siule: sunims liemenes uzdet man rodos, pakalbino viena karta mazeika ir viskas, ka dabar apie juos zinom, vienas steigeju vakar gamtosaugininka kalbino, nepasiruose matyt buvo svelniai tariant, nes lygis tai:
a zinai kaip ten su tuo yra, su kuo, nu su tuo, aij sytas tai jo, viskas cia yr logišk pagal man ir aišk, che che...nu jo, einam prie kita klausima.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 22:11


Jei turi vizija - valio, bet jei tai visiems tarnaujanti organizacija, o ne grupei žmonių, tai ta vizija gali nuolat keistis ir tobulėti pagal mūsų poreikius. Čia ne paslaugų firmele - na Ka siulot, ai eisiu kitur kur geriau siūlo ir pigiau. Susivienykim ir veikime kartu. Yra entuziastai, kurie suveikė kaip steigėjai, dabar mūsų eilė veikti, viskas mūsų rankose.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 22:16


Vien deklaracija nevienys, vienyti gali bendros idejos, bent startui kazka turetu buti pasiruose. Kaip paskui ideja susikaups svoris tada galima bus daryti pokycius, bet be idejos nesurinksi svorio.

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 22:31


Tam, kad keisti ivaizdi visuomenes akyse reikia jai duoti kazka apciuopiamo, parodyti, kad esame pazangus, adekvatus ir pasiruose keistis pagal laikmeti, pasiruose patys kitaip medzioti ir tai rodyti visuomenei, bet jus gi greiciau pirsta duosit nukirsti nei atsisakysit rekaudami gaujomis zveris po miska vaikyti.

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 22:53


bandysiu atsakyti i dauguma klausimu.
LMD naujas darinys, jokiu teisiu ir turto is nieko neperima.
Su LiGSA neturim nieko bendro.
Nario mokescio ir narystes klausimai bus baigti svarstyti kita savaite (tikiuosi)
komunikacijos kanalas bus cia info@medziotojudraugija.lt , kiek veliau facebuke, jau yra zurnale "Medziokle" naujienu ar nuomoniu skyrelyje, salia kitu draugiju informacijos.
pagrindiniiai tikslai - ne naujiena, ginti musu interesus ir siekti pozityvaus visuomenes poziurio i musu veikla. manom, kad iki siol tai buvo daroma prastai.
kas cia prie ko prisiplake ar prisidejo prie kurimo, parodys ateitis.
dabar vyksta "darbas" su AM, norim atpratinti kistis i pavasariniu trofeju apziuru rengima, nes tai musu (draugiju) reikalas. procesas vyksta jau metus laiko, palengva judam i prieki.
dalykus kaip medziokles taisykliu ir kitu musu hobi reguliojanciu aktu keitimoas pristabde naujo ministro ir jo komandos nebuvimas.
tikrai vien deklaracijom nieko nenuveiksim, bet dainiushos teiginiai teisigi, aciu uz supratma

laukite tesinio

daisku
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:13
Niekas taip greitai mano gyvenime nesibaigia kaip šoviniai, pinigai ir atostogos...

W


# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:15


Nupirkit prašau, UAB RAVARA mes susimesim, butu puse darbo padaryta jei kalbet apie ivaizdi visuomeneje.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:34


Manyčiau nario mokesčio klausimas per ankstyvas. Pirmiausia reikia nuspręsti, ką organizacija veiks, kokių tikslų sieks ir kam naudos pinigus. Tada galima įvertinti kiek reikia, daryti prielaidas ar tikslus kiek narių subursime, tik tada matysis kokio dalyvavimo ikainio reikia. Ką pagrįsto galite nuspręsti kitą savaitę dėl mokesčio ? Nebent turite aiškiai įvardinta misija, vizija, vertybes, tikslus vidutiniam laikotarpiui, isreikstus rodikliais (KPI) ir numate priemones jiems pasiekti. Ale biznio planą.

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:50


W
pirkti tikrai neplanuojam, paskutine laida buvo puse velnio, ne vien tik apie lapo pildyma. parode ka K.Mazeika galvoja apie naujos formos medziotojo bilieta. nors jo mintys gana padrikos, bet tikrai aisku, kad bilietas bus kitoks. tikriausiai nebeliks "selekcininko" kvalifikacijos.

dainiusha
vizijos ir misijos - reiktu ramiai ir atidziai perskaityti deklaracija. gal jis skamba kaip "bendros frazes", bet jos visos panasios. tai yra 10 zmoniu, netrumpai trukes kurinys, kur, atrodo, nera nereikalingu zodziu.
papildomas pletojimas naujos esmes neatnestu.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:58


Kam pirmiems 5 nariams, patiems save paskyrusiems į valdybą ir dirbantiems visuomeniniais pagrindais tuoj pat reikia pinigų ? Jau norite turėti patalpas ? Jau samdysite profesionalų buhalteri ar administracija kelių narių sąrašams valdyti ? Pirksite užsakomuosius straipsnius 5 asmenų idėjoms skleisti ?
Pradžioje surinkite didesnį skaičių narių entuziastų be mokesčio. Duokite jiems pajausti, kad jie turi įtakos valdymo organams išrinkti ir kontroliuoti, kad jų balsas girdimas. Padarykite didesnį susirinkimą , nebūtinai fizinį, galima el.budu. surinkite idėjas ir aktualijas, pasiekite konkrečių susitarimu tikslų ir priemonių prasme. Tegu ne viską is karto, bet nors svarbiausių.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Vasaris 2019 23:59


Na , gerai 10

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:09


Nėra aiškumo dėl narių - ar pavieniai nariai, organizacijos ir klubai turi vienodai balsų ar pagal narių skaičių ?
Įsivaizduokite sėkmės istorija - 10000 medžiotojų nariai tiesiogiai ar per klubus/organizacijas po 3 metu, o po 5 metu - 20000. Kur talpinsite visus per metinį susirinkimą, kaip surinksite kvoruma? Vilniaus draugijos pavyzdys.
Siulyciau kad ne visi nariai būtų skaičiuojami į kvoruma ir ne visi balsai dalyvautų po vieną. Skaičiuojami būtų tik tam tikras kartotinis, pvz 20 narių įgaliojimus surinkęs patikėtinis turi 1 balsą, 40 - 2 balsus. Ir nesvarbu būrelio nariu, organizacijos ar nepriklausomų organizacijoms medžiotojų. Kam noresime, tam savo balsą perduosime, vieni draugams-bendraminciams, kiti savo būrelio vadovui, jei taip nori. Ne visi bus aktyvus ir ne visi norės visur dalyvauti.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:15


Beje, deklaracijoje nėra misijos, nėra vizijos ir nėra tikslu. Yra tik abstraktūs norai į ta puse. Norus į tikslus reikia formuluoti tiksliai. Ko norėsite tą tiksliai ir gausi. Jeigu noras/tikslas/vizija nekonkretus, tai ir rezultatas bus nenuspejamai išplaukęs.
Vertybes. Dažnai entuziastai metasi į bendrą veiklą nesusitare dėl vertybių, vėliau susieda, susiskaldo ir susipyksta. Pilna pavyzdžių versle, šeimose ir organizacijose.

W


# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:17


LMD
Ar ketinate teikti teisines konsultacijas arba tiesiogiai atstovauti teisme, medziotojus kurie baudziami sakykim uz kvailas smulkmenas: kableliu, taskeliu, nebuvima ir panasiai...

Ar ketinate ginti medziotoju oruma ir siekti, kad del smulkiu techniniu nusizengimu ju negalima butu vadinti brakonieriais?

Ar ketinate reaguoti kuomet medziotojai yra viesai niekinami, zeminami, vie nel to, kad yra medziotojai?

Ar ketinate ruosti atsakomuosius straipsniu ar kitaip komentuoti ir gilintis i viesoje erdveje iskylancias antimedziotojiskas temas?

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:24


Dėl LMZD turto perkėlimo. Žalia idėja ekspromtu: pasiūlymas LMZD atskirti zveju balastą, įvertinamas likęs jų turtas rinkos verte, turtiniu inasu prisijungia prie LMD. Kartu prisijungusiems LMzD nariams nereikia mokėti nario mokesčio, kol nesumokėto mokesčio bendra suma pasieks inesto turto rinkos verte.

dainiusha
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:30 - Redagavo: dainiusha


Va w jau formuluoja vizija ir tikslus, saunuolis, daraisi naudingas organizacijai sustiprėjus ideologiškai ir finansiškai labai svarstytini pasiūlymai. Tai galima verte, kurią gali suteikti savo nariams draugija už nario mokestį. Galima sugalvoti ir daugiau tikrų paslaugų savo nariams , kad medžiotojai norėtų dalyvauti. O ne taip, kaip iki šiol buvo - didelė dalis pajamų uztikrinta privalomais teisės aktais.

LMD
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 22 Vasaris 2019 00:35


tai yra legalus darinys, turintis vykdyti apskaita pagal asociaciju istatyma, nepriklausomai nuo pajamu dydzio, ir tai kainuoja. normaliai organizacijai reikalingas tinklapis, jo prieziura, teisines paslaugos, techninis ofiso darbas. kol kas vis tai vyksta visuomeniniais pagrindais ir iniciatoriu lesomis. niekas is ju nesiruosia gauti uz tai atlyginimo. yra pavieniu medziotoju ir klubu svarstanciu dalyvavima LMD. todel narystes dalyku reglamentavimas yra reikalingas. straipsnius rasysim patys, kol kas, bet manom, kad tai turi daryti profesionalai. patalpas turim, jos nieko nekainuoja. jei tai liks 10 zmoniu reikalu - reiskia nepataikem.

neplanuojam uzdarbiauti is medziotoju rengimo. tai gali daryti medziotoju mokymo centrai ( kaip vairuotoju ar ginklu savigynai mokyklos ), visa veikla koncentruoti medziotoju bendruomenes vienijimui, atstovavimui valdiskuose gincuose, santykiu su nemedziojanciais gerinimui.

dar apie vizijas ir misijas - kol kas nesiruosiam kovoti su Seimu del medziokles istatymo.
manom, kad siuo metu jis nera katastrofiskai blogas. pagrindinis darbas su AM ir VMVT. pvz metus truko susirasinejimas su VMVT, kol veterinarijos taisyklese atsirado leidimas palikti elniniu zveriu vidurius suvio vietoje. pasaulyje tai visur normalu, pas mus buvo negalima. sito reikalo sekme paskatino ikurti LMD. dabar nuopelnus uz si taisykliu pakeitima savinasi VMD ir didziausia salies medziotoju organizacija, nors ta tema nera parasiusi ne vieno rasto, ir tokius pasiulymus visada atmesdavusios.

prasau siulyti kokius veterinarijos taisykliu, medziokles taisykliu, lankymosi miskuose taisykliu pakeitimus reiktu inicijuoti ir kodel.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 73 . 74 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 4
Narių - 1 [ forester99 ]
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024