miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / LMZD susirinkimas 2014
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>

Autorius Žinutė
Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 16:17


Pasidalinkite ispudziais, izvalgomis, galbut net ateities gairemis. Ka masto ir kuom gyvi musu atstovai?

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 17:40


Kaip ir kiekvienas metais inirtingai diskurtavom ir nutarem nieko nedaryti ir niekam nieko nesakyti. Pamojavom rankom, pabalsavom. Toliau matome kad musu veikla eina pakankamai sklandiziai, taigi manome kad dirbame gerai ir nieko nekeisime. Kaip ir visad neatstovamom medziotoju ir nesiruosiam nes jie patys galvas turi. Musu vadas Bradauskas veda mus i sviesu rytoju, svarbiausia kad ivykdem planus - atsaudem sernus, toliau matysim ka reikes atsaudyt. Jei neatsaudysim tai itrauksim medziotojsu i nauja medziotoju savvada, jis vadinsis "mazai sernu atsaude medziotojai" itraukimas i savada privalomas, kiekvienais metais mokestis po 200 lt. Aciu.

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 20:12


tai jokiu naujienu ar cia toks jau mistinis renginys. Galima pamanyti, kad smaikstaujantis anonimas teisus

Ananasas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 20:53


Anonimas
šiaip galėtum dar ir pratęsti mintį ta tema

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 21:18


Na ispudziai toki, turim kieta valdzia.Kadangi Vilniuj galvos, buvo susaukti rajoniniai pusgalviai, reik gi visuotini pravest. Viens kits izulus nesusiprates provincialas pradejo klausinet, buvo migom pastatytas i vieta, ukazas isleistas, ner ka klausinet, treba vygdyt. Ir apskritai is kur toks izulumas. Rupinkites, kad mokesciai i Vilniu laiku butu pervesti, Vilniuj galvos, Vilniuj ir sprendimai. Jei ko nesupratot, katuciu paplokit, bet valdziai atlyginimai vielot negali. Nors kita vertus, jei ir nepervesit, kol europoniu pinigu neisisavins, tol neprazusim. Jei ir nemokesit, neismes , del skaiciaus pabusit. Tvirta centro ranka valdyt moka, tad kol is europos byres galit nesijaudint, nieks nesikeis, kitais metais vel atvaziuokit. Na o gale kaip ir priklauso, litras skyscio renginio uztvirtinimui, net vienam kitam nuolankiam pusgalviui teko. Ir siaip mokekit nario mokesti, nes zvejai ko tai issilakste, ir pusgalvius protingesnius siuskit, kad durnu klausimu neuzdavinetu. Pagarba Vilniuj.

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 21:21


Anonimas Nr.2 beveik teisus, tik: apie litus nieko nenutart, nemedziotojas (ar bijantis prisipazinti ) AM ministras V.Mazuronis tapo garbes medziotoju. Visa tai Broniaus nupelnas.
Vyko seniai pamirstas reiskinys, kaip KPSS suvaziavime - matrioskos principu lindimas i subine: Bronius ministram, Eugenijus Broniui, puse delegatu Eugenijui. Revizijos komisijos pirmininkas (buvo is anksto pranesta apie jo atsistatydinima po ilgo 12 metu darbo ) gavo Medeines medali, ir vietoje revizijos komisijos ataskaitos 40 minuciu moke visus medzioti, po to lyztelejo subines auksciau paminetiems, o atsistatydinti. ...... Pamirso. Idomiausia buvo diskusija apie gyvunu apskaitas ir licencijas: Eugenijus paskelbe pastarojo desimtmecio medziojamos faunos apskaitos ir sumedziojimo duomenis ir pasigyre, kad kitu Europos saliu medziotoju organizacijos stebisi kad mes darom apskaitas, nes jie sumedziojimo kvotas nustato pagal praejusio sezono rezultatus. Tada miskininkai pasake - jei tie skaiciai ( briedziu ir elniu ) butu tikri, tai miskai butu nugrauzti ir butu kiles didziulis triuksmas, 30% licenciju grazinamos nepanaudotos. Alytaus draugijos atstovas pasidalino savo tyrimo rezultatais - kas trecia licencija uzpildyta nesumedziojus jokio zveries, del tvarkos. Tada Bronius pareiske "visi tie skaiciai do lampocki", nes ju burelis medzioja teisingai ir maziau negu gauna licenciju, o vat kaimynai kaimieciai kala viska is eiles, todel licencijos butinos, nes stirnu mazeja ir tt.
Fu, pavargau rasyt.

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 21:35


Puse kaimieciu ne tuos pusgalvius atsiunte, iki kitu metu pakeiciat, kad be builo subinen moketu lyst. O ataskaita tai ne ju snargletas reikalas, rimtam vyrui pasneket reikejo leist, kad butu uz ka katuciu paplot.

forester99
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 22:56


Šlovė LMŽD!Ilgi bei audringi plojimai!
O ant prezidiumo stalo buvo grafinas?

P.S. kaip kažkas kažkada protingai pasakė - za čto borolis,na to i naporolis...

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 23:30


O ant prezidiumo stalo buvo grafinas?
prezidiume ne, bet po viskam sedo rimciausi vyrai keturi prie 2 litru lietuviškos ir nelabai kam is sono siule
Idomiausia ar nepafilmavo kas su mobileku, o tai ryt youtube pamatysim, kaip darbo dieną leidzia Valstybes vyrai

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 16 Balandis 2014 23:50


Teisybes delei turiu pripazinti - 0.5 l atsirado po suvaziavimo, bufete, garsiai paskelbtas laisvas priejimas buvo visiem. Priezastis - garsus telefono skambutis pirmininko kiseneje, seimo komitete uz toki skambuti 10 lt bauda ( cia buvo citata ), o draugijos suvaziavime - 0.5. tokios komunistu tradicijos. Beje - 2/3 dalyviu issiskirscius, dar buvo like.
Tai kad valstybes vyrai dalyvavo renginyje - labai gerai, tai kad naujasis medziotojas Nr 1 neleidzia issakyt jokios kritikos ju, ir ju kontoru atzvilgiu - labai blogai. Pafilmavimas nebutu idomus - bezdalu debeselis. Nepamirskit - kitais metais suvaziavimas rinkiminis. Bronius jau ne pirma karta pasisako viesai - trauksiuos, gana, i istorija iejau, uzteks. Gal nepamirs, kaip revizijos komisijos pirmininkas.
Taciau pripazinkit: Broniaus prastumtos Medziokles istatymo pataisos yra mums geros, ir joks kitas vadas nebutu sugebejes taip tyliai smarkiai to pravaryt. Nekenciu komunistu ir ju vadovavimo metodu, bet sy syki medziotojams tai buvo naudinga, nors ir siek tiek sarmata - vel is---isom zemiu savininku dauguma.

Gediminas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 17 Balandis 2014 00:31


keliautojas
Taciau pripazinkit: Broniaus prastumtos Medziokles istatymo pataisos yra mums geros, ir joks kitas vadas nebutu sugebejes taip tyliai smarkiai to pravaryt.
Čia Jūs visiškai TEISUS . Pagarba p. Broniui, už tai , bet už šunelius... . Netinkami, matyt, buvo jo patarėjai ...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Balandis 2014 01:32


Gediminas
jis klauso tik savo vidinio balso, deja ne tik sitais klausimais.....

Anonimas


# Atsiuntė: 17 Balandis 2014 09:28


keliautojas
nors ir siek tiek sarmata - vel is---isom zemiu savininku dauguma.

nelabai suprantu, kur Jus izvelgiate toki veiksma. Asmeniskai nemanau, kad savininkai turi kuom skustis.

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Balandis 2014 22:04


Tik su stambiais zemvaldziais reikia deint medziokles klausimus, o 99% likusiu ?

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Balandis 2014 22:56


tai kokiu dabar dokumentu reiks šuniukam jai nori su juo daleiskim daryt paieška šerno nekritusio vietoj ?

Gediminas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 18 Balandis 2014 00:27


tautex1
Kolega, daugiau temų hunter.lt skaitykit .
Jau 4 dieną rašinėjam, kad, pagal naujausius MT pakeitimus, šunims medžioklėje nereikia JOKIŲ dokumentų . Imate, bet kokį šunį, kad ir kaimyno sarginį BRISIŲ, ir pirmyn į mišką ..., o gal ras ir atneš ...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

Anonimas


# Atsiuntė: 18 Balandis 2014 09:04


keliautojas
apie tai jau diskutuota ne karta ir ne du. Ir manau, kad geresnio sprendimo neimanoma rasti.
Asmeniskai as turedamas keliolika ha, pasklidusiu po lietuva, neinu ir nereikalauju, kad mane visur priimtu medzioti. Ten kur reikejo ir patogu medzioti, mane mielai prieme be jokiu problemu svecio teisem.
Stambieji seniai medzioja, smulkesni irgi, o keletas probleminiu, norinciu isskirtiniu teisiu, toliau sekmingai su visais konfliktuoja.

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 18 Balandis 2014 10:11


As asmeniskai irgi neturiu problemu, niekur nesakiau kad yra blogai. Tiesio yra kaip yra, mum gerai.

Anonimas


# Atsiuntė: 18 Balandis 2014 20:47


Gediminas Imate, bet kokį šunį, kad ir kaimyno sarginį BRISIŲ, ir pirmyn į mišką ..., o gal ras ir atneš ...


Labai,labai senai,tamsią lapkričio naktį tykojom šernus."Vdrug razdalsia gromkyj zvon,ubežali svini von".Patraukėme šernų atsitraukimo pėdsakais.Ant nukritusių,pajuodusių lapų nei lašo kraujo.Kiek besistengėm viskas veltui.Šaulys vis kartoja,kad nepataikyti negalėjau.Kadangi medžioju 9,3x62 kalibru,tai man tos paieškos atrodė nerimtu užsiėmimu,nes po pataikymo turi šernas likti vietoje.Blogiausiu atveju daug kraujo purslų ir paieškos iki 30m. kraujo pėdsaku , pasišviečiant telefonu.Trys galvos geriau nei viena,tad buvo nutarta atveždint tarnybinį rotveilerį.Tas begemotas ,labai garsiai uostė pėdsakus šūvio vietoje ir galiausiai patraukė ta pačia kryptimi kur nubėgo šernai.Maždaug už penkiasdešimties metrų jis pasiblaškęs nenorėjo eiti giliau į mišką.Pasuko visiškai į šoną ir praėjus dar kokius 100 ar truputį daugiau metrų, paskelbė mums gerą žinią.Todėl manau ,kad geriau geras bobikas nei jokio tada.Dar geriau devinkė,nereikia bobikų šert.

Gediminas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 18 Balandis 2014 22:21 - Redagavo: Gediminas


Anonimas
Todėl manau ,kad geriau geras bobikas nei jokio tada.
Visiškai sutinku, kad gerai ir net labai gerai ..., bet dar geriau, kai po ranka yra tam paruoštas, medžioklinis šuo ...

------------------------------------------------
Feci quod potui, faciant meliora potentes...

Q


# Atsiuntė: 19 Balandis 2014 07:02


Anonimas
Dar geriau devinkė,nereikia bobikų šert, deja ir ji nevisagalė, pirkausi ją tikėdamas kad bus kaip parašei, kad kris vietoje arba netoli.Taip tikrai nėra.prieš kelias dienas šoviau savo svajonių kuilį, kuris peršautais abiem plaučiais nubėgo virš šimto metrų.Šoviau 18,5 gr oryx'u.Taip kad be šuns neišsiversi.

Anonimas


# Atsiuntė: 19 Balandis 2014 08:08


Q
Tai galėtume aptarti tam tikroje temoje.

keliautojas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 17 Vasaris 2016 22:37


Siandien LMZD taryboje, pradedant Alytaus draugijos atstovam, ir audringai pritariant miskininkams, Radviliskio ir Kauno draugijom, Bronius tikriausiai bus vienintelis kandidatas i LMZD pirmininkus balandzio 20 d rinkiminiam suvaziavime.

svetimas
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 17 Vasaris 2016 23:32 - Redagavo: svetimas


idomiai ,Jonavos valdzia jokiu ziniu klubu vadovam nepateike del naujo vado rinkimu. cia taip turi but ar musu rajono valdzia tyxaria vieni balsuoja?

gyvenu kad medžiočiau medžioju kad širdis atsigautu

Anonimas


# Atsiuntė: 18 Vasaris 2016 13:41


svetimas
O kuriems galams ta valdžia jums, neturit kur kapeikų dėt?
ir taip aišku Bronius-batka iki gyvos galvos. Gal taip ir geriau, nieks nieko nekeis, žalieji neužtrumpins, jam ant visko po.....ui.

Anonimas


# Atsiuntė: 18 Vasaris 2016 19:30


svetimas
Radviliškį irgi tas pats.Galu gale o kam tos nuomonės klausti nespėjom pagalvoti o ji jau išgirsta.

medziotojas
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 18 Vasaris 2016 20:04


Džiaukitės, kad jis papa bus, nes kitu atveju reiktų čiulpti AKMinio šerno kanopą

Medžioklė amžina,keičiasi tik varymų kvartalai

info@medziotojas.eu
ramas.medziotojas@gmail.com

Jei randi ką įdomaus gyvenime, tegu ir saulėlydį - žiūrėk, nepraleisk, džiaukis gyvenimu, nes jis trumpas kaip akimirka.

svetimas
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 18 Vasaris 2016 20:55


aha matom kiek jie daug stengesi del medziotoju, didziausios pastangos kad visi laiku susimoketu mokescius, o kazka padaryt medziotoju labui antraeilis dalykas.
kaip sakoma xoteli kak luce no palucilos kak vsegda

gyvenu kad medžiočiau medžioju kad širdis atsigautu

GiedriusK
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 19 Vasaris 2016 09:19


Minde , siaip idomu ka tu vietoj Broniaus pasiulytum ?

Gimes ilsetis ,bet priverstas dirbti

medziotoja
Hunting for living

Narys

# Atsiuntė: 19 Vasaris 2016 09:45


GiedriusK
..., siaip idomu ka tu vietoj Broniaus pasiulytum ?
..gal keliautoją, kažkoks nuskriaustas jaučiasi..

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 15 . 16 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 5
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2023