miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / Neetatinis aplinkos apsaugos inspektorius
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

Autorius Žinutė
tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 15:11


Sveiki norėjau paklausti gal kas žinot ar esat juo jau ką reikia turėti, kokius dokumentus ar metai nėra apribojami? Nes planuoju juo tapti

micius
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 15:36


itariu tema bus populiari.

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 15:38


Anonimas
gal gali savo tel pasukciau

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:13


http://vrd.am.lt/VI/rubric.php3?rubric_id=297#r/29 7

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:14


http://vrd.am.lt/VI/article.php3?article_id=6765

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:15


dar vienas brakonierius bus!!ko sieki turedamas ta varda neetatinis inspektorius kad nekliudomai galetum brakonieriaut o pagautas sakyt kad ieskai brakonieriaus kuris tai padare!!gudrurs jus lietuvaiciai

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:26


Anonimas
jus geriau patylėkit su savo tokiom mintim...

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:29


tautex1
labai šaunu, kad ketinate tapti neetatiniu inspektoriumi. kiek teko domėtis visais reikalavimais, jie nėra paprastai. linkiu jums užsispyrimo ir energijos tai įveikti ir būti naudingu Lietuvos gamtai. ačiū.

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:36


::
gal žinot tuos reikalavimus nes niekur reikalavimu nerandu.... niekada gyvenime savo nesu niekur baustas nei ką kokie dar reikalavimai?

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:49


Jums pradžiai reikia skaityti šitą
LR aplinkos ministro 2003 m. birželio 11 d. įsakymas Nr. 294 „Dėl Neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių funkcijų atlikimo tvarkos, Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius tvarkos, Piliečių priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius egzaminų programos, Neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus pažymėjimo formos ir Neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus pažymėjimo aprašymo patvirtinimo (Dėl Neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių funkcijų atlikimo tvarkos aprašo, Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius tvarkos aprašo, Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius egzaminų programos, Neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus pažymėjimo formos ir Neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus pažymėjimo aprašymo patvirtinimo)“ (nauja redakcija 2013 03 24)
nes nėra prasmės visko perpasakot, kas ten surašyta.

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:54


9. Neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais gali tapti Lietuvos Respublikos piliečiai, sulaukę 18 metų, turintys nepriekaištingą reputaciją aplinkos apsaugos srityje, neturintys teistumo už sunkius, labai sunkius nusikaltimus ar nusikaltimus aplinkai, taip pat kuriems per paskutinius vienerius metus nebuvo įsiteisėjęs teismo apkaltinamasis nuosprendis už baudžiamuosius nusižengimus aplinkai, nebausti administracinėmis nuobaudomis už teisės pažeidimus aplinkos apsaugos, gamtos išteklių naudojimo, gamtos, istorijos ir kultūros paminklų apsaugos srityje, norintys saugoti aplinką bei šalies gamtinius išteklius nuo neteisėtos veikos, išlaikę egzaminus pagal aplinkos ministro nustatytą programą.

Asmenys, norintys tapti neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais, Aplinkos apsaugos agentūros arba Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamento vadovui pateikia:
11.1. motyvuotą prašymą suteikti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimus (1 priedas);
11.2. asmenybę patvirtinančio dokumento kopiją;
11.3. dvi nuotraukas (3x4 cm formato);
11.4. pažymas apie baustumą, teistumą.
11/1. Piliečio prašyme suteikti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimus turi būti įrašyta aplinkos apsaugos valstybinės kontrolės pareigūno rekomendacija dėl įgalinimų suteikimo.
Piliečio prašymas suteikti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimus registruojamas Aplinkos apsaugos agentūroje arba Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regiono aplinkos apsaugos departamente.

Gavus prašymą patikrinama, ar nėra aplinkybių, numatytų Tvarkos aprašo 9 punkte, dėl kurių pilietis negali tapti neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi. Piliečio duomenys taip pat patikrinami naudojantis Medžiotojų sąvado, aplinkos apsaugos teisės aktų pažeidimų informacinės sistemos ir kitomis duomenų bazėmis ir išrašai iš šių duomenų bazių pridedami prie neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus bylos.


Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius posėdžio metu asmuo, norintis tapti neetatiniu aplinkos apsaugos inspektoriumi ir atitinkantis 9 punkto reikalavimus, laiko egzaminą raštu pagal Lietuvos Respublikos aplinkos ministro įsakymu patvirtintą programą. Egzamino testas turi būti patvirtintas Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos regionų aplinkos apsaugos departamento direktoriaus ar Aplinkos apsaugos agentūros direktoriaus įsakymu. Testas turi būti sudarytas iš ne mažiau kaip 50 klausimų.

Laikoma, kad pilietis egzaminą išlaikė, jeigu atsakė į ne mažiau kaip 80 procentų pateiktų klausimų.

Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius komisijos posėdis vyksta ne rečiau kaip du kartus per metus, gavus ne mažiau kaip 10 prašymų per 20 darbo dienų nuo paskutinio prašymo pateikimo.

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 16:57


Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius komisija prieš teikdama siūlymą suteikti įgalinimus taip pat turi nustatyti:
14/1.1. ar asmuo per paskutinius 10 metų nebuvo 2 kartus baustas už aplinkos apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų pažeidimus;
14/1.2. ar asmuo per paskutinius 3 metus nebaustas už teisės aktų, reglamentuojančių medžioklę, žvejybą, reikalavimų pažeidimus;
14/1.3. ar asmeniui nepanaikinti neetatinio aplinkos apsaugos inspektoriaus įgalinimai.

tai tiek pradžiai. toliau skaityk tą teisės aktą, nes turi pamatyt, kokia realiai atsakomybė, atskaitomybė ir tvarka yra.

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 17:04


dar tamstai liko klausimas kaip ten dėl tų egzaminų, tai pavyzdys čia
http://urd.am.lt/VI/article.php3?article_id=1436

atsiverskite nuorodą ir rasite, kad buvo skelbtas 2013 m. kovo 12 d. toks posėdis. jūs galite galbūt jiems paskambinti (ten yra numeris) ir pasidomėti kada kitas artimiausias numatomas. gal spėsite per tą laiką išmokti egzaminui klausimus ir susiruošti dokumentus. gal jie pasidalins informacija, ką turite mokėti, bet dalis medžiagos yra teisės aktai, taigi jums metas pradėti skaityti ir pradėkite nuo nurodyto dokumento ;)

::


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 17:06


gerai, paskutinė mano "špargalkė" šia tema:
NEETATINIŲ APLINKOS APSAUGOS INSPEKTORIŲ EGZAMINŲ PROGRAMA1. Konstitucinės nuostatos, susijusios su aplinkos apsauga.

2. Administracinio teisės pažeidimo ir administracinės atsakomybės samprata.

3. Administracinių nuobaudų rūšys ir jų skyrimas.

4. Administracinio teisės pažeidimo protokolas.

5. Administracinių teisės pažeidimų bylų teisenos pagrindai.

6. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai aplinkai.

7. Aplinkos apsaugos samprata ir principai.

8. Aplinkos apsaugos valstybinė kontrolė, jos samprata, principai, turinys.

9. Aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę vykdančios institucijos ir pareigūnai.

10. Pagrindinės medžioklės taisyklių nuostatos (teisės medžioti suteikimas, medžioklės įrankiai, būdai ir terminai, medžioklės dokumentai, su medžiokle susijusi draudžiama veikla).

11. Pagrindinės mėgėjiškų žūklės ir žuvų apsaugos taisyklių nuostatos (leidimų išdavimo tvarka, leidžiami bei draudžiami žvejybos įrankiai ir būdai, žvejybos režimas ir draudimai).

12. Neetatinių aplinkos apsaugos inspektorių funkcijų atlikimo tvarkos aprašas.

13. Priėmimo į neetatinius aplinkos apsaugos inspektorius tvarkos aprašas.

14. Lietuvos Respublikos atliekų tvarkymo įstatymas.

15. Lietuvos Respublikos aplinkos oro apsaugos įstatymas.

16. Lietuvos Respublikos vandens įstatymas.

17. Lietuvos Respublikos miškų įstatymas.

18. Privačių miškų tvarkymo ir naudojimo nuostatai.

19. Lietuvos Respublikos saugomų teritorijų įstatymas.

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 20:23


gal jau yra istojusiu į tokį dalyką?

atsisakes


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 20:33


tautex1
jai neturi ka veikti tada tokia veikla bus idomi kol atsibos ,o atsibos kai realioje situacijoje pamatysi, kad ne viskas taip grazu kaip atrodo bet turint uzsispirimo galima nuveikti didelius darbus

Anonimas


# Atsiuntė: 6 Balandis 2013 20:47


tautex1gal jau yra istojusiu į tokį dalyką?

Auksinės mintys broli...

dalius73
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 07:32


šaunuolis tautex1, kai juo tapsi pagaidinsi anonimus

tautex1
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 16:33


Anonimas
tokie kaip jus Anonimas neturit čia nei žodžio tik galit ne į tema nusišnekėt ir tiek iš tokiu kaip jus naudos nėra...

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 18:10


tautex1Anonimas neturit čia nei žodžio tik galit ne į tema nusišnekėt ir tiek iš tokiu kaip jus naudos nėra...

Tai,kad žmonės čia tik bendrauja,o ne naudos ieško.Pažiurėjau kelias temas kur jūs visiems naudą dalinate.Patyriau nuostolį,nes praradau kelias minutes laiko, be jokios naudos sau.Tikriausiai šykštus ęsate.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 18:37


Prabuvau neatatiniu keliata metu, bet gaila teko isvykti toliau nuo lietuvos jieskant ilgesnio rublio, bet gryzus bandysiu vel stoti i tas gretas, gerai kad atsirastu daugiau tokiu antuziastu, bet aisku neieskant sau naudos, o tikrai kovoti uz gamtos isteklius.

Anonimas


# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 22:37


O gal kas žinote kaip pradėti dirbti mentams irgi noriu būti neetatinis, kad kovoti už žmonių gerovę ir ,kad huliganizmo nebūtu ir visokiu ten girtuokliavimu ir niekas vieni kitų neskriaustu ir dar ,kad vaikams tėvai elementus laiku mokėtu na gal prie to paties ir neetatiniu gamtosunkininku galėčiau būti vienas kitam nemaišo, aišku naudos man nereikia tik mažyte premija jeigu ką.

miskinis81
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 7 Balandis 2013 23:53


Saziningai neetatiniu nedirbsi...Nebent gaudysi tik tuos, kuriuos "galima" gaudyt

PAKO


# Atsiuntė: 8 Balandis 2013 11:33


tautex1
As domejausi situo reikalu, galvojau issilaikyti, bet realiai naudos is to lapelio nedaug, nes reidus daryti ir sulaikineti galima tik su etatiniais pareigunais.

reecho
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 8 Balandis 2013 12:13


vienu zodziu near cia biznio

Anonimas


# Atsiuntė: 8 Balandis 2013 14:35


reecho
Biznis yra nemokamai isigyji priesu.

Anonimas


# Atsiuntė: 8 Balandis 2013 20:39


Jo musu burelis toki irgi turi tai zmogus nelabai su kuo po medziokles prie stalo ikalt randa

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 8 Balandis 2013 20:56


piliecio teises nemazesnes nei specialios paskirties igalioto asmesns .

jei kiekvienas sluotu savo kiema, tai kiemai butu svarus

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

Benukas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2013 07:30


sauliuksas
jei kiekvienas sluotu savo kiema, tai kiemai butu svarus

Iš to galime padaryti išvada, kad kiekvienas savo kieme šeimininkas

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 9 Balandis 2013 09:06


Benukas
butent .ir taip kaip seiminkaujama ta ir turime

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 3
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024