miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / AM, LMŽD, / Paradoksas su Vilniaus medžiotojų draugija - kas paaiškins?
. 1 . 2 . >>

Autorius Žinutė
BuRokas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 15:41


Sveiki,

Eilinė tema apie LMŽD ir RAAD, tik šį kartą kitu kampu. Norėčiau išgirsti jūsų nuomonę apie tai kas vyksta... O mano istorija tokia:

- 2008.02 tapau šviežiu medžiotoju ir Vilniaus medžiotojų draugijos (VMD) nariu. Įstojau į būrelį, metus aktyviai mėgavausi medžiokle.
- Po metų suėmė krizė, todėl narystės nepratęsiau, duomenų sąvadui nepridaviau, iš būrelio išstojau.
- 2009.09 Dėl vienos medžioklės bilietą pratęsiau RAAD.
- 2011.08 Pasitaisė situacija, atsirado noras ir galimybės grįžti prie medžioklės.

Toliau prasidėjo įdomumai... prieš porą dienų prisiruošiau prasitęsti bilietą. Nusprendžiau, kad tuo pačiu pratęsiu narystę VMD, taip atiduodamas jiems savo kuklią metinę duoklę. Bet atvykus į stiklių gatvę, ten dirbanti moteriškė man paaiškino - turiu susimokėti ir už praeitus du metus. Žodžiu liepė palikti 270 lietuviškų pinigų vietoje 90. Daugoka... Paprašiau paaiškinti kodėl - taip ir nepaaiškino (pasakymo "tokia tvarka" nelaikau paaiškinimu). Bet jei atvyksiu kitais metais, tuomet jau užteks ir 90 Lt. Tada klausimą performulavau kitaip: ar ne geriau jiems dabar gauti 90 litų ir turėti vienu nariu daugiau, negu negauti nieko? Atsakymas (vėl) - "tokia tvarka". Per kelias minutes supratau, kad net su MAXIMOS kasininke susikalbėti būtų lengviau. Apsidžiaugiau sulaukęs p. Petrausko, nes labai naiviai tikėjausi, kad jis matematiką geriau išmano nei ana moteriškė. Pamatęs RAAD antspaudą biliete gavau ganėtinai ironišką atsakymą - eik į RAAD ir prasitęsk... Paaiškinau, kad ne bilieto prasitęsti atėjau, o draugiją paremti, bet nesudominau. O į prašymą paaiškinti, kas čia vyksta, atsakė kažkaip taip: "Ne tu vienas su tokiomis problemomis, VMD turi savo principus ir orumą. Mes gi gyvename iš nario mokesčio. Geriau važiuok į Algirdo gatvę". Po to nelabai maloniai buvau išprašytas. Taigi nuvažiavau į tą Algirdo gatvę. Kadangi tam tikra prasme buvau šoke, paprašiau ten dirbančio specialisto paaiškinti, kas po velnių čia vyksta. Keistai nusišypsojęs jis tepasakė: paskutiniu metu tokių kaip aš pas juos eina vis daugiau. Ką tai reiškia? Netikiu, kad VMD nebeturi kur leisti pinigų - gi stiklių gatvė dar nėra pati brangiausia Vilniuje...

Tada pakalbėjau su pažįstamais medžiotojais. Vienas sako - "čia tave taip norėjo nubausti". Bet kame bausmė - kad sutaupiau 90Lt? Juk būdamas nariu aš asmeniškai negaunu jokių papildomų naudų ar privilegijų, o jie gavę 90Lt papildomų darbų tikrai neturi. Kitas sako - "jie (VMD) sunkiai laikosi, pinigų nesurenka". O kaip gi surinksi pinigų, jei atsisakai juos paimti? Be to, tie, kurie sunkiai laikosi, nelaiko ofiso senamiesčio širdyje...

Vėliau, pasiknisęs forumuose, radau daug įdomių rašliavų - būreliai nepriima ne LMD narių, kursai ne nariams brangesni ir daug kitų "privilegijų". Žodžiu tik po visko supratau, kad eidamas bilieto pratęsinėti RAAD tampi Lietuvos medžioklės elito priešas (jei tik būčiau tai žinojęs prieš du metus...).

Taigi, reziumuojant:
Buvo galimybės - medžiojau, ir rėmiau VMD. Galimybių nebuvo - nerėmiau ir nemedžiojau. Galimybės atsirado - vėl medžiosiu, bet paremti nebeleidžia (kitais metais žadėjo leisti). Žiūrint iš loginės pusės, peršasi vienintelė išvada - VMD turi pakankamą finansavimą ir per didelį narių skaičių, dėl ko (anot RAAD - masiškai) atsisako priiminėti naujus narius ir rinkti iš jų mokesčius.

Ar gali kas nors be emocijų ir ironijos paaiškinti, kokie man (t.y. jaunam ir nepatyrusiam medžiotojui) nesuprantami dalykai čia vyksta? Būčiau dėkingas už objektyvią ir konstruktyvią nuomonę.

Ir prašyčiau nepradėti diskusijos apie LMŽD/VMD veiklumą ir t.t. - tam yra atskiros temos.

Mariush
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 16:17


Va čia tai geras . Turiu bendraminčių. Lygiai tą pati situacija buvo pas mane. Žodis prie žodžio. Labai jau įtartinai viskas atrodė ir jokių logiškų paaiškinimų Stiklių g. negavau. Išsakiau jiems ką galvoju apie visą šitą veiklą ir tiek .

Junka
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 16:34


Viskas čia normaliai. Taip sakant jei yra du lietuviai tada jau galima kurti tris partijas

Medžiodamas pažink

saulius555


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 16:47


BuRokas
žinok niekur nuo jų nedingsi, nes draugijos rankose yra koziris tūzas, prieš tūzą nelaimėsi, o tas tūzas- tai kertuotas štampelis bilieto gale, po penkių metų baigsis saugumas, tada turėsi už visus jiems nemokėtus metus susimokėti, kad jie tau tą štampelį bilieto gale įspaustų

vladuks
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 16:54


saulius555
na nereikia taip zmogaus gasdit.
kai buvo po triju metu,tai jokiu problemu
pas p.Tijusa nuejau ir aisku visa sauguma ispurte,bet kiek ten jo yra...
o svarbiause uz D Y K A...
tai buvo keista,kad pas juos kazkas uzdyka....zmonai sakau,kad pas meiluze
meiluzei,kad pas zmona,
o pats i medziokle

pyfpafz


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 17:08 - Redagavo: pyfpafz


Ne, nu čia tai konkrečiai ...A F Y G I E L I...
Reikėtų pžiūrėti Vilniaus poskyrio įstatuose kokia yra narių priėmimo ir šalinimo iš draugijos tvarka ir truktelti pačią Vilniaus MŽD.
Atsisakydami priimti neasocijuotą narį Vilniaus MŽD realiai galėjo pažeisti savo ir visos LMŽD (kurios nariu yra Vilniaus MŽD poskyris) įstatus nes nebuvo įgyvendintas vienas pagrindinių tikslų dėl medžiotojų vienijimo.

BuRokas
Tau dabar realiai reikėtų rašyti oficealų raštą Vilniaus MŽD išdėstant viską kas ir kaip nutiko ir paprašyti atsakymo kuom remiantis tu buvai nepriimtas.
O tada, jei yra pagrindas, kreiptis į teismą ir apskųsti Vilniaus MŽD veiksmus
Aš taip spėju, kad jie tave gali traktuoti nariu kelis metus nemokėjusiu nario mokesčio, bet kaip ir kas reikėtų žiūrėti pačiuose įstatuose.

albert
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 19:16


BuRokas
Kam VMD reikalinga ? Klubą turi ? Turi . Klubo mokesčius moki ? Moki . Sąvadui duomenis pateikti nemokamai gali ? Gali . Kam išvis reikalinga LMŽD ? Kame problemos ?

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 21:57


BuRokas
cia LIETUVA buvo atvejis kai buvo pasiulyta ismesti is draugijos medziotoja kuris net nebuvo draugijos narys

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 22:18


Tai, kad is Vilniaus MZD zada isstoti cielas medziotoju burelis....Daug ka pasako tatai...

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 22:22


O su saugumo zyma, bilieto gale.....visiskai nieks neaisku, kadangi nereglamentuoja jokie teises aktai siandiena....Nei kas turi det, nei tvarkos dejomo...skia

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 22:41


Panevezy medziotojai uz "bilieto" pratesima moka 40 Lt. Vilniuje 90 Lt+visokios sankcijos uz nepratesima arba pratesima ne ten kur reikia...

Anonimas


# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 23:30


BuRokas
Susidūrei su senu nomenklatūriniu požiūriu ir dinozaurais, kurie nesupranta, kad jau nyksta ir save laiko dar labiai svarbiais, nors realiai dar gyvuoja iš vyresnio amžiaus žmonių inerciškumo, mokėjau mokesčius ir toliau mokėsiu, nors net nesusimasto už ką juos moka ir ką už tą mokestį gauna.O senieji dinozaurai tiesiog nenori patys sau pripažinti, kad jų gyvenama teritorija jau nyksta ir žada mirti oriai, pkėlę galvas virš visų mirtingūjų. Tik tiek, nes jaunimas to požiūrio niekaip nesupras, o senimas matydamas mirštančius dinozaurus, kažkada labai ir labai svarbius, palaiko mokesčiais juos iš ankstesnės pagarbos valdžiai ir savotiškos nostalgijos seniems laikams.

Rimantas S
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 12 Rugpjūtis 2011 23:42


BuRokas
"Skrenda bitės ilgą kelią,neša medų po lašelį,o tranai vien puotas kelia.Bičių medumi įmitę,kraipo buką uodegytę ir vaidina darbščią bitę."

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 08:34


Anonimas
del saugumo yra priimtas naujas isakymas Kazlausko

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

sauliuksas
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 08:36


Rimantas S
gerai rimuojasi

Ką sukūrė gamta-įkainoti neįmanoma !

Anonimas


# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 10:21


sauliuksas
Data gal zinai, kada tas isakymas priimtas?

albert
Hunting forever

Narys

# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 21:02


LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRAS

ĮSAKYMASDĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS APLINKOS MINISTRO 2000 M. BIRŽELIO 27 D. ĮSAKYMO NR. 258 „DĖL MEDŽIOKLĖS LIETUVOS RESPUBLIKOS TERITORIJOJE TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO2011 m. liepos 14 d. Nr. D1-565

VilniusPakeičiu Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisykles, patvirtintas Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2000 m. birželio 27 d. įsakymu Nr. 258 „Dėl Medžioklės Lietuvos Respublikos teritorijoje taisyklių patvirtinimo“ (Žin., 2000, Nr. 53-1540; 2010, Nr. 110-5652), ir išdėstau 8 punktą taip:

„8. Kas penkeri metai medžiotojų organizacijų, vienijančių medžiotojų klubus ir būrelius, valdymo organų sudarytos komisijos organizuoja medžiotojų saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimą (toliau – Patikrinimas). Medžiotojų organizacijoms nepriklausančių medžiotojų Patikrinimą organizuoja Komisijos. Informaciją apie organizuojamą saugaus elgesio medžioklėje žinių patikrinimą Komisija skelbia kartu su 5 punkte numatyta skelbti informacija.

Saugaus elgesio medžioklėje žinių patikrinimas atliekamas testuojant raštu. Testų klausimų programa ir turinys atitinka Medžiotojų mokymų kursų ir stažuotės programos medžioklės saugumo ir pirmosios medicininės pagalbos temų turinį. Testo klausimus tvirtina aplinkos ministras.

Testą sudaro 10 klausimų: 9 klausimai iš saugaus elgesio medžioklėje reikalavimų ir 1 saugaus elgesio medžioklėje šaudymo situacija (schema). Testui spręsti skiriama 10 minučių. Testas laikomas išlaikytu, jei per nustatytą laiką teisingai atsakyta į ne mažiau kaip 90 procentų klausimų. Neišlaikius testo, atlikti praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimo neleidžiama.

Praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimas atliekamas pagal Medžioklės egzamino tvarkos aprašo, patvirtinto Lietuvos Respublikos aplinkos ministro 2002 m. rugsėjo 30 d. įsakymu Nr. 510 (Žin., 2002, Nr. 97-4307; 2009, Nr. 145-6459), nuostatas.

Patikrinimo rezultatai fiksuojami Saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimo protokole. Protokolą pasirašo visi Patikrinimą atlikę asmenys. Pagal šį protokolą šiame punkte nurodytų komisijų pirmininkai Lietuvos Respublikos medžiotojo bilieto paskutiniame puslapyje „Kitos žymos“ įrašo žymą, kurią sudaro: užrašas „Saugaus elgesio medžioklėje žinių ir praktinių medžiojimo įgūdžių patikrinimas atliktas“, vardas, pavardė, parašas, data.“APLINKOS MINISTRAS GEDIMINAS KAZLAUSKAS

pyfpafz


# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 21:26


O bą, teks saugumą laikant ir atšaudyt!
Daug senelių ginklus padės...

Anonimas


# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 21:45


tiesiog Europejam, kur disciplina? kur "trecia" seima? kur viskas? pyfpavz' ui mielas kolega, ar neatrodo, kad is pradziu pradet dievo suda valgyt, po to pradet medziot? Su pagarba, registruotas vardu Borisas

pyfpafz


# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 22:36 - Redagavo: pyfpafz


Anonimas
Kažkaip tamsta nerišliai čia irsireiškei, niekaip nepagaunu minties ką norėjai pasakyt?

Anonimas


# Atsiuntė: 13 Rugpjūtis 2011 23:16


O kas tas praktyniu medziokliniu igudziu patikra ? Cia saudymas ar kazkokia situacija praktikoje nesupratau ?gal kas paaiskins ?

Awrimux
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Rugpjūtis 2011 02:45


Anonimas

Iduos i rankas sautuva, pastatys ant linijos ir ziures kokiu kampu saudai i flango puse, paskui su tuo paciu sautuvu turesi ilipt i boksteli, pasedet ir islipt ir vel ziures, ar su uztaisytu sautuvu lipi, ar sedint bokstelyje sautuvas nukreiptas tik i virsu
o jei rimtai tai kas ten zino ka ta savoka "praktyniu medziokliniu igudziu patikra" reiskia, nes ne medziotojai, o valdininkai tekstus raso, o raso taip, kad net patys po pusvalandzio nesupranta. Siulyciau palaukt ir paziuret kaip ten bus. Bet kaip ten bebutu seniai reikejo tokio dalyko, nes kartais baisu ziuret, kaip zmones medziokleje elgiasi su gibklais, kaip saudo.

_____________________________________

Duodama mums dvi ausis ir tik vieną burną, gamta įtikinamai sako, kad reikia daugiau klausytis, negu kalbėti.

algus
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 28 Rugpjūtis 2011 05:28


pyfpafz
Sneki,lyg niekomet napasensi.Jau is jaunuoliu kalbu,matyt,kad prasidejes triedimas ant kulnu,del praktiniu igudziu patikros.Net nezinot,ka tas reiskia!

Nesvarbu,kur gyveni,svarbu,kuria kryptim eini!

Gargamelis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 28 Rugpjūtis 2011 07:32


Žvėriškus mokesčius mokate kolegos, už taip vadinamą, Medžioklės bilieto pratesimą
Šį mokestį reiktų vadinti duokle, ar rinkleva žvejų ir medžiotojų draugijai.
Medžiotojo bilietas yra išlaikytas ir pratesinėti jo nereikia. Žinias sąvadui galima pateikti nuėjus į AAA, ten jum įdės anspauduką-tipo pratęs bilietą.
Bijoti saugumo technikos testo kvaila. Jis laikomas raštu ir apeliuoti gali visalaiką.

Krc Optimizmas-žinių stoka.

pyfpafz


# Atsiuntė: 8 Rugsėjis 2011 14:23 - Redagavo: pyfpafz


Šiandien GGA užsidėjau antspauduką, įskaitant popieriukų pildymą, per 5min.
Pasišnekėjom, tai pasirodo medžiotojai neša mieles iš MŽD ...m a s i š k a i...
Nieko keista, kad taip vyksta kai nutinka tokie dalykai kaip temos autorius aprašė.

r.etikas


# Atsiuntė: 8 Rugsėjis 2011 14:37


pyfpafz
Nieko keista, kad taip vyksta kai nutinka tokie dalykai kaip temos autorius aprašė.

Ir ne vien tokiais dalykais LMŽD "atkrato" nuo savęs medžiotojus. Vien jau paskutiniai cirkai su taisyklėmis ko verti. O kaip atstovaujami narių interesai? Ir taip toliau, Ir panašiai, ir kuo toliau, tuo gražiau. Ot įdomu, ar ten visi tokie susirinkę, ar tik į postus patekę, atbunka ir nesuvokia, kad kapoja šaką, ant kurios sėdi.

slulis
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 8 Rugsėjis 2011 15:17


O gal čia ką naujo sugalvojo? Viską numarinti, pasivadinti kitaip, prastumti įstatymėlį ir prašau naujas verslas (o viskas lieka po senovei).

Anonimas


# Atsiuntė: 8 Rugsėjis 2011 19:48


pyfpafz
slulis
Apie ką tu čia?

o man viskas aisku. dabartine LMZD pasirode nekaip, arba yra asmenu kurie nepageidaujami ten, o iskrapstyti is postu negali nes patys susikure tokius nuostatus, jog nebegali ir kito pajudinti. Iseitis tik viena, bankrutuoti, pertvarkyti veikla, arba tiesiog sustabdyti veikla, po to, ta pati pervadinti kitaip, kad ir pakeiciant vienu zodziu, Pvz.: Lietuvos Medziotoju ir Zveju Bendruomene, ir viskas. reikalai isspresti. Reikalingi zmones postuose, mokesciai imami, prastums koki nors istatyma, kaip jau kazkas minejo, visi sakysooooooo vasitie tai geri, mes uz juos, ir bus panasiai kaip pries rinkimus surengti koki tais ubagu baliu is mokesciu moketoju pinigu ir visi balsuoja uz juos. trumpai sunku isaiskinti, bet manau supratote ka noriu opasakyti nes sios schemos kartojasi kas penkeri metai, tas pats per ta pati, jau atmintinai iki skausmo viskas aisku.

Anonimas


# Atsiuntė: 1 Liepa 2021 18:10


Sveiki, Gerb. klubų ir būrelių vadovai.

Pranešame, jog šaukiamas eilinis visuotinis Vilniaus medžiotojų draugijos narių susirinkimas (suvažiavimas).

Vilniaus medžiotojų draugijos, kodas: 193186991, adresas: Stiklių g. 6/8, Vilnius (Draugija). Draugijos valdybos 2021-06-15 d. sprendimu, šaukiamas eilinis visuotinis Draugijos narių susirinkimas (suvažiavimas), kuris įvyks 2021 m. rugsėjo 15 d., 18:00 val. LMŽD salėje, adresu M. Sleževičiaus g. 15, Vilnius. Dalyvių registracija prasideda nuo 17 val..

Būtina turėti Medžiotojo bilietą ir asmens tapatybės dokumentą.

Suvažiavimo darbotvarkė:

1. Veiklos ataskaitos tvirtinimas;

2. Revizijos komisijos ataskaita;

3. 2020 m. finansinės atskaitomybės tvirtinimas;

4. Kiti klausimai.Neįvykus susirinkimui (suvažiavimui) trūkstant kvorumo, pakartotinis susirinkimas (suvažiavimas) bus šaukiamas 2021 m. rugsėjo 22 d., 18:00 val. (dalyvių registraciją pradedant nuo 17 val.) toje pačioje vietoje ir ta pačia darbotvarke. Apie šaukiamą pakartotinį susirinkimą (jei būtų šaukiamas), atskirai skelbiama nebus.Papildoma informacija apie šaukiamą Draugijos narių suvažiavimą teikiama dienraštyje ,,Lietuvos rytas“, telefonu: 869823535, el. paštu: v.mazuronis@medziokle.lt., tinklapyje: www.medziokle.ltGeros dienos ir Medžioklei valio!

Pagarbiai

VYTAS MAZURONIS

Vilniaus medžiotojų draugija, valdybos pirmininkas

+370 698 23535 v.mazuronis@medziokle.lt

www.medziokle.lt

Anonimas


# Atsiuntė: 3 Liepa 2021 06:42


Kodėl susirinkimas taip vėlai....visi juos prasideda vėliausiai iki birželio 1 d.

. 1 . 2 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 3
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2023