miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Varžybos, parodos, konkursai, renginiai. / Rugsėjo 19 d. rudeniniai vizlu bandymai Vilkaviskyje

Autorius Žinutė
Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:25


Informuojame, kad rugsėjo 19 d. Vilkaviškyje vyks rudeniniai vižlų bandymai.
Bandymu pradžia 9 val. Taisykles pridedame. Šuns vedlys privalo turėti šuns kilmės pažymėjimą, veterinarini pasą su atžymom apie skiepus. Bandymu kaina 50 litų. Norinčius dalyvauti prašome registruotis: e. pastu vytautas.tamosiunas@cust.lt ar tel. 8-698-59 569.

Su pagarba,
V. Tamosiunas

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:26


Rudeniniai vižlų bandymai

Komisija, priklausomai nuo atskirų darbo elementų įvertinimo ir surinktos balų sumos, gali šunų darbą įvertinti I, II, III laipsnio diplomais. Šunys bandomi individualiai, ištrauktų numerių eiliškumu. Atskirų darbo elementų vertinimo seką nustato ekspertų komisija.
Paaiškinimai ir nurodymai vertinimui
1. Uoslė
Uoslė vertinama atsižvelgiant į jos stiprumą, tikrumą ir rūšį (skiriamos apatinė ir viršutinė uoslės). Uoslės stiprumo rodiklis yra nuotolis, per kuri šuo gali užuosti paukštį/žvėrelį. Uoslės tikrumas sugebėjimas atskirti pačio paukščio/žvėries kvapą nuo jo pėdsakų, tupėjimo vietos, guolio kvapo, o tai pat nuo kvapo nemedžiojamų paukščių/žvėrių.Uoslės tikrumo požymiai: greitas traukimas užuosto paukščio kryptimi, gale ryžtinga, užtikrinta tilktis arba tilktis be traukimo užuodus paukštį. Greitas užtikrintas vedimas prie jo (davus komandą), ženklinimas paukščių ir žvėrių pėdsakų tik trumpu traukimu arba labai trumpu sustojimu. Šuo neturi daryti tilkčių ant nemedžiojamų paukščių.
Paukštinis šuo lauke privalo ieškoti viršutine uosle. Apatine uosle privalo ieškoti sužeisto paukščio/žvėries.
Vertinant uoslę privalome atskirai vertinti visas jos sudėtines dalis t.y. stiprumą, tikrumą, rūšį. Jei kuri nors dalis nėra viename lygyje, tai uoslė vertinama pagal žemiausiai įvertinta jos dalį.
Maksimaliai ,,4’’ gali būti įvertintas tik tas šuo, kuris ieškant lauke:
·ieško paukščių viršutine uosle;
·nepadaro ne vienos ,,tuščios’’ tilties;
·ieškant lauke nepakelia be tilkties ne vieno paukščio;
·daro tilti ne mažesniame kaip 10 metrų atstume nuo užuosto, surasto paukščio.
Paukštinis šuo, kuris daro kietą ir tuščią tilktį, arba daro tilktis ant nemedžiojamų paukščių, ieško daugiausia arba visą laiką apatine uosle, uostinėje paukščių pėdas ar tupėjimo vietas, arba daro tilkti, esant palankiom sąlygom, mažesniame atstume kaip 5 metrai, negali būti daugiau įvertintas kaip 1 balu.

2. Tilktis.
Tilktis turi pasireikšti, kaip šuns įgimtas stabilus požymis, nutilkstant prieš paukščius/smulkius žvėrys. Tilktis pasireiškia tuo, jog šuo tvirtai sustoja įtemtoje pozoje arba atsigula prieš surasta paukšti/žvėrelį. Užuodus paukštį šuo privalo tvirtai ir ramiai daryti, laikyti tilkti, kol tol prie jo ramiu žingsnių prieis vedlys ir pakels paukšti pats ar lieps tai padaryti šuniui. Pėdsakus, tupėjimo vietas, guolius šuo gali tik paženklinti. Šuo tilktį gali daryti stovint, atsisėdus ar gulint – tai priklauso nuo veislės. Paukštinis šuo nedarantis tilkties, darantis trumpą tilkti – sustojimą ir po to pats pakeliantis paukštį- vertinamas 0 balu.
Nėra klaida:
·jei priartėjus vedliui, per šūvio atstumą, paukštis pakyla;
·jei šuniui pabandžius vyti paukštį/žvėrelį, vedlys tuoj pat jį sustabdo.
Klaidos:
·trumpa tilktis;
·paukščio pakėlimas, išbaidymas be vedlio leidimo;
·tilkties nedarymas;
·tilkties darymas ant nemedžiojamų paukščių;
·mirtina tiltis;
Šuo vertinamas ne mažiau kaip pagal 3 tilktis.

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:27


3. Vedimas.
Vedimas privalo būti ramus ir užtikrintas, tiesiai į pasislėpusi paukštį. Galima balsu paskatinti šunį daryti vedimą. Šunį, kuris apeiną bėganti paukšti ir tilkties pagalba jį sulaiko, vertinant reikę pažymėti: paukščio sulaikymas. Tai labai vertinga ir reta savybė.
Klaidos:
·paukščio išbaidymas be leidimo;
·paukščio išbaidymas be vedimo;
·netolygus vedimas (pvz. šuoliais, šokinėjant).

4.Paieška.
Paukštinis šuo privalo apieškoti lauką prieš vedlį, šuoliais ar risčia, daugiausiai naudodamas viršutinę uoslę., su aistrą, planingai ir nuosekliai, taisyklinga šaudykle, prieš vėją., posūkius darydamas taip pat prieš vėją. Tuo atveju jai laukas apieškomas pavėjui, šuo privalo dirbti su užėjimu prieš vėją. Paieškos plotis 100-150 metrų į kairę ir į dešinę nuo vedlio. Nėra klaida, jei šuo apieško lauką plačiau, tačiau turi būti matomas kontaktas su vedlių. Paieška ir pusukių kryptys priklauso nuo apieškomo ploto konfigūracijos ir vėjo krypties. Apieškant ilgus ir siaurus pasėlius, esant skersiniai vėjo krypčiai, šuo neturi įeiti į pasėlius, o eiti tiesia linija palei pasėlius, pavėjine puse. Jei pasėlių plotis yra virš 40 metrų, tai nuėjus iki jos pabaigos, turi įeiti į pasėlius ir eiti jų viduriu atgal. Tuo atveju jei ieškoma ilguose ir siauruose plotuose esant išilginiam vėjui, šuo turi ieškoti prieš vėją, neišeidamas iš pasėlių.
Klaidos:
·ploto apieškojimas už vedlio nugaros;
·chaotiškas ploto apieškojimas;
·pavėjui ir tiesia linija;
·paieška arti vedlio – siaurai;
·paieška nesinaudojant vėjų.
5. Darbo stilius.
Darbo stilių suprantame, kaip šuns veiksmu ir elgesio kokybę. Į darbo stilių įeina: visų šuns judėsiu elegancija ir harmonija, paukščio ar žvėrelio atnešimo būdas, veislei charakteringas aliūras, galvos padėtis apieškant plotus, tilkties darymo maniera. Pvz. į žvėrelio ar paukščio stilingą atnešimo būdą įeina: žvėrelio ar paukščio paėmimas tinkamu būdu ir nešimas, be komandos atsisėdimas prieš vedlį, ištiestos rankos atstume ir atidavimas tik vedliui liepus, visą tai atliekant su noru. Į patingai aukštai vertinamas tokio šuns darbo stilius, kuris sausumoje aportuoja nušautą paukštį tik vedliui liepus, o vandenyje tuoj pat po šūvio.
Paukštinių šunų veislėms charakteringas darbo stilius:
Ponteris – privalo paieškos metu judėti dydeliais šuoliais, plačiai apieškant lauką. Ieškoti su aukštai pakelta galva, paukščio kvapą uosti viršutine uosle, visą laiką mojuoti nuleista uodega. Į tilktį pereiti iškarto iš dydelių šuolių. Tilktis privalo būti tvirta, daroma stovint su pakelta priekine koja, uodega pakelta nugaros lygyje.
Airių seteris, anglų seteris – juda panašiai kaip ir pointeris, naudodamas viršutinę uoslę galvą laiko žemiau. Tilktį daro daugiau stovint nei gulint, lengvai judindamas uodegą.
Škotų seteris –judesiai lėtesni. Apieškant plotą viršutinę ir apatinę uoslę naudojai vienodai. Tilktį daro tiek stovint, tiek gulint.
Vokiečių trumpaplaukis vižlas (kurcharas) – ieško vienodai naudodamas viršutinę ir apatinę uoslę. Tilktį galį daryti tiek stovint, tiek gulint.
Paieškos metu plačiai apieško lauką, greitai judėdamas ir aukštai laikydamas galvą. Užuostą paukštį pažymi traukimų. Tilktis yra tvirta, užtikrinta, dažniausia atliekama stovint su pakelta priekine koja, nejudinant uodegos.
Šiurkščiaplaukiai vižlai - paieškos metu vienodai naudojasi tiek apatinę tiek viršutinę uoslę.
Vokiečių šiurkščiaplaukis vižlas (dratharas) daugiausiai naudoja apatinę uoslę, o čekų fausekas – viršutinę. Judesiai paieškos metu lėtesni nei britų paukštinių šunų. Tilktis atliekama įvairiai tiek gulint, tiek stovint, uodega tilkties metu dažniausiai nejuda.
Veimaro vižlas – darbas pasižymi sistemiškumu ir užtikrintumu.
Ramus temperamentas šio šuns temperamentas įgaliną dirbti arti vedlio ir lėtesniu tempu.
Mažasis munsterlenderis – jų darbas pasižymi negilia bet plačia lauko apieška. Paieška labai tiksli

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:28


6. Savarankiškumas darbe
Šuns savarankiškumas darbe pasireiškia sugebėjimu savo atliekamus veiksmus pritaikyti prie besikečiančių sąlygų medžioklėje (vietos ir atmosferos sąlygų), bei kitų aplinkybių (pvz. paukščių elgesio), tokių laipsnių jog nebereikia papildomų vedlio komandų. Aukščiausiai vertinamas toks šuo, kuriam paieškos metu nebereikia papildomai skatinti, išskyrus komandą ,,pirmin’’ prieš vedant iki paukščio, ,,aport’’ po šūvio ir ,,duok’’ paimant atneštą paukštį ar žvėrelį.


7. Elgesys medžiojant
Elgesys medžiojant suprantamas, kaip tvirtas, užtikrintas elgesys, šiose situacijose medžioklėje:
– ramus nubėgančio paukščio ar žvėrelio stebėjimas;
– pasilikimas vietoja, pakėlus paukštį ar žvėrelį;
– nesekimas šiltais kiškio, lapės, stirnos pėdsakais, o tik jų pažymėjimas.
Jei šuo nusivijo paukštį ar žvėrį neliepus vedliui ar po draudžiančios komandos, tai šiame darbo elemente, negali pelnyti didesnio įvertinimo kaip 1 balas.
8. Elgesys prieš ir po šūvį.
Šuo privalo pasilikti tilktyje iki vedlio komandos. Tikslu išaiškinti šuns elgesį po šūvio, lauke atliekami mažiausiai 2 šūviai:vienas į orą išbaidžius paukštį ar pakėlus kiškį, kitas gale į pakelta paukštį., nepriklausomai nuo pasekmių, šuo privalo elgtis ramiai. Atnešti nušautą ar sužeistą paukštį ar žvėrelį privalo tik po vedlio komandos. Tačiau savarankišką paukščio ar žvėrelio atnešimą negalima laikyti didele klaida, tik trukumu žeminančių įvertinimą 1 balu. Šuo kuris po šūvio nelaukia vedlio komandos, o veja paukštį ar žvėrelį negali būti įvertintas daugiau nei 0 balų. Jei nutraukia tilktį ar prieš šūvį pakelia ir veja paukščius ar žvėrelius, tai pat negali gauti didesnio įvertinimo nei 0 balų.
9. Sumedžioto paukščio/žvėrelio atnešimas.
Kiekvienas šuo tūri turėti galimybę atnešti (aportuoti) jam matant sumedžiotą paukštį ar žvėrį. Surastą paukštį ar žvėrį šuo privalo taisyklingai atnešti ir atiduoti vedliui. Taisyklingu atnešimu ir atidavimu suprantame:su noru prieiti prie nušauto paukščio ar žvėrelio ir taisyklingą paėmimą, sugrįžimą pas vedlį trumpiausiu keliu, savarankišką (be komandos) atsisėdimą prieš vedlį ir atidavimą liepus.
10. Paukščio velkė lauke.
Velkės darymui parenkamas plotas su žema žole Pvz. pieva su žema žole, ganykla, seradėlės ar dobilų laukas, ražiena. Negalima daryti velkės arime. Velkė daroma pavėjui, atkarpoje 150 metrų (180 žingsnių), darant 2 bukus kampus Atstumas tarp gretimu velkių privalo būti ne mažesnis kaip 100 metrų. Velkei daryti naudojama neseniai sumedžiota kurapka ar fazanas. Velkės pradžia atžymima keliomis išrautomis paukščio plunksnomis ir paukščio patrynimų. Asistentas nutempęs ir palikęs paukštį (be virvės ir pagalio, su kuriu pagalba daroma velkė) privalo atsistoti per tokį atstumą ir į tokią vietą, kur šuo negalėtu jo nei pamatyti nei užuosti. Padaręs velkę ir užėmęs aukščiau paminėtą pozicija, asistentas signalizuoja ragu. Šuo neturi matyti darant velkę. Vedlys, teisėjui leidus, priveda ant pavadžio šunį prie velkės pradžios. Supažindinęs jį su paukščio kvapu, tuo tikslu jis galį nuvesti šunį 20 metrų velke, paleidžia ji nuo pavadžio. Vedlys turį teisę vieną kartą duoti komandą ,,ieškok’’ ir vieną komandą ,,atnešk’’. Kiekvienas papildomas komandos davimas mažiną įvertinimą 1 balu. Šuo turi sekti velkę apatine uosle, sekdamas gali eiti šalia pėdsako atstume net iki kelių metrų, pakelti surasta paukštį ir grižus trumpiausių kelių pas velkės pradžioje laukianti vedlį, taisyklingai atiduoti (žiur. Sumedžioto paukščio atnešimas). Sekimas pėdsako prieš vėją, trumpalaikis pėdsako pametimas, su savarankišku suradimu nėra klaidos. Jei šuo neseka pačia velke, o pasinaudodamas viršutine uosle greitai suranda paukštį, taisyklingai atneša ir atiduoda vedliui, ne gali būti įvertintas daugiau nei 2 balai. Jei šuo pirmą kartą neranda arba neatneša paukščio, galima darbą (pratimą) pakartoti: regionaliniuose bandymuose dar du kartus, o valstybiniuose ar tarptautiniuose – vieną kartą. Pakartojant velkę, jei šuo atliko pratimą be klaidu, vertinamas: vieną kartą pakartojus – 2 balai, du kartus – 1 balas. Šuo kuris surado paukštį laisvoje paieškoje, taisyklingai atnešė ir atidavė vedliui, negali gauti didesnį įvertinimą nei 1 balas. Šio pratimo atlikimui maksimaliai skiriama 12 minučių.

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:29


11. Kiškio ar triušio velkė lauke.
Šio pratimo atlikimui naudojamas kiškis, ar tokio pat dydžio ir spalvos naminis triušis. Kiekvienam, bandymuose dalyvaujančiam šuniui skiriamas atskiras žvėrelis, kuris po to naudojamas „prarasto paukščio ir kiškio paieškoje“. Velkės ilgis 400 metrų. Šio pratimo atlikimui skiriama maksimaliai 15 minučių laiko. Kitos pastabos ir paaiškinimai, kaip pratime „paukščio velkė lauke“.
12. Prarasto paukščio ir kiškio paieška.
Pratimas atliekamas tokiose plotuose kuriose šuo negali surasti paukščio ir kiškio vizualiai (matant). Kiekvienam šuniui pratimo atlikimui skiriamas plotas apie 505 metrų, kuriame teisėjai palieka, nematant šuniui ir vedliui, vieną negyvą medžiojamą paukštį ir kiškį. Teisėjui liepus, 50 metrų atstume nuo apieškomo ploto, vedlys siunčia šunį tik su viena komanda ,,ieškok’’, be komandos ,,atnešk’’. Vedliui galima motyvuoti šunį darbui ir rodyti ieškojimo kryptį. Šuo privalo paukštį ir kiškį surasti, taisyklingai pakelti, atnešti vedliui ir jam liepus atiduoti. Visą pratimą šuo privalo atlikti 10 laikotarpyje. Atskirai vertinamas kiškio ir atskirai paukščio suradimas ir atnešimas. Balai sudedami ir dalijami iš dvejų. Vidurkis apvalinamas į mažesnę pusę Pvz. 4+ 3 = 7, 7:2 = 3,5 , šuns darbas įvertinamas 3 balais. Jei šuo surado ir atnešė tik paukštį ar kiškį, tokiu atveju jo darbas vertinamas tik 2 balais. Jei vedlys duoda dar ir komanda ,,atnešk’’, nepriklausomai nuo to ,jog šuo gerai atliko šį pratimą – įvertinimas tik 1 balas.
13. Paklusnumas ir kontaktas su vedliu.
Paklusnumu suprantame greitą komandų (duotų balsu, švilpuku, gestu) vykdymą. Kontaktą su vedliu suprantame, kaip pastovaus regimo ir girdimo kontakto būvimas tarp šuns ir vedlio, įgalinantis komandų ar veiksmų atlikimą. Paklusnumas ir kontaktas vertinamas visą bandymų laiką, visomis teisėjų komandomis.
14. Paieška vandens augmenijoje.
Paieškai vandens augmenijoje reikėtų parinkti tokį vandens telkinį, kuriame vandens augalais apaugusiose plotuos šuo negalėtu plaukti, tačiau tarp jų būtu gilesnio vandens plotai, įgalinantis šunį plaukti.Kiekvienam šuniui privaloma skirti atskyrą plotą, dydis kurio leidžia atlikti pratimą 5 –10 minučių laikotarpyje (visiems šunims nustatomas vienodas laiko limitas). Šuo liepus vedliui privalo, apieškoti teisėjų nurodyta plotą, su noru ir sistemiškai, vienodai kaip į ilgį taip ir į plotį. Tilus šuns skatinimas, o tai pat paieškos krypties nurodymas nėra klaida. Nėra tai pat klaida, šuns išplaukimas, išėjimas iš apieškomo ploto, su sąlyga jei jis savarankiškai ar liepus vedliui tuojau pat grįžta atgal ir telpa į laiko limitą. Klaida yra kelis kartus pasikartojantis išėjimas, išplaukimas, kai vedlys priverstas priverstinai skatinti jį grįžti. Savarankiškas apieškomo ploto palikimas visam skirto laiko limitui ir šuns atsisakymas apieškoti plotą – negali būti įvertintas daugiau kaip 0 balų.

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 09:29


15. Anties paieška vandens augmenijoje.
Šio pratimo atlikimui parenkamas plotas ,kuriame vandens gylis toks jog šuo gali ir bristi, ir plaukti. Ši pratimą visi bandomi šunis atlieka viename plote. Prieš prasidedant paieškai asistentas išleidžia iš krašto apieškomo ploto gyvą antį su pakirptomis vieno sparno plunksnomis. Anties išleidimo vietą būtina pažymėti išpeštomis plunksnomis. Šuo neturi viso to matyti. Po 2 minučių, teisėjui leidus, vedlys užveda šunį į anties leidimo vietą. Šuo privalo įeiti į apieškoma plotą, surasti ir persekioti antį, su balsu ar tylėdamas. Šio pratimo atlikimui skiriama 15 –20 minučių. Vertinant reikia atsižvelgti į šuns naudojimąsi uosle, aistrą, užsispirimą. 4 balų įvertinimą gauna šuo kuris persekioja antį jos pėdsaku su aistra ir užsispirimu.
Šuo, kuris pameta anties pėdsaką, ir ne plaukia paskui antį į atvirą vandenį, savavališkai nutraukia paiešką, ir netgi vedliui liepus ne tese paieškos – vertinamas 0 balų. Anties pagavimas ir atnešimas vedliui laikomas kaip pratimo ,,anties atnešimas iš vandens augmenijos’’ atlikimu.
16. Anties atnešimas iš vandens augmenijos.
Sumedžiota antis metama kuo toliau į vandens augmeniją augančia viduryje gilaus vandens. Šuo neturi tai matyti. Teisėjui leidus vedlys siunčia šunį atnešti antį. Atliekant šį pratimą leidžiama vedliui koreguoti šuns darbą balsu, švilpuku ar rankos gestu. Reikalui esant vedliui galima akmenuko metimu nurodyti šuniui ieškojimo kryptį. Kiekvienas mestas akmenukas mažina įvertinimą 1 balu. Šuo, kuris grįžta iš vandens augmenijos be anties gali būti pasiustas pakartotinai ieškoti dar 2 kartus. Kiekvienas pakartotinas pasiuntimas mažina vertinimą vienu balu.
Šuo siunčiamas, pagal galimybes prieš vėją. Taisyklingai dirbantis šuo privalo surasti antį, atnešti (be vandens nusikratymo) iš vandens ir taisyklingai atiduoti vedliui (žr. Sumedžioto paukščio ar žvėrelio atnešimas). Šuo, kuris išnešė antį iš vandens ir nusikratė vandenį, nors jis ir taisyklingai ją atidavė vedliui, negali būti vertinamas daugiau, kaip 3 balai. Šuo, kuris išnešė antį iš vandens ir paguldė ant žemės, nepriklausomai nuo to ar jis po to paėmė ir atidavė vedliui, ar paliko gulėti, vertinamas tik 1 balu. Kiekvienam šuniui skiriama atskira antis, kuri po to naudojama atliekant pratimą ,, Anties atnešimas iš gilaus vandens’’.
17. Anties atnešimas iš gilaus vandens.
Šūvio į orą metu, antis metama į neapaugusį vandens augmeniją gylų vandenį, apie 20 metrų atstumu nuo kranto.Tuo metu šuo privalo ramiai gulėti 5 metrų atstume nuo vandens ir stebėti anties mėtimą. Vedliui liepus privalo įšokti į vandenį, kuo greičiau nuplaukti iki anties, paimti ją ir kuo trumpiausiu keliu grįžti į krantą ir be vandens nusikratymo ir taisyklingai atiduoti ją vedliui (žr. Sumedžioto paukščio ar žvėrelio atnešimas).
Jei šuo neatneša anties, vedlys gali duoti komandas pakartotinai. Kiekvienas komandos pakartojimas mažiną atlyginimą 1 balu. Šuo, kuris išnešė antį iš vandens ir nusikratė vandenį, nors jis ir taisyklingai ją atidavė vedliui, negali būti vertinamas daugiau, kaip 3 balai. Šuo, kuris išnešė antį iš vandens ir paguldė ant žemės, nepriklausomai nuo to ar jis po to paėmė ir atidavė vedliui, ar paliko gulėti, vertinamas tik 1 balu.

Patarshka
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 11:03 - Redagavo: Patarshka


Sveiki,


Norėjau pasitikslinti ar ir paukščio velktei kiekvienas šuo gaus atskirą paukštį (nes prie kiškio velktės tai paminėta, prie paukščio neradau)?

Ir dar kokie paukščiai ir kokiu būdu (narvelis, paukštis ant virvutės ar kt) bus naudojami didžiajame lauke?

____________________________
www.weimaraners.lt

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 11:34


Sveiki,
tikrai taip. Gaus po atskira pauksti.

Donatas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 25 Rugpjūtis 2009 14:12


sveiki Vytautai,
noreciau paklausti ar asistentu reiks?

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 26 Rugpjūtis 2009 08:34


Sveiki,
asistentu visa laika reikia. Prasom paskambinti pries bandymus.
I bandymus jau uzsiregistravo:
1. Vytautas Narkevicius su kurcharu Arco-Rendis;
2.Vytautas Tamošiūnas su drathare Aja iš Liepalotu;
3.Krjačeks Sergejs su drathare Cecilija Maxi-yar (Latvija);
4.I. Shuke su vaimaraneriu Graustum Love Is A Drug (Latvija);
5.Pavel Francev su vaimaraneriu Chopin Latour Martillac (Latvija);
Kas dar?

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 26 Rugpjūtis 2009 10:03


Dar uzsiregistravo
6. Jūratė Rančytė su veimaraneriu Waldwiese Silver N Jazz

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 27 Rugpjūtis 2009 08:18


Sveiki,
uzsiregistravo
7. Sigitas Aleksa su dratharu VĖJAS TILKTIS

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 28 Rugpjūtis 2009 07:46


Labas rytas,
dar uzsiregistravo
8. Deivis Grybauskas su dratharu Taru iš Liepalotų (Šalčininkai);

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 31 Rugpjūtis 2009 10:37


Sveiki,
uzsiregistravo
9. Tomas Matuzevičius su kurtshare Diora Una Turkio Oaze.

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 1 Rugsėjis 2009 11:58


Sveiki,
uzsiregistravo
10. Gytis Simonavičius su dratharu Rifu.

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 2 Rugsėjis 2009 08:04


Labas rytas,
uzsiregistravo
11. Alvydas Rušinskis su dratharu Rudžiu

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 3 Rugsėjis 2009 07:53


Labas rytas,
uzsiregistravo
12. Saugirdas Petelis su kurtsharu Pūgiu.
Registracija baigta.

Nembucu


# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 09:31


Žiūrovai gali dalyvauti?

Anonimas


# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 12:37


Ar ziurovai gales paskui teisejus, jiems netrukdydami aisku, vaikscioti ir stebeti suns darba?

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 12:54


Sveiki,
2009 m. rudeniniai vizlu bandymai vyks s. m. rugsėjo 19 d. (šeštadieni) Vilkaviškio raj. ties Bartninkais (pridedu žemėlapi). Susirinkimo vieta 8 val. prie Bartninkų bažnyčios. Teisejaus K. ir G. Peteliai, G. Jefremov, A. Kuliesa, V. Lakneris, S. Papeckis, E. Sakalauskas, E ir T. Cirkinai. Teisejai dirbs 3 komisijomis: didysis laukas, mažasis laukas ir vanduo.
Startuos:
1.Vytautas Narkevicius su kurcharu Arco-Rendis (Kaunas);
2.Vytautas Tamošiūnas su drathare Aja iš Liepalotu (Vilnius);
3.Krjačeks Sergejs su drathare Cecilija Maxi-yar (Latvija);
4.Vytautas Paulauskas su dratharu Dark vom Elfenstein (Kaunas);
5.Pavel Francev su veimaraneriu Chopin Latour Martillac (Latvija);
6. Jūratė Rančytė su veimaraneriu Waldwiese Silver N Jazz;
7. Sigitas Aleksa dratharu Vėjas Tilktis (Vilnius);
8. Deivis Grybauskas su dratharu Taru (Šalčininkai);
9. Tomas Matuzevičius su kurtshare Diora Una Turkio Oaze (Kaunas);
10. Gytis Simonavičius su dratharu Rifu (Vilkaviškis);
11. Alvydas Rušinskis su dratharu Rudžiu (Šventoji);
12. Saugirdas Petelis su kurtsharu Pūgiu (Marijampolė).
Ziurovai gali dalyvauti, jei netrukdys dalyviu ir teiseju darbui.

V. Tamosiunas

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 12:57


Bartninkai

Nembucu


# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 14:01


kaip ten dėl tu žiūrovų?????

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 14:51


Ziurovai gali dalyvauti, jei netrukdys dalyviu ir teiseju darbui.

Nembucu


# Atsiuntė: 16 Rugsėjis 2009 16:06


Labai puiku atlėksim parodyti savo kaliukei kaip tikri šunys dirba

lakstute
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 19 Rugsėjis 2009 23:29


Labas vakaras, gal kas nors papasakos kaip sekes bandymai, pasidalinsite ispudziais..? Maciau, kad susirinko pakankamai nemazas burys suneliu ir ju seimininku...

nembucu


# Atsiuntė: 20 Rugsėjis 2009 14:11


buvo labai grazu paziureti

Vytautas Tamosiunas
Medžiotojas

Moderatorius

# Atsiuntė: 23 Rugsėjis 2009 11:33


Sveiki,
ataskaita ir rezultatai yra cia:

Shortcut to: http://www.lmzd.lt/lt/medziokle/kinologija/sunu-ba ndymu-ataskaitos/

V. Tamosiunas

xiaowu
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 24 Spalis 2011 05:48


ugg boots online
Ugg australia uk
ugg boots uk
ugg boots sale uk
Ugg boots uk
uggs uk
uggs on sale
ugg boots sale uk

Auksinis kardas
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 3 Sausis 2012 08:25


lakstute

Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 2
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024