miniBB: free php bulletin board and forum software
- Registracija - Forumai - Atsakė - Statistika - Paieška - Nariai   
Pokalbiai prieš  ir po medžioklės...

-- Naujienos Straipsniai -- Foto galerija -- Pokalbiai -- Orų prognozė --

Medžioklės taisyklės (naujausia redakcija)

www.hunter.lt Pokalbiai prieš ir po... / Taksidermija / Klausimas CAROLINAKMIT
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

Autorius Žinutė
Anonimas


# Atsiuntė: 7 Gruodis 2017 21:42


Ar galima duoti savo kailius ir kiek sumazetu kaina?

Anonimas


# Atsiuntė: 8 Gruodis 2017 12:21


Is kokiu kailiu siuvate?

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 18 Gruodis 2017 18:54


Laba diena, taip kailius galima duoti. Mes, taip pat siuvame iš kliento kailių. Vieną vidutinį arba didelį išdirbtą, Kailenos Kailiai įmonėje, bebro kailį vertiname 25€, o mažą - 15€.
Siuvame iš bebro, ryžos lapės, usūrinio šuns, ondatros, audinės ir kitų kailių. Mūsų įmonė Šiauliuose siuva kailinius ir kitus gaminius jau 14 metų.
Carolinakmit.

Anonimas


# Atsiuntė: 4 Vasaris 2018 13:45


Sveiki, ar dirbate su eriuku kailiu? Ir kur ji isdirbti, kad butu tinkamas drabuziui pasiuti?

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 10 Vasaris 2018 14:00


Laba diena. Iš ėriuko galime pasiūti įvairių gaminių, tik turi būti gerai isdirbtas. Aišku dar reikia ir žaliava teisingai paruošti. Lietuvoje avikailio isdirbime specializuojasi įmonė. Lygūs Kelias Kaune. Galite skambinti man asmeniškai tel 869839336,pakonsultuosiu,Saulius. Su pagarba Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 10 Vasaris 2018 14:18


Tarp kitko. Gerbiami medžiotojai, dabar bebro kailis pats tinkamiausias siūti puikiems gaminiams. Iš dabar sugautų, teisingai paruoštų kailių išeina superiniai gaminiai. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 4 Kovas 2018 11:12


Norėčiau priminti, kad bebro kailį reikėtų lupti tik kilimeliu ir pjauti tik per pilvą. Labai, labai svarbu perpjauti taip,kad abi papilves dalys būtų vienodos. Laukite tęsinio apie žaliavos paruosima. Klausykite profesionalų, mėgėjai lieka mėgėjai. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 6 Kovas 2018 21:32


Sekantis žingsnis būtų kailio pasudymas. Nuluptą kailį reikėtų atvėsinti. Tiesiog vėsioje patalpoje arba pavėsyje palikti patiesta kelioms valandoms. Sūdant kailį reikėtų istampyti,patiesti plauku ant lentų ir apipilti 1-2 kg valgomos druskos lengvai itrinant oda. Gerai būtų jei per vidurį pakistumete koki išgaubta daigta, kad per šonus nubegtu rasalas. Taip kailis paliekamas 3-4 dienoms.Galima sudėti 3-5 kailius vieną ant kito, plaukais į apačią. Patalpos temperatura plius 3-8 laipsniai. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 8 Kovas 2018 21:20


Praėjus 3-4dienoms reikėtų šlapia druska nuo kailių nuvalyti ir naujai gerai pasūdyti. Naudoti maždaug 0,8-1,2 kg vienam kailiui. Taip pasudytus kailius galima krauti po 10-40 vnt į stabelius. Viršutinį kailį apipilti daugiau druskos. Lengvai paslekti. Išvarves like nereikalingi syvai. Taip užkonservuoti - susudyti kailiai laikomi dvi savaites. Temperatūra tapati. Gerai būtų,kad patalpa būtų sausoka. Po dvieju savaičių galima vežti į isdirbima arba palikti ilgesniam konservavimui. Laikyti per vasarą nerekomenduociau, nors puikiai issilaiko. Taip koncervuoti kailiai puikiai užsidirba. Praktiškai nebelieka odos riebalinių sukietejimu po isdirbimo. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Kovas 2018 16:27


Norėčiau patarti, kad nevertėtų vežti į isdirbima anksti sugautus, nusususio plauko, labai randuotus,sudraskytus bebro kailius.Tokiu isdirbtu kailių vertė mažesnė už išdirbimo kaina. Taip pat patarciau prieš dažant ,kerpant isdirbtus kailius peržiūrėti. Po isdirbimo būna,kad kailis netinkamas siūti kailinukams. Kam dar investuoti? Siulau dirbti keletą kailių daugiau negu reikia gaminiui. Tuomet turesite užtektinai ir pavyks pasiuti puikų, aukštos kokybės gaminį. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 23 Kovas 2018 07:21


Norėčiau pranešti,kad dalyvaujame Medžioklės parodoje HHS 2018Vilniuje. Ji vyksta penktadienį-sekmadieni Litexpo parodų centre. Mus rasite penktame pavilijone, stendo numeris 5.66.Turesime įvairių gaminių. Jiems taikomos didelės pavasarines nuolaidos .Galima bus dalinai atsiskaityti įvairiais isdirbtais kailiais. Atsakysiu į visus klausimus,koncultuosiu. Su slaptazodziu mes is HUNTER LT. Viskam papildoma 5% nuolaida. Sekmadienį pristatysime Sibiro Mamuto kailinius. Taip kad laukiame Carolinakmit.

Anonimas


# Atsiuntė: 3 Balandis 2018 17:50


Carolinakmit
Sakykite,prašau,kiek reikėtų vid. dydžio bebro kailių pasiūti trumpą,50 dydžio liemenę? Ačiū.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2018 10:03


Bebro kailio liemenei reiktu keturių natūralios spalvos kailių. Galima siūti kailiu į vidų ir išorę. Plačiau tel 869839336 Saulius. Pradejome siūti liemenes iš vilko kailio.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Balandis 2018 10:14


Pradejus medžioti vilkus pas medžiotojus kaupiasi kailiu. Manau galima pagaminti įdomių gaminių Pradejome siūti vilko kailio liemene.Reiktų 3-4 vnt. Iš sprando kailio išeina įdomi kepurė. Carolinakmit

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 26 Balandis 2018 22:55


Šiuo metu sukūrėm naują kailinių siuvimo iš bebro kailio technologiją. Jai reikia dviem,trimis kailiais daugiau,bet gaunasi labai aukšto lygio, iš" papilviu "gaminys. Iš "nugarų" išeina puikus pledas. Aišku kailiai turėtų būti irgi geros kokybės. Jeigu kailiai pabruokuoti tada juos pjaustome juostomis, iš juostų pašalinamas brokas ir gaunasi labai puikūs gaminiai. Aišku tas juosteles kruopščiai rusiuojame,susiuvame. Taip pat turime savų dar paslapčių,kurios padeda pasiūti išskirtinius gaminius. Apie tai mes nesnekame. Tai mūsų įmonės paslaptys. Jeigu įdomus mūsų patarimai klauskit žodžiu,raštu, arba užsukite pas mus virš Kailenos kailiu. Laukite tęsinio.

Anonimas


# Atsiuntė: 27 Balandis 2018 08:17
hunter
Hunting forever

Adm

# Atsiuntė: 27 Balandis 2018 14:15


Anonimas
Pataria

_________________________
www.hunter.lt

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 3 Gegužė 2018 17:19


Norėčiau papasakoti apie r lapių kailius. Lapė turi ilgą plauką kuris storina. Šiuo metu pradejome siūti lapes" atskiesdami" su oda. Kada dedasi siaura lapės juostelė ir platoka odos, labai gražiai issiilgina kailiukas. Praktiškai gaunasi iš 7 normaliu lapių ,didelė blama iš jos išeina dvi trumpos,arba viena ilga liemenes. Labai svarbu, kad lapės būtų sugautos laiku,tuomet jos nemeta plauko. Aišku jos nesinesioja kaip bebras, bet smagu papuošti moteris, lapės kailis labai romantiškas. Laukite tęsinio. Smagu,kai padekoja žmonės už patarimus,kurie padeda sutaupyti pinigėlių ir laiko. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 7 Gegužė 2018 16:23


Šiandien labai nudžiugino vienas medžiotojas. Jis atsinešė dešimt didelių ir du mažus kailius. Nustebau,kad visi tokie "prinokę" ,tik keli randuoti. Tai Jam iš keturių išeis puiki,liemene ,kurią truputį prilleisime pagal jį. Pačius gražiausius kailius palikome moteriškam, A18 modeliui. Jis siuvasi is šešių gražių kailių. Pasirodo Jis medžioja vieną savaitę,kai nueina ledas,bet intensyviai. Šaunuolis, žino kad vėliau būna kailis prastokas ir patelių pasitaiko. Nenoriu apie pateles net rašyti. Kada elgiamasi gamtoje protingai viskas sekasi. Pamedziojo ir gerus gaminius pasisius gera kaina. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 13 Gegužė 2018 15:32


Pagal žinučių perziuras ir asmeninius skambučius matau,kad žmonės skaito mūsų patarimus. Šiandien norėčiau papasakoti apie kailinių priežiūra, valymą ir laikymo sąlygas. Siuvantis kailinius mūsų įmonėje klientui suteikiama 24 mėn garantija. Tai yra išrašomas sertifikatas kuriame aprašoma kaip kailinius nešioti, prižiūrėti ir t.t.Mes sudarome galimybę issivalyti gaminį pavasario metu nemokamai, vieną kartą.Poto kailinių plauko valymas 25eu. Valymo metu kailinių plaukas ispurenamas, išvalomas nuo riebalų, smulkių įvairių dulkių ir t.t. Tokiu būdu kailiniai apsaugomi nuo kandžių ir pratęsiamas jų nešiojimo laikotarpis. Šiuo metu kreipiasi daug klientų su prašymu išvalyti kailinius siutus kitose įmonėse. Pasitare su gamybos tehnologu ir valymo specelistu nutareme šią paslaugą atlikti kitų firmų gaminiams. Laukite tęsinio.. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Gegužė 2018 16:38


Smagu,kad pasiūlymas valyti kailinius siutus kitose įmonėse susilaukė tokio didelio susidomėjimo. Norėčiau pridurti ,kad valymas atliekamas pagal vokišką technologija. Naudojamas šaltas garas, natūralus kailio valikliai ir daug rankų darbo šukuojant. Taip pat galime atlikti smulku remontą (kabliukų keitimas, siūlių susiuvimas ir kt.) Svarbu žinoti, kad nevisus kailinius verta tvarkyti,bet apie jų stovį,verte visada nemokamai pakonsultuosime. Darbo įkainiai tokie pat kaip ir mūsų firmos gaminių. Ši paslauga deja tik iki rugsėjo 1dienos. Stebinti eile metų kailinių nešiojimo ipatybes nustateme,kad valymas pratese nešiojimo laiką trim-penkiais metais. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 16 Gegužė 2018 21:29


Laikyti kailinius,taip pat ir kailius, patartina drobiniame maiše,ant pakabos. Spintoje turėtų kaboti laisvai. Rekomenduojama vidutinė dregme,plius penki - penkiolika laipsnių,lengva ventiliacija. Normali kambario aplinka visai tinkama. Apsiniaukusia dieną galima ir pravedinti. Svarbu,kad negautų tiesioginių saulės spindulių. Juk tai plaukai! Nubluks,net nepajusite. Aišku gerai būtų išvalyti po sezono. Drobiniu maišų galima įsigyti mūsų kompanijoje virš "Kailenos kailiu" Kaina penki eu. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 19 Gegužė 2018 10:00


Liko neaprasyta, kailinių nešiojimo tema. Stebėdami bebro kailio nešiojimą eilę metų (bebro kailinius siuvame keturiolika metų) ir patys intensyviai nesiodami nustateme ,kad kailis atsparus trinčiai ,smulkiam lietui. Svarbu gavus lietaus , šlapdribos pakabinti ant pakabos lengvam isdziuvimui. Po to lengvai prasukuoti šepečiu. Šiaip didelės priežiūros nereikia. Aišku viena karta metuose ,po sezono išvalyti rekomenduociau. Kito kailio kailiniams priežiūra panaši,tik jie lepesni. Dar norėčiau pridurti, kad panesiojus kailiniai labiau isminksteja,priglunda prie kūno. Tai ipac jaučiasi pasiutiem is bebro kailio" papilviu". Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 21 Gegužė 2018 14:06


Dar norėčiau parašyti apie bebro kailio kainas. Šiuo metu gerą vidutini arba didelį bebro kaili vertiname 30 eu, buvo 25 eu. Maža bebro kaili vertiname 18eu,buvo 15eu. Kalba eina apie kailius isdirbtus " Kailenos Kailių" įmonėje. Kailiai šiuo metu deja tik keičiami į mūsų produkciją arba jais galima atsiskaityti už suteiktas siuvimo paslaugas. Kaina pakilo apie 20% ryšium su šalta žiema ir pakilusiomis išdirbimo kainomis. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 23 Gegužė 2018 18:43


Norėčiau pristatyti bebro kailio liemene. Jį siuvasi plauku į išorę. Reikia keturių normalių bebro kailių. Turi būti grazus viršutinis plaukas. Gali turėti randų, skiluciu. Plaukas lengvai pakerpamas. Daromas gaminio "prileidimas" pagal figūra . Siuvasi ir moteriškos liemenės. Kaina 250 eu. Medžiotojams taikomos nuolaidos. Pradejome gaminti tokią pat liemene po 80eu. Ji yra be pamusalo, kabliukų ir standartiniu dydžių. Kai kam pabaigti siūti vienas juokas. Gerokai susitaupo. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 30 Gegužė 2018 12:32


Populiariausias šiuo metu modelis yra A18.Jis siuvasi iš 6 gerų bebro kailių juostelėmis su odele. Nuotrauka galima rasti mūsų internetinėje svetainėje carolinakmit.com Jo pasiuvimo kaina 380eu + PVM. Į kainą įskaičiuota kailių dažymas, odelė,juosteliu pjaustymas ir visi priedai. Taipat vienas nemokamas valymas, po garantinis aptarnavimas. Galimos įvairios spalvos. Tinka nešioti nuo +5 iki -15 laipsnių. Atsparus lietui. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 9 Birželis 2018 15:19


Atsiprašau, visai pamiršau, parašyti apie parduodamas kailių skiautes. Turime dviejų tipų asortimentą. Tai vidutinio dydžio, įvairių kailių (audinės, lapės, bebro) skiautės skirtos papuošalų, rankdarbių gamybai. Išfasuotos po pusę kg maišeliuose. Kainą 2eu už 1vnt. Kita pozicija tai smulkios bebro kailio skiautės skirtos bokso kriaušių,
sienų apšiltinimo,matrasu,sedmaisiu užpildymui. Isfasuotos po 15kg maišais. Vieno maišo kaina 1eu. Taip,taip 1 eu. Matrasa,užpildęs skiautėmis miegu dveji metai. Liuks pojūtis ir miegas. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 14 Birželis 2018 17:32


Šiuo metu baigeme kurti koines-imautes iš bebro kailio. Jos tinkamos į botus,batus medžioklei, žvejybai. Labai smagiai jaučiasi basos kojikes su tokiom koinikem. Reikia dviejų,vidutiniu, "prinokusių" bebro kailių. Pasiuvimo kaina,su minkstinimu, 30eu.Seniau siūtas koines,iš bebro kailio, parduodame 35eu-50%=17,50eu. Reikia turėti medžiotojo bilietą. Akcija tesiasi iki Mindaugo karūnavimo dienos. Tiesa akcija-50%taikoma ir salikams iš bebro,r lapės kailiu. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

Anonimas


# Atsiuntė: 15 Birželis 2018 16:14


laukiame tesinio

Carolinakmit
Medžiotojas

Narys

# Atsiuntė: 15 Birželis 2018 17:22


Labai malonu,kad domimasi mūsų sukaupta patirtimi. Apie kailius galime rašyti ir rašyti. Norėtųsi sulaukti viešų klausimų, aktualių problemų. Pasistengsim atsakyti. Šeštadienį esame pakviesti dalyvauti Lietuvos Šimtmečio medžioklės ir žūklės parodoje Alantos dvare.Galima bus gyvai pabendrauti ir pamatyti naujus gaminius. Su mumis dar bus mūsų partneriai firma Basana. Sekmadienį būsime A.Smetonos dvare Užulėnio km, Ukmergės raj. Ten bus irgi Trofėjų paroda. Manau laiko klausimas,kada bebro kailius irgi vertinsime kokioje šventėje. Prizų turime, reikia tik visą koncepcija sugalvoti. Laukite tęsinio. Carolinakmit.

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
Jūsų atsakymas
Bold Style  Italic Style  Underlined Style  Image Link  URL Link  Insert YouTube video  Uždrausti *Kas tai yra?
:) :hunter: :up: :down: :lol: :singing: :rofl: :diablo: :sad: :hunter2: :aggressive: :crazy: Daugiau šypsenėlių... Išjungti

» Vardas  » Slaptažodis 
Iveskite savo vardą ir slaptažodį.
 

Iš viso dabar vartotojų: Svečių - 1
Narių - 0
Daugiausia: 419 [18 Balandis 2021 19:42]
Svečių - 418 / Narių - 1

Naudojimosi taisyklės

Reklamos galimybė

Kontaktai


Powered by miniBB forum software © 2001-2024